Autochemie a autokosmetika

LIST

Nejlepší hlavně díky nejjemnějším abrazivům, které si Dr.O.K.Wach vyrábí sám. Jedná se o abraziva, která jsou na bázi nano technologie a tedy to nejjemnější a nejlepší pro lak vašeho automobilu či motocyklu. Jedinou pracovní operací odstraňuje rychle a trvale škrábance na lakovaných a umělohmotných plochách. Škrábance v laku (jako například z myčky aut od mycích kartáčů), plastových ochranách klik aut a tvrdých umělohmotných plochách (jako například u světlometů, blinkrů, displayů mobilních telefonů) nejsou estetické a ovlivňují jinak udržovaný vzhled vozidla. Postará se o odstranění škrábanců pomocí nejnovější Nano-Tech báze. Škrábance odstraňuje trvale , aniž by je jen překrýval. Jeho speciální leštící nanočástice se vyznačují extrémně stejnou velikostí zrn a během leštícího procesu se rozpadají na stále menší nanočástice. Škrábence se odstraní, aniž by při tom vznikaly nové. Tak lze docílit vysoce brilantního porvchu a hloubky barvy. Neobsahuje silikon a je vhodný i pro leštičky. Její jedinečná účinnost byla testována a potvrzena zkušebnou TÜV. Veškeré aktivity firmy Dr.O.K.Wack, která je na trhu již od roku 1975, se řídí zásadním pravidlem, přinášet na trh výhradně nová řešení problému nebo výrazně zlepšovat stávající výrobky. Tuto filozofii si Dr.O.K.Wack vzal k srdci a díky tomu tak vznikají inovativní koncepty a výrobky. Do dnešního dne Dr.O.K.Wack vypracoval přes čtyřicet patentů. Kvalita a promyšlenost výrobků byla prokázána v četných nezávislých testech. Návod na použití: Tubou před použitím zatřeste. Nanášejte na suchý a čistý povrch navlhčenou houbou, která je přiložena v balení, jemným tlakem 1 až 2 minuty. Nechte důkladně uschnout a doleštěte přiloženou utěrkou. V případě potřeby postup zopakujte. Nepoužívejte na přímém slunci ani na rozpálené povrchy. Nezapomínejte, že hluboké škrábance je možné odstranit jen profesionální opravou. Prodejce neodpovídá za podrobný popis zboží. Fotografie zboží jsou ilustrační. Doporučujeme informace porovnat s popisem zboží oficiální prezentace výrobce. registrace přihlášení Autokosmetika Naše nabídka Dr.O.K.Wack Doplňky Řada A1 Řada CW 1:100 Řada P21S Řada S100 Armor All Astonish Big Wipes E.V.I. Holbros Hypno 101 Jumbo Kent STP Turtle Wax Veropa WD-40 Pro fanoušky Příslušenství pro mobilní telefony Naše nabídka Baterie neoriginální Baterie originální Bluetooth Datové kabely Držáky Handsfree Makety mobilů Nabíječky neoriginální Nabíječky originální Ochranné folie Paměťové karty Pouzdra SIM karty Stylusy

