WAREHOUSE SELECTION  (1)
NEWS LIST

Filtr olejový Dacia,Mitsubishi,Nissan,Opel,Renault,Suzuki DENCKERMANN   (DO1800)

Filtr olejový Dacia,Mitsubishi,Nissan,Opel,Renault,Suzuki DENCKERMANN  (DO1800)
  • Filtr olejový Dacia,Mitsubishi,Nissan,Opel,Renault,Suzuki DENCKERMANN  (DO1800)
Price (net of VAT):
90,90 CZK
VAT:
21 %
Price including VAT:
110,00 CZK
Store name In store
centrální sklad KOLÍN In store
prodejna Uhlířské Janovice In store
prodejna Kutná Hora Not in storage
ID:
DO1800
Number of assortment group:
Name of assortment group:
Auxiliary number 1:
A210009
Producer:
DENCKERMANN
Seller:
centrální sklad-prodejna - Kolín
centrální sklad-prodejna - Kolín
Mail
prodej.kolin@autosoucasti.cz
Phone
321716756
SKYPE
prodejna - Uhlířské Janovice
prodejna - Uhlířské Janovice
Mail
prodej.janovice@autosoucasti.cz
Phone
327542375
SKYPE
prodejna - Kutná Hora
prodejna - Kutná Hora
Mail
prodej.kutnahora@autosoucasti.cz
Phone
327313510
SKYPE
ACDelco X4112E
ALCO FILTER SP-1127
ALFA ROMEO 73500506
AMC Filter MO-432
ASHIKA 10-05-595
ASHUKI 0393-0205
BLUE PRINT ADC42115
BOSCH 0 451 103 293
CHAMPION CR04/036
CITROËN MLS 000-462 A
CITROËN MLS 000-602
CLEAN FILTERS DO1800
COMLINE CNS11700
DEUTZ-FAHR 105.2175.136
DEUTZ-FAHR 12850312
FILTRON OP 643/3
FORD 5006227
FORD 5013388
FORD 5013389
FORD 5016714
FORD 5016715
FORD 5016785
FORD 5016956
FORD 5017317
FORD 5017319
FRAM PH5796
GENERAL MOTORS 6439354
GENERAL MOTORS 9111019
GENERAL MOTORS 93156290
GENERAL MOTORS 93156540
HENGSTENBERG H11W02
HOFFER 15056
IPS Parts IFL-3186
JAPANPARTS FO-122S
KNECHT OC 467
LIGIER 11.2.397
LOMBARDINI 0021.7510.70
LOMBARDINI 107.2175.107
LOMBARDINI 107.2175.107.00
LOMBARDINI 107.2175.117.06
LOMBARDINI 107.2175.184
LOMBARDINI 2175.107
LOMBARDINI 2175.117
LOMBARDINI 2175.136
LOMBARDINI 2175.184
MAHLE FILTER OC 467
MANN-FILTER W75/3
MAPCO 61443
MAZDA A M15-14302
MEAT & DORIA 15056
MECAFILTER ELH4317
MEYLE 16-14 322 0000
MITSUBISHI M 851139
MITSUBISHI M 852065
MULLER FILTER FO100
NIPPARTS J1315015
NISSAN 15208-00Q0F
NISSAN 15208-00QAB
NISSAN 15208-BN700
NISSAN 82000-33468
OPEL 4402718
OPEL 4403019
PEUGEOT 1109-A4
PEUGEOT 1109-A5
PURFLUX LS932
QUINTON HAZELL WL7254
RENAULT 77 00 033 408
RENAULT 77 00 073 302
RENAULT 77 00 107 905
RENAULT 77 00 110 796
RENAULT 77 00 272 523
RENAULT 77 00 272 902
RENAULT 77 00 272 903
RENAULT 77 00 272 982
RENAULT 77 00 274 177
RENAULT 77 00 676 302
RENAULT 77 00 695 801
RENAULT 77 00 695 804
RENAULT 77 00 727 401
RENAULT 77 00 727 478
RENAULT 77 00 727 479
RENAULT 77 00 727 480
RENAULT 77 00 728 310
RENAULT 77 00 730 077
RENAULT 77 00 734 945
RENAULT 77 00 734 957
RENAULT 77 00 735 917
RENAULT 77 00 737 991
RENAULT 77 00 744 879
RENAULT 77 00 745 708
RENAULT 77 00 748 326
RENAULT 77 00 854 776
RENAULT 77 00 854 852
RENAULT 77 00 855 853
RENAULT 77 00 856 114
RENAULT 77 00 866 099
RENAULT 77 00 869 390
RENAULT 77 00 871 919
RENAULT 77 00 873 583
RENAULT 77 00 873 603
RENAULT 77 01 043 377
RENAULT 77 01 349 452
RENAULT 77 01 349 725
RENAULT 77 01 349 752
RENAULT 77 01 727 480
RENAULT 77 02 144 083
RENAULT 77 08 715 147
RENAULT 82 00 033 408
RENAULT 82 00 768 913
RENAULT 82 00 867 976
RENAULT 89 33 004 195
RENAULT 89 83 501 900
RENAULT 89 83 601 900
RENAULT TRUCKS 50 00 791 145
RENAULT TRUCKS 77 00 730 077
SCT Germany SM 142
SOFIMA S 3418 R
SogefiPro FT5341
SUZUKI 16510-84CT0
SUZUKI 16510-84CT0-000
UFI 23.418.00
VAICO V46-0083
WIX FILTERS WL7254
vnejsi prumer 1 [mm]: 76
Vnitřní průměr 1 [mm]: 71,5
Vnitřní průměr 2 [mm]: 62,5
velikost závitu: M20X1.5
vyska ( v mm ): 52,5
Brand Sorte Type
ALFA ROMEO 2.0 JTS (932AXA) 122kW 397A1.000 03/02-09/05 156 (932) 09/1997-09/2005
ALFA ROMEO 2.0 JTS (932BXA) 122kW 937A1.000 03/02-05/06 156 Sportwagon (932) 05/2000-05/2006
ALFA ROMEO 2.0JTS 121kW 932 A2.000 937 A1.000 11/2003-09/2010 GT (937 ) 11/2003-09/2011
ALFA ROMEO 2.0JTS 121kW 937 A1.000 04/2003-10/2005 GTV (916C_) 09/1994-10/2005
ALFA ROMEO 2.0 JTS 121kW 937 A1.000 04/2003-04/2005 SPIDER (916S_) 09/1994-04/2005
DACIA 1.3 40kW 810-02/-99 05/1983/07/2004 1310 kombík 05/1983-07/2004
DACIA 1.3 40kW 810-02/-99 05/1983-07/2004 1310 limuzína (U, X) 05/1983-07/2004
DACIA 1.6 16V 61kW 11/2012-nyní DOKKER 11/2012-
DACIA 1.6 16V 61kW 12/2012- DOKKER express 12/2012-
DACIA DUSTER 04/2010-
DACIA 1.6 16V 4x4 77kW K4M,606 06/2010-nyní DUSTER 04/2010-
DACIA 1.6 16V 77kW K4K,690,K4M,696 04/2010-nyní DUSTER 04/2010-
DACIA 1.6 16V Flexifuel 77kW K4K,696 DUSTER 04/2010-
DACIA 1.6 16V LPG 77kW K4K 696 04/2011-nyní DUSTER 04/2010-
DACIA 1.6 61kW K7MA8 03/2012-nyní LODGY 03/2012-
DACIA 1.4 (LSOA,LSOC,LSOE,LSOG) 55kW K7J710 09/2004-nyní LOGAN (LS) 09/2004-nyní
DACIA 1.4 MPI LPG (LS0C) 55kW K7J 710,K7J 714 02/2006-nyní LOGAN (LS) 09/2004-nyní
DACIA 1.5 dCi (LS0J,LS0Y) 48kW K9K 790 09/2005-nyní LOGAN (LS) 09/2004-nyní
DACIA 1.5 dCi (LS0K) 50kW K9K 792 01/2006-nyní LOGAN (LS) 09/2004-nyní
DACIA 1.6 (LSOB,LSOD,LSOF,LSOH) 64kW K7M 710 09/2004-nyní LOGAN (LS) 09/2004-nyní
DACIA 1.6 16V (LS0M) 77kW K4M 690,K4M 696 02/2006-nyní LOGAN (LS) 09/2004-nyní
DACIA 1.6 16V Flexifuel 77kW K4M 696 07/2010-nyní LOGAN (LS) 09/2004-nyní
DACIA 1.6 Bifuel 62kW K7M 718 05/2010-nyní LOGAN (LS) 09/2004-nyní
DACIA 1.6 MPI 85 62kW K7M 800 05/2010-nyní LOGAN (LS) 09/2004-nyní
DACIA 1.4 55kW K7J 710 03/2009-nyní LOGAN EXPRESS (FS_) 03/2009-nyní
DACIA 1.5 dCi (FS0K) 50kW K9K 792 03/2009-nyní LOGAN EXPRESS (FS_) 03/2009-nyní
DACIA 1.6 64kW K7M 710 03/2009-nyní LOGAN EXPRESS (FS_) 03/2009-nyní
DACIA 1.6 Bifuel 62kW K7M 800 05/2010-nyní LOGAN EXPRESS (FS_) 03/2009-nyní
DACIA 1.6 MPI 85 62kW K7M 800 05/2010-nyní LOGAN EXPRESS (FS_) 03/2009-nyní
DACIA 1.4 55kW K7J 710 02/2007nyní LOGAN MCV (KS_) 02/2007-nyní
DACIA 1.5 dCi (FS0K) 50kW K9K 792 02/2007-nyní LOGAN MCV (KS_) 02/2007-nyní
DACIA 1.6 16V 77kW K4M 690,K4M 696 02/2007-nyní LOGAN MCV (KS_) 02/2007-nyní
DACIA 1.6 16V Hi-Flex 77kW K4M 690,K4M 694 11/2009-nyní LOGAN MCV (KS_) 02/2007-nyní
DACIA 1.6 64kW K7M 710 02/2007-nyní LOGAN MCV (KS_) 02/2007-nyní
DACIA 1.6 Bifuel 64kW K7M 710 11/2008-nyní LOGAN MCV (KS_) 02/2007-nyní
DACIA 1.6 MPI 85 62kW K7M 710 11/2008-nyní LOGAN MCV (KS_) 02/2007-nyní
DACIA 1.4 55kW K7J 710 01/2009-nyní LOGAN pick-up (US_) 03/2008-nyní
DACIA 1.5 dCi (US0K) 50kW K9K 792 03/2008-nyní LOGAN pick-up (US_) 03/2008-nyní
DACIA 1.6 64kW K7M 810 03/2008-nyní LOGAN pick-up (US_) 03/2008-nyní
DACIA 1.6 Bifuel 62kW K7M 800 05/2010-nyní LOGAN pick-up (US_) 03/2008-nyní
DACIA 1.6 MPI 85 62kW K7M 800 05/2010- LOGAN pick-up (US_) 03/2008-nyní
DACIA 1.6 MPI 85 62kW K7M 800 05/2010-nyní LOGAN pick-up (US_) 03/2008-nyní
DACIA 1.4 55kW K7J 710 01/2009-nyní SANDERO 06/2008-nyní
DACIA 1.4 MPI LPG 53kW K7J 714 001/2009- SANDERO 06/2008-nyní
