WAREHOUSE SELECTION  (1)
NEWS LIST

Brzdové destičky zadní REMSA 0265.00-BMW   (RE 26500)

Brzdové destičky zadní REMSA 0265.00-BMW  (RE 26500)
Price (net of VAT):
413,20 CZK
VAT:
21 %
Price including VAT:
500,00 CZK
Store name In store
centrální sklad KOLÍN In store
prodejna Uhlířské Janovice Not in storage
prodejna Kutná Hora Not in storage
ID:
RE 26500
Number of assortment group:
Seller:
centrální sklad-prodejna - Kolín
centrální sklad-prodejna - Kolín
Mail
prodej.kolin@autosoucasti.cz
Phone
321716756
SKYPE
prodejna - Uhlířské Janovice
prodejna - Uhlířské Janovice
Mail
prodej.janovice@autosoucasti.cz
Phone
327542375
SKYPE
prodejna - Kutná Hora
prodejna - Kutná Hora
Mail
prodej.kutnahora@autosoucasti.cz
Phone
327313510
SKYPE
Výrobce OE kód
A.B.S. 36824
A.B.S. 36824OE
ACDelco AC476581D
APEC braking PAD590
ATE 13.0460-3802.2
ATE 13.0460-3803.2
ATE 13046036052
ATE 13046038022
ATE 13046038032
BENDIX 571387
BENDIX 571387B
BENDIX 571387X
BENDIX 571527
BENDIX 571546
BENDIX 571546B
BENDIX 571834
BENDIX 571834B
BENDIX DB1132
BMW 34 21 1 157 334
BMW 34 21 1 157 563
BMW 34 21 1 158 221
BMW 34 21 1 158 266
BMW 34 21 1 158 270
BMW 34 21 1 158 562
BMW 34 21 1 160 198
BMW 34 21 1 160 199
BMW 34 21 1 161 456
BMW 34 21 2 225 865
BMW 34 21 6 761 253
BMW 34211154221
BMW 34211157044
BMW 34211157334
BMW 34211157563
BMW 34211158108
BMW 34211158221
BMW 34211158266
BMW 34211158270
BMW 34211158562
BMW 34211158642
BMW 34211160199
BMW 34211160341
BMW 34211160533
BMW 34211161455
BMW 34211161456
BMW 34211165233
BMW 34212225860
BMW 34212225865
BMW 34216761253
BOSCH 0 986 460 964
BOSCH 0 986 469 960
BOSCH 0 986 569 960
BOSCH 0986466751
BOSCH 0986469960
BOSCH 0986560964
BOSCH 0986569960
BOSCH 986460964
BOSCH 986469960
Brake ENGINEERING PA484
BREMBO P06009
BREMBO P06011
BREMBO P06013
DELPHI LP0555
DELPHI LP1423
DELPHI LP555
E.T.F. 120415
E.T.F. 120652
FEBI BILSTEIN 16176
FEBI BILSTEIN 16196
FERODO FDB578
FERODO FDB850
FERODO FDS578
FERODO FDS850
FERODO FQT850
FERODO FSL578
FERODO FSL850
FERODO TAR578
FTE BL1204A2
FTE BL1613A2
GALFER 23.493.00
GIRLING 6109172
HERZOG GERMANY 886824
ICER 180802
ICER 181051
ICER 181548
JURID 571387D
JURID 571387J
JURID 571387JAS
JURID 571545JAS
JURID 571546J
JURID 571546JAS
JURID 571918JAS
LEMFÖRDER 2055105
LEMFÖRDER 2064604
LEMFÖRDER 2550402
LPR 05P297
MAGNETI MARELLI 363702160200
MAGNETI MARELLI 363702160308
MAGNETI MARELLI 363702160316
MAPCO 6263
MAPCO 6395
MAPCO 6451
METELLI 2201250
METELLI 2201800
METZGER 026500
METZGER 026530
MGA 237
MGA 432
MINTEX MDB1369
NECTO FD6278A
NECTO FD6278N
NK 221507
NK 221509
NK 221516
