WAREHOUSE SELECTION  (1)
NEWS LIST

A1 Speed Wax Plus 3 250ml Dr.O.K.Wack   (13393)

A1 Speed Wax Plus 3 250ml Dr.O.K.Wack  (13393)
Price (net of VAT):
260,30 CZK
VAT:
21 %
Price including VAT:
315,00 CZK
Store name In store
centrální sklad KOLÍN In store
prodejna Uhlířské Janovice In store
prodejna Kutná Hora Not in storage
ID:
13393
Number of assortment group:
Producer:
Německo
Rychlo vosk trvale chrání před vlivy počasí a prostředí. Intenzivně osvěží vybledlý lak. Má prémiovou kvalitu a postará se o zrcadlově vysoký lesk bez šmouh. Pomocí voskových nanočástic docílíte vysokého lesku a dlouhodobé, až šestiměsíční konzervace. Nezanechává žádné bílé stopy na umělohmotných plochách a je vhodný pro všechny druhy laku (metalické a normální laky, ale také nano- a otěruvzdorné laky). Používá se na nové laky nebo na laky předem ošetřené prostředkem A1 Speed Polish nebo A1 Ultra Clean & Polish. Neobsahuje rozpouštědla a šetří tak životní prostředí. Speciální houbička zaručuje optimální nanášení a jednoduché zpracování. Jedno balení 250 ml vystačí na 2-3 vozy. Pro mytí a neporušení vrstvy vosku výrobce připravil A1 Autošampón, který samozřejmě také naleznete v naší nabídce.

Veškeré aktivity firmy Dr.O.K.Wack, která je na trhu již od roku 1975, se řídí zásadním pravidlem, přinášet na trh výhradně nová řešení problému nebo výrazně zlepšovat stávající výrobky. Tuto filozofii si Dr.O.K.Wack vzal k srdci a díky tomu tak vznikají inovativní koncepty a výrobky. Do dnešního dne Dr.O.K.Wack vypracoval přes čtyřicet patentů. Kvalita a promyšlenost výrobků byla prokázána v četných nezávislých testech.

Návod na použití:

Vozidlo důkladně omyjte A1 autošampónem a osušte. Před použitím důkladně protřepejte. Přiloženou houbou nanášejte na suchou karoserii. Po nanesení nechte polituru uschnout a vyleště ji měkkou tkaninou (nepoužívejte vatu) do vysokého lesku. Nenanášejte na přímém slunci ani na rozpálený lak!