DACIA 1.5 dCi (US0K) 50kW K9K 792 03/2008-nyní SANDERO 06/2008-nyní
DACIA 1.6 16V 77 kW K4M 690 07/2011- SANDERO 06/2008-nyní
DACIA 1.6 16V Bifuel 77kW K4M 690,K4M 694,K4M 696 01/2011-nyní SANDERO 06/2008-nyní
DACIA 1.6 64kW K7M 810 03/2008-nyní SANDERO 06/2008-nyní
DACIA 1.6 MPI 85 62kW K7M 800 05/2010-nyní SANDERO 06/2008-nyní
JEEP 2.1 TD 59kW J8S 06/1989-03/1992 CHEROKEE (XJ) 10/1984-09/2001
MITSUBISHI 1.9 DI-D (DA5A) 75kW F9Q1 09/2000-06/2006 CARISMA (DA_) 07/1995-06/2006
MITSUBISHI 1.9 DI-D 85kW F9Q2 09/2000-06/2006 CARISMA (DA_) 07/1995-06/2006
MITSUBISHI 1.9 TD (DA4A) 66kW F8QT 10/1996-09/2000 CARISMA (DA_) 07/1995-06/2006
MITSUBISHI 1.9 DI-D (DA5A) 75kW F9Q1 09/2000-06/2006 CARISMA limuzína (DA_) 09/1996-06/2006
MITSUBISHI 1.9 TD (DA4A) 66kW F8QT 10/1996-09/2000 CARISMA limuzína (DA_) 09/1996-06/2006
MITSUBISHI 1.9 TD (DA4A) 66kW F8QT 10/1996-09/2000 CARISMA limuzína (DA_) 09/1996-06/2006
MITSUBISHI 1.9 DI-D (DG4A) 75kW F9Q1 02/2001-12/2004 SPACE STAR (DG_A) 06/1998-12/2004
MITSUBISHI 1.9 DI-D 85kW F9Q2 10/2002-12/2004 SPACE STAR (DG_A) 06/1998-12/2004
NISSAN 1.5 dCi 60kW K9K 722 01/2003-nyní ALMERA II (N16) 06/2000-
NISSAN 1.5 dCi 60kW K9K 722 01/2003-nyní ALMERA II Hatchback (N16) 01/2000-
NISSAN 1.5 dCi 42kW K9K 710 714 08/2003-nyní KUBISTAR (X76) 08/2003-
NISSAN 1.5 dCi 45kW K9K 710 K9K 714 08/2005-nyní KUBISTAR (X76) 08/2003-
NISSAN 1.5 dCi 48kW K9K 704 08/2003-nyní KUBISTAR (X76) 08/2003-
NISSAN 1.5 dCi 60kW K9K 722 08/2003-nyní KUBISTAR (X76) 08/2003-
NISSAN 1.5 dCi 70 50kW K9K 700-04/2006-nyní KUBISTAR (X76) 08/2003-
NISSAN 1.5 dCi 85 62kW K9K 276 04/2006-nyní KUBISTAR (X76) 08/2003-
NISSAN 1.6 16v 70kW K4M 752 08/2003-nyní KUBISTAR (X76) 08/2003-
NISSAN 1.5 dCi 48kW K9K 704 02/2003-06/2010 MICRA III (K12) 01/2003-06/2010
NISSAN 1.5 dCi 50kW K9K 708 06/2005-06/2010 MICRA III (K12) 01/2003-06/2010
NISSAN 1.5 dCi 60kW K9K 722 09/2003-06/2010 MICRA III (K12) 01/2003-06/2010
NISSAN 1.5 dCi 63kW K9K 276 06/2005-06/2010 MICRA III (K12) 01/2003-06/2010
NISSAN 1.5 dCi 50kW K9K 700 03/2006-nyní NOTE (E11) 03/2006-
NISSAN 1.5 dCi 63kW K9K 276 03/2006-nyní NOTE (E11) 03/2006-
NISSAN 1.5 dCi 66kW K9K 276 09/2010-nyní NOTE (E11) 03/2006-
NISSAN 1.5 dCi 76kW K9K 292 07/2008-nyní NOTE (E11) 03/2006-
NISSAN 1.5 dCi 76kW 07/2008-nyní QASHQAI /QASHQAI +2 (J10,JJ10) 02/2007-nyní
NISSAN 1.5 dCi 78kW 02/2007-nyní QASHQAI /QASHQAI +2 (J10,JJ10) 02/2007-nyní
NISSAN 1.5 dCi 81kW 11/2010-nyní QASHQAI /QASHQAI +2 (J10,JJ10) 02/2007-nyní
NISSAN 1.5 dCi 78kW 09/2007-nyní TIIDA limuzína (SC11X) 08/2006-nyní
NISSAN 1.5 dCi 78kW K9K 728 09/2007-nyní TIIDA šikmá zadní část 09/2007-nyní
OPEL 1.9 D 44kW F8Q 600 F8Q 606 03/1998-08/2001 ARENA Combi (THB) 03/1998-08/2001
OPEL 1.9 D 44kW F8Q 600 F8Q 606 03/1998-08/2001 ARENA karoserie (TB, TF) 03/1998-08/2001
OPEL 1.9 DTI 59kW F9Q 770 09/2000-10/2001 MOVANO karoserie (F9) 01/1999-
OPEL 1.9 DTI 60kW F9Q 772 F9Q 774 10/2001-nyní MOVANO karoserie (F9) 01/1999-
OPEL 1.9 DTI 59kW F9Q 770 09/2000-10/2001 MOVANO kombi (J9) 07/1998-
OPEL 1.9 DTI 60kW F9Q 722 F9Q 774 10/2001-nyní MOVANO kombi (J9) 07/1998-
OPEL 2.0 16V 88kW F4R 720 08/2001-nyní VIVARO Combi (J7) 08/2001-
OPEL 2.0 ECOTEC 86kW F4R 820 08/2006-nyní VIVARO Combi (J7) 08/2001-
OPEL 2.0 16V 88kW F4R 720 08/2001-nyní VIVARO karoserie (F7) 08/2001-
OPEL 2.0 ECOTEC 86kW F4R 820 08/2006-nyní VIVARO karoserie (F7) 08/2001-
OPEL 2.0 16V 88kW F4R 720 08/2006-nyní VIVARO valník/podvozek (E7) 01/2006-
OPEL 2.0 EKOTEC 86kW F4R 820 08/2006-nyní VIVARO valník/podvozek (E7) 01/2006-
RENAULT 1.2 40kW C1G 730 01/1988-12/1992 19 I (B/C53_) 01/1988-09/1994
RENAULT 1.4 (B/C532) KAT 43kW C3J 710 01/1989-04/1992 19 I (B/C53_) 01/1988-09/1994
RENAULT 1.4 (B/C53P) 43kW C2J 772 01/1989-12/1989 19 I (B/C53_) 01/1988-09/1994
RENAULT 1.4 59kW E6J 700,701 01/1988-12/1992 19 I (B/C53_) 01/1988-09/1994
RENAULT 1.7 (B/C53C) 66kW F3N 742,743 09/1988-04/1992 19 I (B/C53_) 01/1988-09/1994
RENAULT 1.8 16V (B/C53D) 99kW F7P 704 06/1989-04/1992 19 I (B/C53_) 01/1988-09/1994
RENAULT 1.9 D (B/C534,B/C53J) 47kW F8Q 706,742 09/1988-04/1992 19 I (B/C53_) 01/1988-09/1994
RENAULT 1.7 55kW F2N 724 07/1991-04/1992 19 I Cabriolet (D53_) 07/1991-04/1992
RENAULT 1.7 70kW F3N 742 F3N 743 07/1991-04/1992 19 I Cabriolet (D53_) 07/1991-04/1992
RENAULT 1.8 16V (D53D) 101kW F7P 704 07/1991-04/1992 19 I Cabriolet (D53_) 07/1991-04/1992
RENAULT 1.2 40kW C1G 730 01/1988-12/1992 19 I Chamade (L53_) 01/1988-12/1992
RENAULT 1.4 (L532,L53P) 43kW C2J 772 C3J 710 07/1988-04/1992 19 I Chamade (L53_) 01/1988-12/1992
RENAULT 1.7 (L53C) 66kW F3N 742 F3N 743 07/1988-04/1992 19 I Chamade (L53_) 01/1988-12/1992
RENAULT 1.7 (L53F) 79kW F3N 746 08/1988-12/1992 19 I Chamade (L53_) 01/1988-12/1992
RENAULT 1.8 16V (L53D) 99kW F7P 704 10/1989-04/1992 19 I Chamade (L53_) 01/1988-12/1992
RENAULT 1.9 D (L534,L53J) 47kW F8Q 706 F8Q 742 10/1989-04/1992 19 I Chamade (L53_) 01/1988-12/1992
RENAULT 1.9 TD (L53K) 68kW F8Q 740 09/1990-04/1992 19 I Chamade (L53_) 01/1988-12/1992
RENAULT 1.2 40kW C1G 730 01/1988-12/1992 19 I karoserie (S53_) 1/1988-12/1992
RENAULT 1.4 59kW E6J 700 01/1988-12/1992 19 I karoserie (S53_) 1/1988-12/1992
RENAULT 1.9 D 48kW F8Q 706,742 01/1988-12/1992 19 I karoserie (S53_) 1/1988-12/1992
RENAULT 1.2 40kW C1G 730 04/1992-12/1995 19 II (B/C53_) 01/1991-06/2001
RENAULT 1.4 (B/C532) 43kW C3J 710 04/1992-12/1995 19 II (B/C53_) 01/1991-06/2001
RENAULT 1.4 (B/C535) 55kW E7J 742 01/1992-12/1995 19 II (B/C53_) 01/1991-06/2001
RENAULT 1.4 59kW E6J 700 E7J 706 01/1992-12/1995 19 II (B/C53_) 01/1991-06/2001
RENAULT 1.7 (B/C53C) 66kW F3N 743 04/1992-12/1995 19 II (B/C53_) 01/1991-06/2001
RENAULT 1.8 (5/353A) 66kW F3P 706 F3P 760 04/1992-12/1995 19 II (B/C53_) 01/1991-06/2001
RENAULT 1.8 (5/353F,B/C538) 79kW F3P 682 F3P 765 05/1994-12/1995 19 II (B/C53_) 01/1991-06/2001
RENAULT 1.8 (B/C 538) 81kW F3P 700 04/1992-05/1994 19 II (B/C53_) 01/1991-06/2001
RENAULT 1.8 (B/C53Y) 65kW F3P 706 F3P 707 F3P 708 F3P 760 04/1992-12/1995 19 II (B/C53_) 01/1991-06/2001
RENAULT 1.8 16V (B/C53D) 99kW F7P 704 04/1992-12/1995 19 II (B/C53_) 01/1991-06/2001
RENAULT 1.9 D (B/C53J) 47kW F8Q 742 04/1992-12/1995 19 II (B/C53_) 01/1991-06/2001
RENAULT 1.9 dT(B/C53T) 66kW FQ8 744 04/1992-12/1995 19 II (B/C53_) 01/1991-06/2001
RENAULT 1.7 (D53C) 66kW F3N 742 F3N 743 04/1992-09/1993 19 II Cabriolet (D53_,853_) 04/1992-06/2001
RENAULT 1.8 (853A) 66kW F3P 706 F3P 760 09/1993-06/1996 19 II Cabriolet (D53_,853_) 04/1992-06/2001
RENAULT 1.8 (D53V,853F,D53C) 79kW F3P 682 F3P 764 F3P 765 07/1994-06/1996 19 II Cabriolet (D53_,853_) 04/1992-06/2001
RENAULT 1.8 (D53Y) 65kW F3P 704 F3P 705 F3P 706 F3P 707 F3P 708 F3P 760 04/1992-06/1996 19 II Cabriolet (D53_,853_) 04/1992-06/2001