Code:13392
Product no: 13392
 
Availability: Not in storage
16,20 EUR
 incl.VAT / ks

Tato leštěnka dosahuje brilantně vysoký lesk lehce a jednoduše a také se postará o to, aby zmizely jemné škrábance, matná místa a šedý povlak laku, který se tvoří vlivem povětrnostních podmínek. S rychlo leštěnkou lze docílit lepších výsledků a barevné intenzity na všech druzích laku (barevný, nitro – a metalický lak). Nanočástice leštidla vytváří vysoce lesklý povrch, lehce se zpracovávají a vrací originální vysoký lesk. Jde lehce a jednoduše zpracovávat přiloženou houbičkou. Nevytváří žádné šmouhy ani skvrny. Je možné ji použít i na leštění leštičkou a lze s ní bez problémů odstranit dokonce škrábance vzniklé v myčce aut. Je vhodná i pro nano a škrábancům odolné laky. Jedno balení 250 ml vystačí na 2-3 vozy. Leštěnka ošetří lak, ale nezapomínejte, že po ošetření je lak vhodné ochránit, pro což je přímo tímto výrobcem určen Speed Wax Plus 3, který samozřejmě naleznete také v naší nabídce. Používejte na laky starší dvou let. Veškeré aktivity firmy Dr.O.K.Wack, která je na trhu již od roku 1975, se řídí zásadním pravidlem, přinášet na trh výhradně nová řešení problému nebo výrazně zlepšovat stávající výrobky. Tuto filozofii si Dr.O.K.Wack vzal k srdci a díky tomu tak vznikají inovativní koncepty a výrobky. Do dnešního dne Dr.O.K.Wack vypracoval přes čtyřicet patentů. Kvalita a promyšlenost výrobků byla prokázána v četných nezávislých testech. Návod na použití: Vozidlo důkladně omyjte A1 autošampónem a osušte. Před použitím důkladně protřepejte. Přiloženou houbu namočte do vody a vyždímejte. Polituru krouživými pohyby nanášejte na karoserii. Během nanášení houbu průběžně proplachujte. Po nanesení nechte polituru uschnout a vyleštěte měkkou tkaninou (nepoužívejte vatu) do vysokého lesku. Po použití houbu důkladně a pečlivě vypláchněte.

Code:13370
Product no: 13370
 
Availability: Not in storage
11,80 EUR
 incl.VAT / ks

Rychlo vosk trvale chrání před vlivy počasí a prostředí. Intenzivně osvěží vybledlý lak. Má prémiovou kvalitu a postará se o zrcadlově vysoký lesk bez šmouh. Pomocí voskových nanočástic docílíte vysokého lesku a dlouhodobé, až šestiměsíční konzervace. Nezanechává žádné bílé stopy na umělohmotných plochách a je vhodný pro všechny druhy laku (metalické a normální laky, ale také nano- a otěruvzdorné laky). Používá se na nové laky nebo na laky předem ošetřené prostředkem A1 Speed Polish nebo A1 Ultra Clean & Polish. Neobsahuje rozpouštědla a šetří tak životní prostředí. Speciální houbička zaručuje optimální nanášení a jednoduché zpracování. Jedno balení 250 ml vystačí na 2-3 vozy. Pro mytí a neporušení vrstvy vosku výrobce připravil A1 Autošampón, který samozřejmě také naleznete v naší nabídce. Veškeré aktivity firmy Dr.O.K.Wack, která je na trhu již od roku 1975, se řídí zásadním pravidlem, přinášet na trh výhradně nová řešení problému nebo výrazně zlepšovat stávající výrobky. Tuto filozofii si Dr.O.K.Wack vzal k srdci a díky tomu tak vznikají inovativní koncepty a výrobky. Do dnešního dne Dr.O.K.Wack vypracoval přes čtyřicet patentů. Kvalita a promyšlenost výrobků byla prokázána v četných nezávislých testech. Návod na použití: Vozidlo důkladně omyjte A1 autošampónem a osušte. Před použitím důkladně protřepejte. Přiloženou houbou nanášejte na suchou karoserii. Po nanesení nechte polituru uschnout a vyleště ji měkkou tkaninou (nepoužívejte vatu) do vysokého lesku. Nenanášejte na přímém slunci ani na rozpálený lak!

Code:13393
Product no: 13393
 
Availability: Not in storage
12,90 EUR
 incl.VAT / ks
Code:12489
Product no: 12489
Catalog no: 1032000001
Availability: In store
4,00 EUR
 incl.VAT / ks
Code:H3998
Product no: H3998
Catalog no: 1032000006
Availability: Not in storage
3,60 EUR
 incl.VAT / ks
Code:H5981
Product no: H5981
Catalog no: HEA-005981
Availability: In store
13,10 EUR
 incl.VAT / ks
Code:H5980
Product no: H5980
Catalog no: HEA-005980
Availability: Not in storage
59,90 EUR
 incl.VAT / ks
7,30 EUR
 incl.VAT / ks
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  > [Next]
 Displayed 1-12 of 268