WAREHOUSE SELECTION  (1)
NEWS LIST

A1 hloubkový matný čistič plastů 250ml Dr.O.K.Wack   (13391)

A1 hloubkový matný čistič plastů 250ml Dr.O.K.Wack  (13391)
Price (net of VAT):
239,70 CZK
VAT:
21 %
Price including VAT:
290,00 CZK
Store name In store
centrální sklad KOLÍN In store
prodejna Uhlířské Janovice Not in storage
prodejna Kutná Hora Not in storage
ID:
13391
Number of assortment group:
Producer:
Německo
Obnovuje vybledlé barvy plastů, gumy a vinylových částí s extrémně dlouhodobým účinkem. Proniká hluboko do plastů a ošetřuje hloubkově a ne jen na povrchu. Snižuje reflex z palubní desky v předním skle. Je vhodný pro všechny nelakované povrchy, pro matné plasty a v neposlední řadě také poskytuje ochranu před UV zářením.

Interiér - palubní deska, boční lišty a další
Exteriér - nárazníky, plastové lišty, střechy kabrioletů a další

Veškeré aktivity firmy Dr.O.K.Wack, která je na trhu již od roku 1975, se řídí zásadním pravidlem, přinášet na trh výhradně nová řešení problému nebo výrazně zlepšovat stávající výrobky. Tuto filozofii si Dr.O.K.Wack vzal k srdci a díky tomu tak vznikají inovativní koncepty a výrobky. Do dnešního dne Dr.O.K.Wack vypracoval přes čtyřicet patentů. Kvalita a promyšlenost výrobků byla prokázána v četných nezávislých testech.
Návod na použití:

Před použitím dobře protřeste. Nastříkejte na přiloženou houbu a naneste na čistý, suchý povrch. Nechte působit cca. 5 min. a utřete čistou, suchou utěrkou. Nepoužívejte na sklo, na lakované povrchy, na pedály, volant. Nepoužívejte na přímém slunci. Pro dokonalý výsledek a dlouhodobý účinek zopakujte po 30 min ještě jednou.