RENAULT 1.8 16V (D53D) 99kW F9P 704 04/1992-06/1996 19 II Cabriolet (D53_,853_) 04/1992-06/2001
RENAULT 1.4 (532) 43kW C3J 710 04/1992-12/1995 19 II Chamade (L53_) 04/1992-08/2003
RENAULT 1.4 (L535) 55kW E7J 742 11/1993-12/1995 19 II Chamade (L53_) 04/1992-08/2003
RENAULT 1.7 (L53C) 66kW F3N 742 F3N 743 04/1992-12/1995 19 II Chamade (L53_) 04/1992-08/2003
RENAULT 1.8 (453A/F) 66kW F3P 706 F3P 760 04/1992-12/1995 19 II Chamade (L53_) 04/1992-08/2003
RENAULT 1.8 (L538) 81kW F3P 700 04/1992-05/1994 19 II Chamade (L53_) 04/1992-08/2003
RENAULT 1.8 (L53V,L538) 79kW F3P 682 05/1994-12/1995 19 II Chamade (L53_) 04/1992-08/2003
RENAULT 1.8 (L53Y) 65kW F3P 704 F3P 705 F3P 706 F3P 707 F3P 708 F3P 760 04/1992-12/1995 19 II Chamade (L53_) 04/1992-08/2003
RENAULT 1.8 16V (L53D) 99kW F7P 704 04/1992-12/1995 19 II Chamade (L53_) 04/1992-08/2003
RENAULT 1.8 79kW F3P 700 F3P 706 05/1992-11/1995 19 II Chamade (L53_) 04/1992-08/2003
RENAULT 1.9 D (L53J) 47kW F8Q 742 04/1992-12/1995 19 II Chamade (L53_) 04/1992-08/2003
RENAULT 1.9 dT (L53T) 66kW F8Q 744 04/1992-12/1995 19 II Chamade (L53_) 04/1992-08/2003
RENAULT 1.2 40kW C1G 730 03/1992-12/1995 19 II karoserie (S53_) 03/1992-12/1995
RENAULT 1.4 59kW E6J 700 03/1992-12/1995 19 II karoserie (S53_) 03/1992-12/1995
RENAULT 1.9 D 48kW F8Q 703,F8Q 742 03/1992-12/1995 19 II karoserie (S53_) 03/1992-12/1995
RENAULT 1.9 dT 68kW F8Q 740 03/1992-12/1995 19 II karoserie (S53_) 03/1992-12/1995
RENAULT 1.9 D (B48H,B48I) 47kW F8Q 710 09/1989-01/1994 21 (B48_) 09/1989-06/1994
RENAULT 1.9 D 47kW F8Q 710 03/1986-08/1994 21 kombík (K48_) 03/1986-08/1994
RENAULT 1.9 D (L48H,J48I) 47kW F8Q 710 08/1989-10/1993 21 limuzína (L48_) 03/1986-06/1994
RENAULT 2.0 16V Turbo (DE0U,DE0V) 120kW F4R 760 F4R 761 11/2001-05/2003 AVANTIME (DE0_) 09/2001-05/2003
RENAULT 1.4 16V 72kW K4J 780 02/2010-nyní CLIO Grandtour (KR0/1_) 02/2008-
RENAULT 1.5 dCi (KR0F) 63kW K9K 766 02/2008-nyní CLIO Grandtour (KR0/1_) 02/2008-
RENAULT 1.5 dCi (KR0G) 50kW K9K 714 K9K 768 02/2008-nyní CLIO Grandtour (KR0/1_) 02/2008-
RENAULT 1.5 dCi (KR0H) 78kW K9K 764 02/2008-nyní CLIO Grandtour (KR0/1_) 02/2008-
RENAULT 1.5 dCi (KR1C,KR1N) 76kW K9K 772 02/2008-nyní CLIO Grandtour (KR0/1_) 02/2008-
RENAULT 1.6 16V (KR0B) 82kW K4M 800 K4M 801 02/2008-nyní CLIO Grandtour (KR0/1_) 02/2008-
RENAULT 1.6 16V (KR10) 94kW K4M 862 11/2008-nyní CLIO Grandtour (KR0/1_) 02/2008-
RENAULT 1.1 34kW C1E 700 01/1991-09/1998 CLIO I (B57_, 5/537_) 05/1990-09/1998
RENAULT 1.1 36kW C1E 700 04/1992-08/1992 CLIO I (B57_, 5/537_) 05/1990-09/1998
RENAULT 1.4 (B57J,C57J) 55kW E7J 756 E7J 757 01/1991-09/1998 CLIO I (B57_, 5/537_) 05/1990-09/1998
RENAULT 1.4 57kW E6J 712,713,760 05/1990-02/1998 CLIO I (B57_, 5/537_) 05/1990-09/1998
RENAULT 1.4 58kW E7J 601,718,719,,754 01/1991-09/1998 CLIO I (B57_, 5/537_) 05/1990-09/1998
RENAULT 1.4 59kW E7J 710 E7J 711 01/1991-09/1998 CLIO I (B57_, 5/537_) 05/1990-09/1998
RENAULT 1.7 68kW F2N 770 01/1991-12/1993 CLIO I (B57_, 5/537_) 05/1990-09/1998
RENAULT 1.8 (B/C578) 66kW F3P 754 F3P 755 08/1994-09/1998 CLIO I (B57_, 5/537_) 05/1990-09/1998
RENAULT 1.8 (B/C57C,B/C57U) 65kW F3P 710 F3P 714 01/1991-09/1998 CLIO I (B57_, 5/537_) 05/1990-09/1998
RENAULT 1.8 16V (C57D) 99kW F7P 722 01/1991-03/1996 CLIO I (B57_, 5/537_) 05/1990-09/1998
RENAULT 1.8 66kW F3P 755 08/1990-04/1996 CLIO I (B57_, 5/537_) 05/1990-09/1998
RENAULT 1.8 70kW F3P 710 01/1991-09/1998 CLIO I (B57_, 5/537_) 05/1990-09/1998
RENAULT 1.8 Rsi (B/C579) 80kW F3P 712 01/1993-08/1995 CLIO I (B57_, 5/537_) 05/1990-09/1998
RENAULT 1.8 Rsi (B/C57H) 79kW F3P 758 08/1995-09/1998 CLIO I (B57_, 5/537_) 05/1990-09/1998
RENAULT 1.9 D (B/C/S576,B/C/S57L) 47kW F8Q 730 F8Q 732 01/1991-09/1998 CLIO I (B57_, 5/537_) 05/1990-09/1998
RENAULT 1.9 D 40kW F8Q 678 01/1997-09/1998 CLIO I (B57_, 5/537_) 05/1990-09/1998
RENAULT 1.9 D 48kW F8Q 676 F8Q 696 05/1996-02/1998 CLIO I (B57_, 5/537_) 05/1990-09/1998
RENAULT 1.1 34kW C1E 700 01/1991-09/1998 CLIO I karoserie (S57_,) 01/1991-09/1998
RENAULT 1.2 40kW C3G 720 06/1994-02/1998 CLIO I karoserie (S57_,) 01/1991-09/1998
RENAULT 1.2 40kW E7F 706 01/1991-09/1998 CLIO I karoserie (S57_,) 01/1991-09/1998
RENAULT 1.2 44kW E7F 750 01/1991-09/1998 CLIO I karoserie (S57_,) 01/1991-09/1998
RENAULT 1.4 (B/CB0C) 55kW E7J 780 09/1998-05/2005 CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 09/1998-
RENAULT 1.4 16V (B/CB0L) 70kW K4J 712 K4J 713 10-1999-09/2004 CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 09/1998-
RENAULT 1.4 16V (B/CB0P) 72kW K4J 710 K4J 711 K4J 712 K4J 713 -08/2000-nyní CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 09/1998-
RENAULT 1.5 dCi (B/CB03) 59kW K9K 702 06/2001-10/2003 CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 09/1998-
RENAULT 1.5 dCi (B/CB07) 48kW K9K 700 K9K 704 06/2001-nyní CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 09/1998-
RENAULT 1.5 dCi (B/CB08) 60kW K9K 702 06/2001-nyní CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 09/1998-
RENAULT 1.5 dCi (B/CB3M) 47kW K9K 740 06/2005-nyní CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 09/1998-
RENAULT 1.5 dCi (B/CB3N) 62kW K9K 718 02/2007-nyní CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 09/1998-
RENAULT 1.5 dCi 50kW K9K 714 08/2004-nyní CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 09/1998-
RENAULT 1.5 dCi 74kW K9K 712 01/2004-nyní CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 09/1998-
RENAULT 1.6 (B/CB0D) 66kW K7M 744 K7M 745 09/1998-05/2005 CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 09/1998-
RENAULT 1.6 16V 82kW 10/2001-12/2008 CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 09/1998-
RENAULT 1.6 Hi-Flex (CB0H) 86kW K4M 748 01/2005-02/2010 CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 09/1998-
RENAULT 1.9 D (B/CB0E) 47kW F8Q 630 09/1998-05/2005 CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 09/1998-
RENAULT 1.9 D (B/CB0J) 48kW F8Q 632 02/2000-05/2001 CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 09/1998-
RENAULT 2.0 16V Sport (CB0M) 124kW F4R 730 02/2000-nyní CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 09/1998-
RENAULT 2.0 16V Sport 132kW F4R 738 01/2004-nyní CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 09/1998-
RENAULT 3.0 V6 Sport (CB1A) 166kW L7X 760 11/2000-12/2002 CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 09/1998-
RENAULT 3.0 V6 Sport (CB1H,CB1U,CB25) 187kW L7X 762 12/2002-nyní CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 09/1998-
RENAULT 1.5 dCi (SB07) 48kW K9K 700 K9K 704 06/2001-nyní CLIO II karoserie (SB0/1/2_) 09/1998-
