WAREHOUSE SELECTION  (1)
NEWS LIST

Brzdové destičky přední REMSA 0119.32 FORD   (RE 11932)

Brzdové destičky přední REMSA 0119.32 FORD  (RE 11932)
Price (net of VAT):
553,70 CZK
VAT:
21 %
Price including VAT:
670,00 CZK
Store name In store
centrální sklad KOLÍN In store
prodejna Uhlířské Janovice Not in storage
prodejna Kutná Hora Not in storage
ID:
RE 11932
Number of assortment group:
Seller:
centrální sklad-prodejna - Kolín
centrální sklad-prodejna - Kolín
Mail
prodej.kolin@autosoucasti.cz
Phone
321716756
SKYPE
prodejna - Uhlířské Janovice
prodejna - Uhlířské Janovice
Mail
prodej.janovice@autosoucasti.cz
Phone
327542375
SKYPE
prodejna - Kutná Hora
prodejna - Kutná Hora
Mail
prodej.kutnahora@autosoucasti.cz
Phone
327313510
SKYPE
Výrobce OE kód
A.B.S. 36446OE
A.B.S. 36459
A.B.S. 36459OE
A.B.S. 36485
AC 5018900
ACDelco AC430981D
ACDelco AC431181D
APEC braking PAD356
ATE 13.0460-7026.2
ATE 13.0460-7027.2
ATE 13046070272
ATE 13046070712
ATE 13046070732
ATE 13046370712
BENDIX 571291
BENDIX 571291B
BENDIX 571291X
BENDIX 571536X
BOSCH 0 986 466 402
BOSCH 0 986 466 403
BOSCH 0 986 566 403
BOSCH 0986466403
BOSCH 0986566403
Brake ENGINEERING PA310
Brake ENGINEERING PA344
Brake ENGINEERING PA517
BREMBO P24012
DELPHI LP0255
DELPHI LP1603
DELPHI LP255
E.T.F. 120163
E.T.F. 120266
E.T.F. 120427
FEBI BILSTEIN 16023
FEBI BILSTEIN 16024
FEBI BILSTEIN 16042
FERODO FDB206
FERODO FDB212
FERODO FDS212
FERODO FSL212
FERODO TAR212
FORD 1079919
FORD 1595524
FORD 5015920
FORD 5018195
FORD 5018900
FORD 5023994
FORD 5023995
FORD 5025048
FORD 6090941
FORD 6133128
FORD 6155611
FORD 6155911
FORD 6166953
FORD 6174787
FORD 6178479
FORD 6189145
FORD 6189147
FORD 6511773
FORD 6704267
FORD 6704268
FORD 87FX2K021HA
FORD 87FX2KO21HA
FORD 89BB2K021AA
FORD 89BB2K021AB
FTE BL1114A1
FTE BL1114B1
FTE BL1264A1
FTE BL1264B1
FTE BL1480A1
GALFER 23.317.00
GIRLING 6102382
HERZOG GERMANY 886996
HERZOG GERMANY 886997
ICER 180410
ICER 181143
ICER 181143700
JP GROUP DP712
JP GROUP DP713
JP GROUP DP716
JURID 571291D
JURID 571291J
JURID 571536D
LEMFÖRDER 2069706
LEMFÖRDER 2069803
LEMFÖRDER 26650
LEMFÖRDER 26651
LPR 05P327
MAGNETI MARELLI 363702160194
MAGNETI MARELLI 363702160332
MAGNETI MARELLI 363702160334
MAGNETI MARELLI 363702160712
MAGNETI MARELLI 363702160991
MAGNETI MARELLI 363702161016
MAPCO 6159/2
MAPCO 6188/1
MAZDA 1E033323ZB
METELLI 2200290
METELLI 2200291
METELLI 2200730
METELLI 2200880
METZGER 011910
METZGER 011920
METZGER 011932
METZGER 028510
METZGER 028530
MGA 157
MGA 530
MINTEX MDB1174
MINTEX MDB1884
MINTEX MDB2110
MINTEX MDK0017
MINTEX MDK0022
MINTEX MDK0031
MINTEX MDK0033
NECTO FD6428A
OPTIMAL 10099
OPTIMAL 9241
OPTIMAL 9303
OPTIMAL 9606
OPTIMAL 9607
