PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI


Historie společnosti K+K AUTOCENTRUM CZECH s.r.o. sahá až do roku 1993, kdy byla založena firma Petr Kuta -K+K AUTOCENTRUM. Založili ji bratři Petr a Ivo Kutové, jako obchodní firmu, zabývající se nákupem a prodejem autodílů .ŠKODA A LADA

Sídlo firmy se původně nacházelo v Kolíně – Sendražicích, kde fungovala maloobchodní prodejna . Z důvodu nedostačujících skladových prostor, neustále se zvyšující poptávky dílů a prudkého nárůstu zákazníků se v roce 1996 firma přestěhovala do nových prostor v Kolíně. Větší důraz byl věnován velkoobchodnímu prodeji. Během krátké doby si firma vybudovala širokou síť velkoobchodních odběratelů po celé České republice.

V roce 1997 došlo k dalšímu rozšíření působnosti a to otevřením pobočky v nedalekých Uhlířských Janovicích.

V roce 2008 byl uskutečněn přechod na společnost s ručením omezením K+K AUTOCENTRUM CZECH s.r.o. Jejími jednateli a spolupodílníky jsou opět bratři Kutové. Následně byly prostory upraveny na velký prodejní sklad , vedle kterého byl současně zprovozněn autoservis. Zde provádíme opravy motorových vozidel.

Autoservis je vybaven zařízením na opravu veškerých osobních a dodávkových vozidel . Našimi zaměstnanci jsou kvalifikovaní a vyškolení mechanici. Provádíme veškeré mechanické opravy včetně drobných karosářských oprav. Dále provozujeme pneuservis a zprostředkování prohlídek STK. Také nabízíme půjčení střešních boxů a přívěsných vozíků.

V roce 2009 byla otevřena další pobočka v Kutné Hoře.

V současné době patří mezi naše hlavní priority VELKOOBCHOD-MALOOBCHOD autodíly na vozy ŠKODA, SEAT, VW, AUDI včetně autopříslušenství.

Naše nabídka autodílů a příslušenství čítá v dnešní době cca 10.000 tisíc skladových položek. Široká škála značek od originálních, aftermarketových až po replikové díly a příslušenství jistě uspokojí každou poptávku.

Naši hlavní dodavatelé náhradních dílů a příslušenství :