RENAULT 1.5 dCi 59kW K9K 702 06/2001-10/2004 CLIO II karoserie (SB0/1/2_) 09/1998-
RENAULT 1.5 dCi 60kW K9K 702 K9K 710 K9K 716 11/2003-nyní CLIO II karoserie (SB0/1/2_) 09/1998-
RENAULT 1.9 D (SB0E) 47kW F8Q 630 09/1998-nyní CLIO II karoserie (SB0/1/2_) 09/1998-
RENAULT 1.9 D (SB0J) 48kW F8Q 632 02/2000-05/2001 CLIO II karoserie (SB0/1/2_) 09/1998-
RENAULT 1.4 16V 72kW K4J 780 06/2005-nyní CLIO III (BR0/1, CF0/1) 05/2005-
RENAULT 1.5 dCi (BR17,CR17) 63kW K9K 766 06/2005-nyní CLIO III (BR0/1, CF0/1) 05/2005-
RENAULT 1.5 dCi (BR1C,CR1C) 76kW K9K 772 06/2005-nyní CLIO III (BR0/1, CF0/1) 05/2005-
RENAULT 1.5 dCi (BROH,CR0H) 78kW K9K 764 CLIO III (BR0/1, CF0/1) 05/2005-
RENAULT 1.5 dCi (C/BR1G) 50kW K9K 714 K9K 768 06/2005-nyní CLIO III (BR0/1, CF0/1) 05/2005-
RENAULT 1.5 dCi 47kW K9K 752 06/2005-nyní CLIO III (BR0/1, CF0/1) 05/2005-
RENAULT 1.5 dCi 48kW K9K 752 05/2005-nyní CLIO III (BR0/1, CF0/1) 05/2005-
RENAULT 1.6 16V (BR05,BR0B,BR0Y,BR15,BR1J,BR1M,BR1Y,CR0B...) 82kW K4M 800 K4M 801 06/2005-nyní CLIO III (BR0/1, CF0/1) 05/2005-
RENAULT 1.6 16V (BR09,BR0T,CR09,CR0T) 65kW K4M 804 06/2005-nyní CLIO III (BR0/1, CF0/1) 05/2005-
RENAULT 1.6 16V GT(BR10,CR10) 94kW K4M 862 06/2009-nyní CLIO III (BR0/1, CF0/1) 05/2005-
RENAULT 1.6 86kW K4M 748 01/2005-02/2010 CLIO III (BR0/1, CF0/1) 05/2005-
RENAULT 1.6 Hi-Flex (CB0H) 86kW K4M 748 01/2005-02/2010 CLIO III (BR0/1, CF0/1) 05/2005-
RENAULT 2.0 16V Sport 145kW F4R 830 02/2006-nyní CLIO III (BR0/1, CF0/1) 05/2005-
RENAULT 2.0 16V Sport 148kW F4R 830 09/2008-nyní CLIO III (BR0/1, CF0/1) 05/2005-
RENAULT 1.5 dCi 50kW K9K 768 10/2005-07/2010 CLIO III karoserie (SB_,SR_) 06/2005-
RENAULT 1.5 dCi 63kW K9K 766 06/2005-07/2010 CLIO III karoserie (SB_,SR_) 06/2005-
RENAULT 1.5 dCi 78kW K9K 764 10/2005-10/2007 CLIO III karoserie (SB_,SR_) 06/2005-
RENAULT 2.1 TD (J/S115) 65kW J8S 240 J8S 774 10/1984-12/1990 ESPACE I (J11_) 07/1984-12/1992
RENAULT 1.9 dTi (JE0M) 72kW F9Q 722 02/1999-10/2002 ESPACE III (JE0_) 11/1996-10/2002
RENAULT 2.0 (JE0A) 84kW F3R 728 F3R 729 F3R 742 F3R 768 F3R 769 11/1996-10/2000 ESPACE III (JE0_) 11/1996-10/2002
RENAULT 2.0 102kW FR4 700 FR4701 09/2001-10/2002 ESPACE III (JE0_) 11/1996-10/2002
RENAULT 2.0 16V (JE0N,JE0L,JE02) 103kW FR4 700 FR4 701 10/1998-10/2002 ESPACE III (JE0_) 11/1996-10/2002
RENAULT 2.0 (JK09) 100kW F4R 792 11/2002-nyní ESPACE IV (JK0/1_) 11/2002-
RENAULT 2.0 (JK0K) 98kW F4R 790 11/2002-02/2005 ESPACE IV (JK0/1_) 11/2002-
RENAULT 2.0 (JK0N,JK1D) 125kW F4R 796 F4R 797 F4R 896 F4R 897 04/2005-nyní ESPACE IV (JK0/1_) 11/2002-
RENAULT 2.0 Turbo (JK0B,JK0N) 120kW F4R 794 F4R 795 F4R 796 F4R 979 11/2002-nyní ESPACE IV (JK0/1_) 11/2002-
RENAULT 1.6 16V (L301,L30F,L30P,L30R) 81kW K4M 838 K4M 839 02/2010-nyní FLUENCE (L30_) 02/2010-
RENAULT 1.6 16V 82kW K4M 838 02/2010-nyní FLUENCE (L30_) 02/2010-
RENAULT 1.5 dCi (JM02,JM13) 74kW K9K 728 04/2004-nyní GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04/2004-
RENAULT 1.5 dCi (JME) 78kW K9K P 732 05-2005- GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04/2004-
RENAULT 1.6 83kW K4M 761 K4M 782 04/2004-nyní GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04/2004-
RENAULT 2.0 120kW F4R 776-04/2004-nyní GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04/2004-
RENAULT 2.0 99kW F4R 770 F4R 771 04/2004-nyní GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04/2004-
RENAULT 1.6 16V (JZ0U) 81kW K4M 858 02/2009-nyní GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 02/2009-
RENAULT 1.6 E85 (JZ03) 81kW K4M 866 02/2009-nyní GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 02/2009-
RENAULT 1.4 (KC0C,KC0H,KC0B,KC0M) 55kW E7J 634 E7J 635 E7J 780 K7J 700 K7J 701 08/1997-nyní KANGOO (KC0/1_) 08/1997-
RENAULT 1.5 dCi (KC07) 48kW K9K 700 K9K 704 12/2001-nyní KANGOO (KC0/1_) 08/1997-
RENAULT 1.5 dCi (KC08,KC09) 60kW K9K 702 K9K 710 07/2002-nyní KANGOO (KC0/1_) 08/1997-
RENAULT 1.5 dCi 42kW K9K 704 07/2003-nyní KANGOO (KC0/1_) 08/1997-
RENAULT 1.5 dCi 45kW 04/2005-06/2010 KANGOO (KC0/1_) 08/1997-
RENAULT 1.5 dCi 50kW K9K 714 06/2005-nyní KANGOO (KC0/1_) 08/1997-
RENAULT 1.5 dCi 62kW K9K 718 06/2005-nyní KANGOO (KC0/1_) 08/1997-
RENAULT 1.6 16V 4x4 (KC0P,KC0S,KC0L) 70kW K4M 750 K4M 752 K4M 753 10/2001-nyní KANGOO (KC0/1_) 08/1997-
RENAULT 1.6 16V 70kW K4M 750 K4M 752 K4M 753 06/2001-nyní KANGOO (KC0/1_) 08/1997-
RENAULT 1.6 16V bivalent 60kW 06/2005-nyní KANGOO (KC0/1_) 08/1997-
RENAULT 1.9 dCi 4x4 62kW F9Q 790 10/2003-nyní KANGOO (KC0/1_) 08/1997-
RENAULT D 55 1.9 (KC0D) 40kW F8Q 662 08/1997-nyní KANGOO (KC0/1_) 08/1997-
RENAULT D65 1.9 (KC0E,KC02,KC0J,KC0N) 47kW F8Q 630,632 08/1997- KANGOO (KC0/1_) 08/1997-
RENAULT 1.6 (KW00,KW0Y) 64kW K7M 750 02/2008-nyní KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 02/2008-
RENAULT 1.6 16V (KW0D) 78kW K4M 830 K4M 831 02/2008-nyní KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 02/2008-
RENAULT 1.6 16V Hi-Flex 78kW K4M 850 02/2008-nyní KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 02/2008-
RENAULT 1.6 70kW K4M 830 01/2010- KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 02/2008-
RENAULT 1.6 (KW0D) 78kW K4M 830 02/2009-nyní KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02/2009-
RENAULT 1.4 (FC0C,FC0B,FC0H,FC0M) 55kW E7J 634 E7J 635 E7J 780 K7J 701 08/1997-nyní KANGOO Express (FC0/1_) 08/1998-
RENAULT 1.5 dCi (FC07,FC1R) 48kW K9K 700 K9K 702 K9K 704 12/2001-nyní KANGOO Express (FC0/1_) 08/1998-
RENAULT 1.5 dCi (FC08,FC09) 60kW K9K 702 K9K 710 04/2003-nyní KANGOO Express (FC0/1_) 08/1998-
RENAULT 1.5 dCi (FC1E) 50kW K9K 714 06/2005-nyní KANGOO Express (FC0/1_) 08/1998-
RENAULT 1.5 dCi (FC1G) 62kW K9K 718 06/2005-nyní KANGOO Express (FC0/1_) 08/1998-
RENAULT 1.5 dCi (FC1R) 42kW K9K 704 12/2002-nyní KANGOO Express (FC0/1_) 08/1998-
RENAULT 1.5 dCi 45kW K9K 704 10/2005-nyní KANGOO Express (FC0/1_) 08/1998-
RENAULT 1.6 16V 4x4 (FC0L,FC0P,FC0S) 70kW K4M 750 K4M 752 K4M 753 10/2001-nyní KANGOO Express (FC0/1_) 08/1998-
RENAULT 1.6 16V 70kW K4M 752 10/2001-nyní KANGOO Express (FC0/1_) 08/1998-
RENAULT 1.6 16V bivalent 60kW K4M 850 06/2005-nyní KANGOO Express (FC0/1_) 08/1998-
RENAULT 1.9 D (FC0J) 48kW F8Q 632 09/1999-06/2003 KANGOO Express (FC0/1_) 08/1998-
RENAULT D 55 1.9 (FC0D) 40kW F8Q 662 08/1997-nyní KANGOO Express (FC0/1_) 08/1998-
RENAULT D 65 1.9 (FC0E,FC02,FC0J,FC0N) 47kW F8Q 630 F8Q 632 08/1997-nyní KANGOO Express (FC0/1_) 08/1998-
RENAULT 1.6 16V 78kW K4M 830 02/2008-nyní KANGOO Express (FW0/1_) 02/2008-
RENAULT 1.6 16V LPG 72kW K4M 834 02/2008-nyní KANGOO Express (FW0/1_) 02/2008-
RENAULT 1.6 64kW K7M 750 02/2008-nyní KANGOO Express (FW0/1_) 02/2008-
RENAULT 1.6 16V (K538) 79kW K4M 720 11/1997-03/2001 LAGUNA Grandtour (K56_) 09/1995-03/2001