OPTIMAL 9608
PAGID T1022ECO
PAGID T1113
PAGID T1113ECO
PAGID T4017ECO
PAGID T4019
PAGID T4019ECO
PEX 7044
PEX 7045
PEX 7234
PEX 7304
PEX 7446
PEX 7446S
QH Benelux 2131
QH Benelux 2563
QH Benelux 2676
QH Benelux 2732
QUINTON HAZELL BLF160
QUINTON HAZELL BLF161
QUINTON HAZELL BLF445
QUINTON HAZELL BLF876
QUINTON HAZELL BP160
ROADHOUSE 2119.32
ROULUNDS RUBBER 430981
ROULUNDS RUBBER 431181
ROULUNDS RUBBER 487081
SCT Germany SP108
SCT Germany SP142
SCT Germany SP236
SPIDAN 30132
SPIDAN 30944
SPIDAN 32204
SWAG 50916024
SWAG 50916042
TEXTAR 2075303
TEXTAR 20783 180 0 5
TEXTAR 2078302
TEXTAR 2078318005
TEXTAR 2120203
TEXTAR 2310101
TOPRAN 300255
TOPRAN 300536
TRISCAN 811010505
TRISCAN 811010506
TRISCAN 811016013
TRISCAN 811016801
TRISCAN 811016817
TRISCAN 811016918
TRW GDB238
VAICO V258101
VALEO 168508
VALEO 540807
VALEO 597567
VALEO 598043
VALEO 598166
VALEO 598171
VALEO 598212
VALEO 598334
WOKING P0193.32
ZIMMERMANN 207531801
ZIMMERMANN 207831801
ZIMMERMANN 212021801
ZIMMERMANN 231011751
montovací strana: přední osa
brzdovy system: Ate-Teves
délka (v mm): 151,4
vyska ( v mm ): 46,4
tloustka/sila( v mm): 18
uzaviraci vystrazny kontakt: vcetne uzaviraciho vystrazneho kontaktu
počet snímačů: 2
Brand Sorte Type
FORD 1.1 37kW G6A 08/1989-12/1995 FIESTA III (GFJ) 01/1989-01/1997
FORD 1.1 40kW GUD,GUE 03/1989-12/1995 FIESTA III (GFJ) 01/1989-01/1997
FORD 1.3 44kW 03/1989-12/1995 FIESTA III (GFJ) 01/1989-01/1997
FORD 1.3 44kW JBC 03/1989-12/1992 FIESTA III (GFJ) 01/1989-01/1997
FORD 1.3 KAT 44kW J6B 05/1991-01/1997 FIESTA III (GFJ) 01/1989-01/1997
FORD 1.4 52kW F6E 03/1989-12/1995 FIESTA III (GFJ) 01/1989-01/1997
FORD 1.4 54kW FUG,FUJ 03/1989-12/1995 FIESTA III (GFJ) 01/1989-01/1997
FORD 1.4 KAT 54kW F4A 03/1989-12/1995 FIESTA III (GFJ) 01/1989-01/1997
FORD 1.6 65kW LUH 01/1989-01/1994 FIESTA III (GFJ) 01/1989-01/1997
FORD 1.6 66kW LUH 03/1989-12/1992 FIESTA III (GFJ) 01/1989-01/1997
FORD 1.6 i 16V 65kW L1G 01/1994-12/1995 FIESTA III (GFJ) 01/1989-01/1997
FORD 1.6 Turbo (FBJT) 96kW LHA 03/1990-10-1992 FIESTA III (GFJ) 01/1989-01/1997
FORD 1.6 XR2i 76kW LJD 03/1989-03/1993 FIESTA III (GFJ) 01/1989-01/1997
FORD 1.8 16V 77kW RBD 02/1992-12/1995 FIESTA III (GFJ) 01/1989-01/1997
FORD 1.8 D 44kW RTC,RTD,RTG 03/1989-12/1995 FIESTA III (GFJ) 01/1989-01/1997
FORD 1.8 TD 57kW RFL 03/1993-12/1995 FIESTA III (GFJ) 01/1989-01/1997
FORD 1.8 XR2i 16V 96kW RQC 02/1992-12/1995 FIESTA III (GFJ) 01/1989-01/1997
FORD 1.3 44kW J6B 09/1991-02/1996 FIESTA karoserie (F3L, F5L) 07/1991-02/1996
FORD 1.8 D 44kW RTC,RTD,RTG 09/1991-02/1996 FIESTA karoserie (F3L, F5L) 07/1991-02/1996
FORD 1.4 16V 66kW FHD,FHF 11/1997-10/2000 PUMA (EC_) 03/1997-06/2002