RENAULT 1.8 (K56S/T/0) 66kW F3P 670 F3P 678 09/1995-03/2001 LAGUNA Grandtour (K56_) 09/1995-03/2001
RENAULT 1.8 (K56Z) 69kW F3P 720 F3P 724 09/1995-03/2001 LAGUNA Grandtour (K56_) 09/1995-03/2001
RENAULT 1.8 16V (K563,K564) 88kW F4P 760 04/1998-03/2001 LAGUNA Grandtour (K56_) 09/1995-03/2001
RENAULT 1.9 dCi (K56W) 79kW F9Q 718 09/1999-03/2001 LAGUNA Grandtour (K56_) 09/1995-03/2001
RENAULT 1.9 dTi (K56J) 72kW F9Q 710 F9Q 716 F9Q 717 10/1997-03/2001 LAGUNA Grandtour (K56_) 09/1995-03/2001
RENAULT 2.0 (K56C/H) 83kW F3R 722 F3R 723 09/1995-03/2001 LAGUNA Grandtour (K56_) 09/1995-03/2001
RENAULT 2.0 16V (A56A/B) 103kW F4R 780 09/1999-03/2001 LAGUNA Grandtour (K56_) 09/1995-03/2001
RENAULT 2.0 84kW F3R 768 10/1998-01/2001 LAGUNA Grandtour (K56_) 09/1995-03/2001
RENAULT 1.6 16V (B568,B561) 79kW K4M 720 11/1997-03/2001 LAGUNA I (B56_, 556_) 11/1993-03/2001
RENAULT 1.8 (B56A/B) 66kW F3P 720 F3P 724 11/1993-03/2001 LAGUNA I (B56_, 556_) 11/1993-03/2001
RENAULT 1.8 (B56S/T/0) 66kW F3P 670 F3P 678 08/1995-03/2001 LAGUNA I (B56_, 556_) 11/1993-03/2001
RENAULT 1.8 (B56Z) 69kW F3P 720 F3P 724 08/1995-03/2001 LAGUNA I (B56_, 556_) 11/1993-03/2001
RENAULT 1.8 16V (B563,B564) 88kW F4P 760 04/1998-03/2001 LAGUNA I (B56_, 556_) 11/1993-03/2001
RENAULT 1.8 69kW F3P 674 06/1995-02/2001 LAGUNA I (B56_, 556_) 11/1993-03/2001
RENAULT 1.8 70kW F3P 676 06/1995-06/1998 LAGUNA I (B56_, 556_) 11/1993-03/2001
RENAULT 1.8 i 92kW 07/1995-04/1998 LAGUNA I (B56_, 556_) 11/1993-03/2001
RENAULT 1.9 dCi (B56W) 79kW F9Q 718 09/1999-03/2001 LAGUNA I (B56_, 556_) 11/1993-03/2001
RENAULT 1.9 dTi (B56J) 72kW F9Q 710 F9Q 716 F9Q 717 10/1997-03/2001 LAGUNA I (B56_, 556_) 11/1993-03/2001
RENAULT 2.0 (556A) 102kW F4R 780 09/1999-02/2001 LAGUNA I (B56_, 556_) 11/1993-03/2001
RENAULT 2.0 (B56C/H/N) 83kW F3R 722 F3R 723 11/1993-03/2001 LAGUNA I (B56_, 556_) 11/1993-03/2001
RENAULT 2.0 16V (556A/B) 103kW F4R 780 09/1999-03/2001 LAGUNA I (B56_, 556_) 11/1993-03/2001
RENAULT 2.0 70kW 11/1993-03/2001 LAGUNA I (B56_, 556_) 11/1993-03/2001
RENAULT 2.0 80kW F3R 611 03/1999-03/2001 LAGUNA I (B56_, 556_) 11/1993-03/2001
RENAULT 2.0 84kW F3R 768 06/1995-02/2001 LAGUNA I (B56_, 556_) 11/1993-03/2001
RENAULT 1.6 16V (BG0A,BG0L) 79kW K4M 710 K4M 714 03/2001-nyní LAGUNA II (BG0/1_) 03/2001-
RENAULT 1.6 16V (BG1G,BG1H) 82kW K4M 716 02/2005-nyní LAGUNA II (BG0/1_) 03/2001-
RENAULT 1.8 16V (BG06,BG0J,BG0M) 85kW F4P 770 F4P 771 F4P 773 F4P 774 F4P 775 03/2001-nyní LAGUNA II (BG0/1_) 03/2001-
RENAULT 1.8 16V (BG04,BG0B,BG0C,BG0V) 86kW F4P 770 F4P 774 03/2001-nyní LAGUNA II (BG0/1_) 03/2001-
RENAULT 1.8 16V (BG0B,BG0C,BG0J,BG0M,BG0V) 89kW F4P 770 F4P 772 03/2001-nyní LAGUNA II (BG0/1_) 03/2001-
RENAULT 1.8 16V (BG0B,BG0M) 88kW F4P 770 F4P 773 03/2001-nyní LAGUNA II (BG0/1_) 03/2001-
RENAULT 1.9 dCI (BG0E) 77kW F9Q 752 06/2001-nyní LAGUNA II (BG0/1_) 03/2001-
RENAULT 1.9 dCi (BG0R) 74kW F9Q 754 10/2001-nyní LAGUNA II (BG0/1_) 03/2001-
RENAULT 1.9 dCi 79kW F9Q 718 F9Q 754 03/2001-nyní LAGUNA II (BG0/1_) 03/2001-
RENAULT 2.0 16V (BG00,BG0K,BG0P,BG0W) 99kW F4R 712 F4R 713 F4R 714 F4R 715 08/2002-nyní LAGUNA II (BG0/1_) 03/2001-
RENAULT 2.0 16V 125kW F4R 784 F4R 786 F4R 787 01/2005-nyní LAGUNA II (BG0/1_) 03/2001-
RENAULT 2.0 16V 150kW F4R 886 F4R 887 01/2005-nyní LAGUNA II (BG0/1_) 03/2001-
RENAULT 2.0 16V 98kW F4R 714 08/2002-nyní LAGUNA II (BG0/1_) 03/2001-
RENAULT 2.0 16V IDE (BG0N) 103kW F5R 700 F5R 701 04/2001-nyní LAGUNA II (BG0/1_) 03/2001-
RENAULT 2.0 16V Turbo (BG0S,BG0Z,BG1L,BG1M) 120kW F4R 764 F4R 765 F4R 786 F4R 787 01/2003-nyní LAGUNA II (BG0/1_) 03/2001-
RENAULT 1.6 16V (KG0A,KG0L) 79kW K4M 710 K4M 714 03/2001-nyní LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03/2001-
RENAULT 1.6 16V 82kW K4M 716 02/2005-nyní LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03/2001-
RENAULT 1.8 16V (KG0B,KG0M) 88kW F4P 770 F4P 773 03/2001-nyní LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03/2001-
RENAULT 1.8 16V (KG0J) 85kW F4P 770 F4P 771 F4P 774 F4P 775 03/2001-nyní LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03/2001-
RENAULT 1.8 16V 86kW F4P 770 03/2001-nyní LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03/2001-
RENAULT 1.8 16V 89kW F4P 770 F4P 774 03/2001-nyní LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03/2001-
RENAULT 1.9 dCI (KG0E) 77kW F9Q 752 06/2001-nyní LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03/2001-
RENAULT 1.9 dCi (KG0E,KG0R) 74kW F9Q 754 10/2001-nyní LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03/2001-
RENAULT 1.9 dCi (KG0G) 88kW F9Q 670 F9Q 674 F9Q 750 03/2001-nyní LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03/2001-
RENAULT 1.9 dCi 79kW F9Q 718 F9Q 754 03/2001-nyní LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03/2001-
RENAULT 2.0 16V (KG00,KG0K,KG0W) 99kW F4R 712 F4R 713 F4R 714 F4R 715 08/2002-nyní LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03/2001-
RENAULT 2.0 16V 125kW F4R 784 F4R 786 F4R 787 01/2005-nyní LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03/2001-
RENAULT 2.0 16V 150kW F4R 886 F4R 887 01/2005-nyní LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03/2001-
RENAULT 2.0 16V 98kW 10/2004-09/2007 LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03/2001-
RENAULT 2.0 16V IDE (KG0N) 103kW F5R 700 F5R 701 04/2001-nyní LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03/2001-
RENAULT 2.0 16V Turbo (KG0S,KG0Z,KG1L,KG1M) 120kW F4R 764 F4R 765 F4R 786 F4R 787 01/2003-nyní LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03/2001-
RENAULT 1.6 16V (BT04,BT0D,BT0U) 81kW K4M 824 10/2007-nyní LAGUNA III (BT0/1_) 10/2007-
RENAULT 2.0 16V Turbo 125kW F4R 811 10/2007-nyní LAGUNA III (BT0/1_) 10/2007-
RENAULT 1.6 16V (KT0D) 81kW K4M 824 10/2007-nyní LAGUNA III Grandtour (KT0/1_) 10/2007-
RENAULT 2.0 16V Turbo 125kW F4R 811 10/2007-nyní LAGUNA III Grandtour (KT0/1_) 10/2007-
RENAULT 2.0 16V Turbo125kW F4R 811 F4Rt 811 09/2008-nyní LAGUNA kupé (DT0/1_) 09/2008-
RENAULT 1.9 dCi 80 60kW F9Q 772 F9Q 774 11/2001-nyní MASTER II autobus (JD) 03/1998-
RENAULT 1.9 dCi 80 60kW F9Q 772 F9Q 774 11/2001-nyní MASTER II karoserie (FD) 07/1998-
RENAULT 1.6 16v (EZ0U,EZ1U) 81kW K4M 858 06/2010-nyní MEGANE CC (EZ0/1_) 06/2010-
RENAULT 1.4 16V (BA0D,BA1H,BA0W,BA10) 70kW K4J 714 K4J 750 03/1999-08/2003 MEGANE I (BA0/1_) 08/1995-08/2003
RENAULT 1.4 e (BA0E,BA0V) 55kW E7J 626 E7J 764 01/1996-08/2003 MEGANE I (BA0/1_) 08/1995-08/2003
RENAULT 1.4 Eco (BA0T) 52kW E7J 624 01/1996-03/1999 MEGANE I (BA0/1_) 08/1995-08/2003
RENAULT 1.6 16V (BA11,BA04,BA0B,BA1J) 79kW K4M 700 K4M 701 K4M 704 K4M 708 03/1999-08/2003 MEGANE I (BA0/1_) 08/1995-08/2003
RENAULT 1.6 e (BA0F,BA0S) 66kW K7M 702 K7M 703 K7M 790 01/1996-03/1999 MEGANE I (BA0/1_) 08/1995-08/2003
RENAULT 1.6 i (BA0L) 55kW K7M 720 01/1996-03/1999 MEGANE I (BA0/1_) 08/1995-08/2003
RENAULT 1.8 16V (BA06,BA12,BA1A,BA1M,BA1R) 85kW F4P 720 F4P 722 01/2001-08/2003 MEGANE I (BA0/1_) 08/1995-08/2003
RENAULT 1.9 D Eco (B/SA0U,BA0A) 47kW F8Q 620 F8Q 624 01/1996-08/2003 MEGANE I (BA0/1_) 08/1995-08/2003
RENAULT 1.9 dT (B/SA0K,B/SA0Y) 66kW F9-8Q 784 F8Q 786 01/1996-08/2003 MEGANE I (BA0/1_) 08/1995-08/2003
RENAULT 1.9 dTI (BA08,BA0N) 72kW F9Q 730 F9Q 731 F9Q 734 F9Q 736 03/1997-02/2001 MEGANE I (BA0/1_) 08/1995-08/2003
RENAULT 1.9 dTi (BA1U) 59kW F9Q 744 02/2001-08/2003 MEGANE I (BA0/1_) 08/1995-08/2003
RENAULT 1.9 TDI 69kW F8Q 784 09/1996-08/2003 MEGANE I (BA0/1_) 08/1995-08/2003
RENAULT 2.0 16V (BA0H) 108kW F7R 710 F7R 714 07/1996-08/2003 MEGANE I (BA0/1_) 08/1995-08/2003
RENAULT 2.0 i (BA0G) 84kW F3R 750 F3R 751 01/1996-08/2003 MEGANE I (BA0/1_) 08/1995-08/2003
RENAULT 2.0 i 80kW F3R 750 F3R 751 03/1999-08/2003 MEGANE I (BA0/1_) 08/1995-08/2003
RENAULT 1.4 16V (EA0D,EA1H,EA0W,EA10) 70kW K4J 714 K4J 750 03/1999-08/2003 MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10/1996-08/2003
RENAULT 1.6 16V (EA0B,EA04,EA11) 79kW K4M 700 K4M 701 K4M 708 03/1999-08/2003 MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10/1996-08/2003
RENAULT 1.6 e (EA0F) 66kW K7M 702 K7M 703 10/1996-03/1999 MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10/1996-08/2003
RENAULT 2.0 (EA0G) 84kW F3R 750 04/1997-08/2003 MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10/1996-08/2003
RENAULT 2.0 16V (EA0H) 108kW F7R 710 F7R 714 10/1996-11/1999 MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10/1996-08/2003
RENAULT 2.0 16V 102kW F4R 746 F4R 770 01/2002-08/2003 MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10/1996-08/2003
RENAULT 2.0 16V IDE (EA03,EA0P,EA14) 103kW F5R 740 11/1999-08/2003 MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10/1996-08/2003
RENAULT 2.0 i (EA0G) 80kW F3R 791 F3R 796 03/1999-08/2003 MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10/1996-08/2003
RENAULT 1.4 (LA0E,LA0V) 55kW E7J 626 E7J 764 09/1996-08/2003 MEGANE I Classic (LA0/1_) 09/1996-08/2003
RENAULT 1.4 16V (LA0D,LA1H,IA0W,LA10) 70kW K4J 714 K4J 750 03/1999-08/2003 MEGANE I Classic (LA0/1_) 09/1996-08/2003
RENAULT 1.6 16V (LA04,LA11,LA0B,LA1C,LA1J) 79kW K4M 700 K4M 701 K4M 708 03/1999-08/2003 MEGANE I Classic (LA0/1_) 09/1996-08/2003
RENAULT 1.6 e (LA0F,LA0S) 66kW K7M 702 K7M 703 K7M 790 09/1996-03/1999 MEGANE I Classic (LA0/1_) 09/1996-08/2003
RENAULT 1.6 i (LA0L) 55kW K7M 720 09/1996-03/1999 MEGANE I Classic (LA0/1_) 09/1996-08/2003
RENAULT 1.8 16V (LA06,LA12,LA1A,LA1M,LA1R) 85kW F4P 720 F4P 722 01/2001-08/2003 MEGANE I Classic (LA0/1_) 09/1996-08/2003
RENAULT 1.9 D (LA0A,LA0U) 47kW F8Q 620 F8Q 624 09/1996-08/2003 MEGANE I Classic (LA0/1_) 09/1996-08/2003
RENAULT 1.9 dT (LA0K,LA0Y) 66kW F8Q 784 F8Q 786 09/1996-08/2003 MEGANE I Classic (LA0/1_) 09/1996-08/2003
RENAULT 1.9 dTi (LA08,LA0N) 72kW F9Q 730 F9Q 731 F9Q 734 F9Q 736 03/1997-02/2001 MEGANE I Classic (LA0/1_) 09/1996-08/2003
RENAULT 1.9 dTi (LA1U) 59kW F9Q 744 02/2001-08/2003 MEGANE I Classic (LA0/1_) 09/1996-08/2003
RENAULT 1.9 TDI 69kW F8Q 784 09/1996-08/2003 MEGANE I Classic (LA0/1_) 09/1996-08/2003
RENAULT 2.0 i (LA07,LA0G) 84kW F3R 750 F3R 751 F3R 752 F3R 791 F3R 796 F3R 797 F3R 798 09/1996-08/2003 MEGANE I Classic (LA0/1_) 09/1996-08/2003
RENAULT 2.0 i (LA0G) 80kW F3R 750 F3R 751 F3R 752 F3R 791 F3R 796 F3R 797 F3R 798 03/1999-08/2003 MEGANE I Classic (LA0/1_) 09/1996-08/2003
RENAULT 1.4 16V (DA0D,DA1H,DA0W,DA10) 70kW K4J 714 K4J 750 03/1999-08/2003 MEGANE I Coach (DA0/1_) 03/1996-08/2003
RENAULT 1.6 16V (DA0B,DA04,DA11) 79kW K4M 700 K4M 701 K4M 708 03/1999-08/2003 MEGANE I Coach (DA0/1_) 03/1996-08/2003
RENAULT 1.6 e (DA0F) 66kW K7M 702 K7M 703 03/1996-03/1999 MEGANE I Coach (DA0/1_) 03/1996-08/2003
RENAULT 1.9 dTi (DA0N) 72kW F9Q 731 F9Q 734 F9Q 736 03/1997-02/2001 MEGANE I Coach (DA0/1_) 03/1996-08/2003
RENAULT 2.0 16V (DA0H) 108kW F7R 710 F7R 714 03/1996-11/1999 MEGANE I Coach (DA0/1_) 03/1996-08/2003
RENAULT 2.0 16V 102kW F4R 746 01/2002-08/2003 MEGANE I Coach (DA0/1_) 03/1996-08/2003
RENAULT 2.0 16V IDE (DA03,DA0P,DA14) 103kW F5R 740 11/1999-08/2003 MEGANE I Coach (DA0/1_) 03/1996-08/2003
RENAULT 2.0 i (DA0G) 84kW F3R 750 F3R 751 03/1996 08/2003 MEGANE I Coach (DA0/1_) 03/1996-08/2003
RENAULT 2.0 i 80kW F3R 791 F3R 796 03/1999-08/2003 MEGANE I Coach (DA0/1_) 03/1996-08/2003
RENAULT 1.4 16V (KA0D,KA1H,KA0W,KA10) 70kW K4J 714 K4J 750 03/1999-08/2003 MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03/1999-08/2003
RENAULT 1.4 e (KA0V) 55kW E7J 626 03/1999-08/2003 MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03/1999-08/2003
RENAULT 1.6 16V (KA0B,KA04,KA11) 79kW K4M 700 K4M 701 K4M 704 K4M 708 03/1999-08/2003 MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03/1999-08/2003
RENAULT 1.6 e (KA0F) 66kW K7M 702 K7M 703 03/1999-08/2003 MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03/1999-08/2003
RENAULT 1.8 16V (KA0S,KA12, KA1A,KA1M,KA1R) 85kW F4P 720 F4P 722 01/2001-08/2003 MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03/1999-08/2003
RENAULT 1.9 D (KA0J,KA0R) 47kW F8Q 622 F8Q 790 04/1999-08/2003 MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03/1999-08/2003
RENAULT 1.9 dTi (KA0N) 72kW F9Q 731 F9Q 736 03/1999-02/2001 MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03/1999-08/2003
RENAULT 1.9 dTi (KA1U) 59kW F9Q 744 02/2001-08/2003 MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03/1999-08/2003
RENAULT 1.4 16V (BM0B,CM0B) 72kW K4J 730 K4J 740 11/2002-nyní MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 11/2002-
RENAULT 1.4 16V 60kW K4J 732 10/2003-nyní MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 11/2002-
RENAULT 1.5 dCi (BM0F,CM0F) 60kW K9K 722 11/2002-nyní MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 11/2002-
RENAULT 1.5 dCi 63kW K9K 724 05/2005-nyní MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 11/2002-
RENAULT 1.5 dCi 74kW K9K 728 K9K 729 10/2003-nyní MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 11/2002-
RENAULT 1.5 dCi 76kW K9K 734 01/2007-nyní MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 11/2002-
RENAULT 1.5 dCi 78kW K9K 732 K9K 734 05/2005-nyní MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 11/2002-
RENAULT 1.6 16V (BM0C,CM0C) 83kW K4M 760 11/2002-nyní MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 11/2002-
RENAULT 1.6 16V 82kW K4M 760 K4M 812 K4M 813 01/2006-nyní MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 11/2002-
RENAULT 1.6 Flex-Fuel 77kW K4M 788 01/2007-nyní MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 11/2002-
RENAULT 2.0 169kW F4R 774 08/2006-nyní MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 11/2002-
RENAULT 2.0 16V (BM0U,CM0U) 99kW F4R 770 11/2002-nyní MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 11/2002-
RENAULT 2.0 16V Turbo 120kW F4R 776 05/2004-nyní MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 11/2002-
RENAULT 2.0 Renault Sport 165kW F4R 774 F4Rt 774 05/2004-nyní MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 11/2002-
RENAULT 1.5 dCi (EM16) 76kW K9K 734 01/2007-nyní MEGANE II Coupe-Cabriolet (EM0/1_) 09/2003-
RENAULT 1.5 dCi (EM1E) 78kW K9K 732 03/2006-nyní MEGANE II Coupe-Cabriolet (EM0/1_) 09/2003-
RENAULT 1.6 16V 82kW K4M 760 K4M 761 K4M 812 K4M 813 K4M C 813 K4M D 812 01/2006-nyní MEGANE II Coupe-Cabriolet (EM0/1_) 09/2003-
RENAULT 1.6 83kW K4M 760 K4M 761 09/2003-nyní MEGANE II Coupe-Cabriolet (EM0/1_) 09/2003-
RENAULT 2.0 16V Turbo 120kW F4R 776 05/2004-nyní MEGANE II Coupe-Cabriolet (EM0/1_) 09/2003-
RENAULT 2.0 99kW F4R 770 F4R 771 09/2003-nyní MEGANE II Coupe-Cabriolet (EM0/1_) 09/2003-
RENAULT 1.4 72kW K4J 730 K4J 740 08/2003-nyní MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08/2003-
RENAULT 1.5 dCi (km13) 76kW K9K 728 01/2007-nyní MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08/2003-
RENAULT 1.5 dCi (KM16,KM1E) 78kW K9K 732 K9K 734 05/2005-nyní MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08/2003-
RENAULT 1.5 dCi 60kW K9K 722 08/2003-nyní MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08/2003-
RENAULT 1.5 dCi 63kW K9K 724 05/2005-nyní MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08/2003-
RENAULT 1.5 dCi 74kW K9K 728 K9K 729 02/2004-nyní MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08/2003-
RENAULT 1.6 16V 82kW K4M 760 K4M 761 K4M 812 K4M 813 K4M D 812 01/2006-nyní MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08/2003-
RENAULT 1.6 16V Hi-Flex 77kW K4M 762 02/2008-nyní MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08/2003-
RENAULT 1.6 83kW K4M 760 K4M 761 08/2003-nyní MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08/2003-
RENAULT 2.0 99kW F4R 770 F4R 771 08/2003-nyní MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08/2003-
RENAULT 1.4 60kW K4J 732 09/2003-nyní MEGANE II Limuzína (LM0/1_) 09/2003-
RENAULT 1.4 72kW K4J 730 K4J 740 09/2003-nyní MEGANE II Limuzína (LM0/1_) 09/2003-
RENAULT 1.5 dCi 60kW K9K 722 09/2003-nyní MEGANE II Limuzína (LM0/1_) 09/2003-
RENAULT 1.5 dCi 63kW K9K 724 05/2005-nyní MEGANE II Limuzína (LM0/1_) 09/2003-
RENAULT 1.5 dCi 74kW K9K 728 K9K 729 02/2004-nyní MEGANE II Limuzína (LM0/1_) 09/2003-
RENAULT 1.5 dCi 76kW K9K 734 01/2007-nyní MEGANE II Limuzína (LM0/1_) 09/2003-
RENAULT 1.5 dCi 78kW K9K 732 05/2005-nyní MEGANE II Limuzína (LM0/1_) 09/2003-
RENAULT 1.6 16V 82kW K4M 812 K4M 813 K4M D 812 01/2006-nyní MEGANE II Limuzína (LM0/1_) 09/2003-
RENAULT 1.6 77kW K4M 762 05/2005-nyní MEGANE II Limuzína (LM0/1_) 09/2003-
RENAULT 1.6 83kW K4M 760 K4M 761 09/2003-nyní MEGANE II Limuzína (LM0/1_) 09/2003-
RENAULT 2.0 99kW F4R 770 F4R 771 09/2003-nyní MEGANE II Limuzína (LM0/1_) 09/2003-
RENAULT 1.6 16V (KZ0H) 74kW K4M 848 05/2009-nyní MEGANE III Grandtour (KZ0/1_) 11/2008-
RENAULT 1.6 16V (KZ0U,KZ1B,KZ1U) 81kW K4M 858 05/2009-nyní MEGANE III Grandtour (KZ0/1_) 11/2008-
RENAULT 1.6 16V Bifuel (KZ03) 81kW K4M 866 11/2008-nyní MEGANE III Grandtour (KZ0/1_) 11/2008-
RENAULT 1.6 16V (DZ0H) 74kW K4M P 848 11/2008-nyní MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 11/2008-
RENAULT 1.6 16V (DZ0U,DZ1B,DZ1H) 81kW K4M 858 11/2008-nyní MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 11/2008-
RENAULT 1.6 16V Bifuel (DZ03,DZ1Y) 81kW K4M 866 11/2008-nyní MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 11/2008-
RENAULT 1.6 16V (BZ0H) 74kW K4M 848 11/2008-nyní MEGANE III šikmá zadní část (BZ0_) 11/2008-
RENAULT 1.6 16V (BZ1B,BZ1H) 81kW K4M 858 11/2008-nyní MEGANE III šikmá zadní část (BZ0_) 11/2008-
RENAULT 1.6 16V Bifuel (BZ03) 81kW K4M 866 11/2008-nyní MEGANE III šikmá zadní část (BZ0_) 11/2008-
RENAULT 1.4 i (JA0E) 55kW E7J 764 01/1997-09/1999 MEGANE Scenic (JA0/1_) 07/1997-10/1999
RENAULT 1.6 16V (JA0B,JA04,JA11) 79kW K4M 700 K4M 701 K4M 704 K4M 708 04/1998-10/1999 MEGANE Scenic (JA0/1_) 07/1997-10/1999
RENAULT 1.6 e (JA0F) 66kW K7M 702 K7M 703 10/1996-10/1999 MEGANE Scenic (JA0/1_) 07/1997-10/1999
RENAULT 1.6 i (JA0L) 55kW K7M 720 01/1997-09/1999 MEGANE Scenic (JA0/1_) 07/1997-10/1999
RENAULT 1.9 D (JA0J) 47kW F8Q 790 03/1997-09/1999 MEGANE Scenic (JA0/1_) 07/1997-10/1999
RENAULT 1.9 dT (JA0K,JA0Y) 66kW F8Q 784 F8Q 786 01/1997-09/1999 MEGANE Scenic (JA0/1_) 07/1997-10/1999
RENAULT 1.9 dTi (JA0N) 72kW F9Q 730 F9Q 734 04/1997-09/1999 MEGANE Scenic (JA0/1_) 07/1997-10/1999
RENAULT 2.0 i (JA0G) 80kW F3R 796 01/1999-09/1999 MEGANE Scenic (JA0/1_) 07/1997-10/1999
RENAULT 2.0 i JA0G) 84kW F3R 750 F3R 751 01/1997-09/1999 MEGANE Scenic (JA0/1_) 07/1997-10/1999
RENAULT 1.4 (JP01,JP0J) 72kW K4J 770 12/2004-nyní MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 09/2004-
RENAULT 1.5 dCi (FP0D,JP0D) 60kW K9K 750 09/2004-nyní MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 09/2004-
RENAULT 1.5 dCi (FP0E,JP0E) 48kW K9K 752 12/2004-nyní MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 09/2004-
RENAULT 1.5 dCi (FP0F,JP0F) 63kW K9K 760 K9K 766 12/2004-nyní MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 09/2004-
RENAULT 1.5 dCi (FP0G,JP0G) 50kW K9K 762 K9K 768 12/2004-nyní MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 09/2004-
RENAULT 1.5 dCi (JP02) 76kW K9K 772 05/2007-nyní MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 09/2004-
RENAULT 1.5 dCi (JP0G,JP0H) 78kW K9K 764 05/2005-nyní MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 09/2004-
RENAULT 1.5 dCi 75 55kW K9K 770 10/2010-nyní MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 09/2004-
RENAULT 1.5 dCi 90 65kW K9K 750 10/2010-nyní MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 09/2004-
RENAULT 1.6 (JP03,JP0B,JP0U,JP0Y,JP1G) 82kW K4M 790 K4M 791 K4M 800 K4M 801 12/2004-nyní MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 09/2004-
RENAULT 1.6 (JP0L,JP0V) 65kW K4M 794 12/2004-nyní MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 09/2004-
RENAULT 1.0 27kW C1C 706 02/1986-05/1992 RAPID karoserie (F40_,G40_) 07/1985-11/1998
RENAULT 1.1 (F401) 33kW C1E 750,752,754,760,762,792 06/1987-09/1991 RAPID karoserie (F40_,G40_) 07/1985-11/1998
RENAULT 1.1 (F40H) 33kW C1E 756 06/1987-09/1991 RAPID karoserie (F40_,G40_) 07/1985-11/1998
RENAULT 1.2 (F406,G40A) 40kW C3G 710 C3G 712 09/1991-03/1998 RAPID karoserie (F40_,G40_) 07/1985-11/1998
RENAULT 1.4 (F402) 43kW C1J 768 C1J 780 07/1985-08/1991 RAPID karoserie (F40_,G40_) 07/1985-11/1998
RENAULT 1.4 (F407) KAT 43kW C3J 700 C3J 702 C3J 760 C3J 762 08/1988-03/1998 RAPID karoserie (F40_,G40_) 07/1985-11/1998
RENAULT 1.4 (F40M) 44kW C2J 784 03/1986-08/1991 RAPID karoserie (F40_,G40_) 07/1985-11/1998
RENAULT 1.6 D (F404) 40kW F8M 720 F8M 730 F8M 736 F8M 760 03/1986-08/1998 RAPID karoserie (F40_,G40_) 07/1985-11/1998
RENAULT 1.9 (F40P.F40N,F40E) 47kW F8Q 646,722,724,774,776 09/1991-03/1998 RAPID karoserie (F40_,G40_) 07/1985-11/1998
RENAULT 1.9 D (F40R) 40kW F8Q 640 F8Q 682 09/1994-03/1998 RAPID karoserie (F40_,G40_) 07/1985-11/1998
RENAULT 1.4 16V (JA0D,JA1H,Ja0W,JA10) 70kW K4J 714 K4J 750 09/1999-08/2003 SCÉNIC I (JA0/1_) 09/1999-09/2003
RENAULT 1.6 16V 85kW 09/1999-08/2003 SCÉNIC I (JA0/1_) 09/1999-09/2003
RENAULT 1.6 75kW K4M 708 K4M 709 03/2001-08/2003 SCÉNIC I (JA0/1_) 09/1999-09/2003
RENAULT 1.6 79kW K4M 706 09/1999-09/2003 SCÉNIC I (JA0/1_) 09/1999-09/2003
RENAULT 1.8 16V (JA12,JA1R,JA1M,JA1A) 85kW F4P 720 F4P 722 01/2001-08/2003 SCÉNIC I (JA0/1_) 09/1999-09/2003
RENAULT 1.8 4x4 85kW F4P 722 07/2000-04/2001 SCÉNIC I (JA0/1_) 09/1999-09/2003
RENAULT 1.9 D 47kW F8Q 790 09/1999-03/2001 SCÉNIC I (JA0/1_) 09/1999-09/2003
RENAULT 1.9 dTi (JA0N) 72kW F9Q 731 F9Q 734 F9Q 736 09/1999-08/2003 SCÉNIC I (JA0/1_) 09/1999-09/2003
RENAULT 1.9 dTi (JA1U) 59kW F9Q 744 02/2001-08/2003 SCÉNIC I (JA0/1_) 09/1999-09/2003
RENAULT 2.0 16V (JA1B,JA1D) 102kW F4R 740 F4R 741 F4R 746 07/2000-08/2003 SCÉNIC I (JA0/1_) 09/1999-09/2003
RENAULT 2.0 16V 103kW F4R 740 F4R 741 F4R 744 09/1999-08/2003 SCÉNIC I (JA0/1_) 09/1999-09/2003
RENAULT 2.0 16V RX4 102kW F4R 744 F4R 746 06/2000-08/2003 SCÉNIC I (JA0/1_) 09/1999-09/2003
RENAULT 1.4 (JM0B,JM0H,JM1A) 72kW K4J 730 K4J 740 06/2003-nyní SCÉNIC II (JM0/1_) 06/2003-
RENAULT 1.5 dCi (JM02,JM12) 74kW K9K 728 K9K 729 11/2003-nyní SCÉNIC II (JM0/1_) 06/2003-
RENAULT 1.5 dCi (JM0F) 60kW K9K 722 06/2003-nyní SCÉNIC II (JM0/1_) 06/2003-
RENAULT 1.5 dCi (JM16) 76kW K9K 734 01/2007-nyní SCÉNIC II (JM0/1_) 06/2003-
RENAULT 1.5 dCi (JM1E) 78kW K9K 732 05/2005-nyní SCÉNIC II (JM0/1_) 06/2003-
RENAULT 1.5 dCi (JM1F) 63kW K9K 724 05/2005-nyní SCÉNIC II (JM0/1_) 06/2003-
RENAULT 1.6 (JM0C,JM1B) 83kW K4M 761 K4M 782 06/2003-nyní SCÉNIC II (JM0/1_) 06/2003-
RENAULT 1.6 16V (JM1R) 82kW K4M 812 K4M 9 766 K4M C 813 01/2007-nyní SCÉNIC II (JM0/1_) 06/2003-
RENAULT 2.0 (JM05,JM0U,JM1N,JM1U,JM2V) 99kW F4R 770 F4R 771 06/2003-nyní SCÉNIC II (JM0/1_) 06/2003-
RENAULT 2.0 16V Turbo (JM0W) 120kW F4R 776 05/2004-nyní SCÉNIC II (JM0/1_) 06/2003-
RENAULT 1.6 16V (JZ0U) 81kW K4M 858 02/2009-nyní SCÉNIC III (JZ0/1_) 02/2009-
RENAULT 1.6 E85 (JZ03) 81kW K4M 866 02/2009-nyní SCÉNIC III (JZ0/1_) 02/2009-
RENAULT 1.0 (B/C/400) 30kW C1C 700 10/1984-10/1988 SUPER 5 (B/C40_) 10/1984-12/1996
RENAULT 1.1 (B/C/401) 34kW C1E 750 C1E 752 C1E 754 10/1984-10/1988 SUPER 5 (B/C40_) 10/1984-12/1996
RENAULT 1.1 (B/C/401,B/C40H) 33kW C1E 750 C1E 752 C1E 756 C1E 760 01/1986-03/1995 SUPER 5 (B/C40_) 10/1984-12/1996
RENAULT 1.2 40kW C1G 702,720,722 01/1987-08/1990 SUPER 5 (B/C40_) 10/1984-12/1996
RENAULT 1.4 (B/C/407) KAT 43kW C3J 700 C3J 702 C3J 760 10/1985-12/1996 SUPER 5 (B/C40_) 10/1984-12/1996
RENAULT 1.4 (B/C402) 43kW C1J 768 C1J 780 10/1984-06/1988 SUPER 5 (B/C40_) 10/1984-12/1996
RENAULT 1.4 (B/C403) 52kW C2J 700 C2J 780 C2J 781 C2J 788 C2J 789 C2J 798 10/1984-07/1989 SUPER 5 (B/C40_) 10/1984-12/1996
RENAULT 1.4 (B/C40J) 49kW C2J 782 06/1987-07/1989 SUPER 5 (B/C40_) 10/1984-12/1996
RENAULT 1.4 (B/C40M) 44kW C2J 784 06/1987-08/1990 SUPER 5 (B/C40_) 10/1984-12/1996
RENAULT 1.7 (B/C408) 54kW F3N 716 F3N 717 10/1986-03/1995 SUPER 5 (B/C40_) 10/1984-12/1996
RENAULT 1.7 (B/C40K,B/C40G) 64kW F2N 740 F2N 742 06/1987-03/1995 SUPER 5 (B/C40_) 10/1984-12/1996
RENAULT 1.7 i (C409) 69kW F3N 702 F3N 722 10/1996-08/1991 SUPER 5 (B/C40_) 10/1984-12/1996
RENAULT 1.0 (S400) 30kW C1C 700 10/1984-10/1988 SUPER 5 karoserie (s40_) 10/1984-12/1996
RENAULT 1.1 (S401) 34kW C1E 750,752,754 10/1984-12/1996 SUPER 5 karoserie (s40_) 10/1984-12/1996
RENAULT 1.4 16V 72kW K4J 712 08/2000-nyní THALIA (LB0/1/2_) 02/1998-
RENAULT 1.4 55kW K7J 700 08/2000-nyní THALIA (LB0/1/2_) 02/1998-
RENAULT 1.5 dCi 47kW K9K 740 06/2005-nyní THALIA (LB0/1/2_) 02/1998-
RENAULT 1.5 dCi 48kW K9K 700 04/2002-nyní THALIA (LB0/1/2_) 02/1998-
RENAULT 1.5 dCi 50kW K9K 700 K9K 714 02/2003-nyní THALIA (LB0/1/2_) 02/1998-
RENAULT 1.5 dCi 60kW K9K 702 06/2001-nyní THALIA (LB0/1/2_) 02/1998-
RENAULT 1.6 16V 79kW K4M 740 04/2002- THALIA (LB0/1/2_) 02/1998-
RENAULT 1.6 Flex 81kW K4M 743 11/2004-02/2009 THALIA (LB0/1/2_) 02/1998-
RENAULT 1.9 D 48kW F8Q 630 02/1998-05/2001 THALIA (LB0/1/2_) 02/1998-
RENAULT 1.5 dCi 47kW K9K 740 09/2008- THALIA II (LU1/2_) 09/2008-
RENAULT 1.5 dCi 62kW K9K 718 09/2008- THALIA II (LU1/2_) 09/2008-
RENAULT 1.6 16V 77kW K4M 743 09/2008- THALIA II (LU1/2_) 09/2008-
RENAULT 1.6 Flex 68kW K7M 734 04/2009- THALIA II (LU1/2_) 09/2008-
RENAULT 1.6 Flex 81kW 03/2009- THALIA II (LU1/2_) 09/2008-
RENAULT 1.7 50kW F1N 724 08/1992-08/1994 TRAFIC autobus (TXW) 03/1989-03/2001
RENAULT 1.9 D 44kW F8Q 606 06/1997-03/2001 TRAFIC autobus (TXW) 03/1989-03/2001
RENAULT 2.0 (JL0A) 88kW F4R 720 F4R 722 03/2001-nyní TRAFIC II autobus (JL) 03/2001-
RENAULT 2.0 16V 86kW F4R 820 08/2006-nyní TRAFIC II autobus (JL) 03/2001-
RENAULT 2.0 (FL0A) 88kW F4R 720 F4R 722 03/2001-nyní TRAFIC II karoserie (FL) 03/2001-
RENAULT 2.0 16V 86kW F4R 820 08/2006-nyní TRAFIC II karoserie (FL) 03/2001-
RENAULT 2.0 (ELOA) 88kW F4R 720 03/2001-nyní TRAFIC II valník/podvozek (EL) 03/2001-
RENAULT 1.4 35kW C1J 700 05/1989-06/1991 TRAFIC karoserie (TXX) 05/1989-03/2001
RENAULT 1.7 50kW F1N 720 08/1992-08/1994 TRAFIC karoserie (TXX) 05/1989-03/2001
RENAULT 1.9 D 44kW F8Q 606 06/1997-03/2001 TRAFIC karoserie (TXX) 05/1989-03/2001
RENAULT 1.7 50kW F1N 722 05/1989-08/1994 TRAFIC valník/podvozek (PXX) 05/1989-03/2001
RENAULT 1.2 (C064) 40kW C3G 700 C3G 702 03/1993-10/1996 TWINGO (C06_) 03/1993-
RENAULT 1.5 dCi (CN0E) 47kW K9K 740 03/2007-nyní TWINGO (CN0_) 03/2007-
RENAULT 1.6 RS (CN0N,CN0R,CN0S) 98kW K4M 854 05/2008-nyní TWINGO (CN0_) 03/2007-
RENAULT 1.2 40kW C3G 700,C3G 702 03/1993-05/1996 TWINGO karoserie (S06_) 03/1993-
RENAULT 1.2 43kW D7F 700,702,703,704,706 05/1996- TWINGO karoserie (S06_) 03/1993-
RENAULT 2.0 16V Turbo (BJ0K) 120kW F4R 762 F4R 763 06/2002-nyní VEL SATIS (BJ0_) 06/2002-
RENAULT 2.0 16V Turbo 125kW F4R 766 F4R 767 04/2004-nyní VEL SATIS (BJ0_) 06/2002-