OPTIMAL 9544
PAGID T0412ECO
PAGID T1018
PAGID T1027
PAGID T1027ECO
PEX 7212
PEX 7462
PEX 7462S
QH Benelux 2617
QH Benelux 2781
QUINTON HAZELL BLF1122
QUINTON HAZELL BLF532
QUINTON HAZELL BLF789
QUINTON HAZELL BP532
REMSA D3967449
ROADHOUSE 2265.00
ROULUNDS RUBBER 476581
SCT Germany SP170
SPIDAN 31343
SWAG 20916176
TEXTAR 2018016805
TEXTAR 20995 173 0 5
TEXTAR 2099501
TEXTAR 2099517305
TEXTAR 2160702
TEXTAR 2160717305
TOPRAN 500380
TRISCAN 811011899
TRUSTING 1270
TRW GDB1189
TRW GDB917
VAICO V208105
VALEO 597171
VALEO 598103
VALEO 598259
VALEO 598386
WOKING P3653.00
ZIMMERMANN 201801701
ZIMMERMANN 201801702
ZIMMERMANN 209951701
ZIMMERMANN 209951702
uzaviraci vystrazny kontakt: pro uzaviraci vystrazny ukazatel
montovací strana: zadní náprava
brzdovy system: Ate-Teves
délka (v mm): 123,1
vyska ( v mm ): 44,9
tloustka/sila( v mm): 17
Brand Sorte Type
BMW 316 i 73kW M40 B16 09/1990-09/1993 3 (E36) 09/1990-02/1998
BMW 316 i 75kW M 43 B16 07/1993-02/1998 3 (E36) 09/1990-02/1998
BMW 316 i 75kW M40 B16 M43 B16 09/1990-09/1993 3 (E36) 09/1990-02/1998
BMW 318 i 83kW M40 B18 12/1990-10/1993 3 (E36) 09/1990-02/1998
BMW 318 i 85kW M43 B18 10/1993-02/1998 3 (E36) 09/1990-02/1998
BMW 318 is 103kW M42 B18 03/1993-02/1998 3 (E36) 09/1990-02/1998
BMW 318 is 103kW M44 B19 09/1995-02/1998 3 (E36) 09/1990-02/1998
BMW 318 tds 66kW M41 D18 (Inter.) 01/1995-02/1998 3 (E36) 09/1990-02/1998
BMW 320i 110kW M50 B(20 6 S1) M50 B(20 6 S2) Vanos M50 B20 M50 B20 TU M52 B(20 6 S3) Vanos M52 B20_90-98 3 (E36) 09/1990-02/1998
BMW 323 i 2.5 125kW M52 B25 (Vanos) 03/1995-02/1998 3 (E36) 09/1990-02/1998
BMW 325 i 141kW M50 B25 M50 B25 (Vanos) M50 B25 TU 09/1990-09/1995 3 (E36) 09/1990-02/1998
BMW 325 td 85kW M51 D25 09/1991-02/1998 3 (E36) 09/1990-02/1998
BMW 325 tds 105kW M51 D25 (Inter.) 05/1993-02/1998 3 (E36) 09/1990-02/1998
BMW 328 i 142kW M52 B28 M52 B28 TU 01/1995-02/1998 3 (E36) 09/1990-02/1998
BMW M3 3.0 210kW S50 B30 08/1994-09/1995 3 (E36) 09/1990-02/1998
BMW M3 3.2 236kW S50 B32 09/1995-02/1998 3 (E36) 09/1990-02/1998
BMW 316 g 75kW M43 B16 03/1994-08/2000 3 Compact (E36) 03/1994-08/2000
BMW 316 i 75kW M43 B16 06/1994-08/2000 3 Compact (E36) 03/1994-08/2000
BMW 316 i 77kW M43 B19 (194E1) 12/1998-08/2000 3 Compact (E36) 03/1994-08/2000
BMW 318 tds 66kW M41 D18 (Inter.) 01/1995-08/2000 3 Compact (E36) 03/1994-08/2000
BMW 318 ti 103kW M42 B18 11/1994-08/1995 3 Compact (E36) 03/1994-08/2000
BMW 318 ti 103kW M44 B19 07/1995-08/2000 3 Compact (E36) 03/1994-08/2000
BMW 323 ti 125kW M52 B25 (Vanos) 08/1997-08/2000 3 Compact (E36) 03/1994-08/2000
BMW 318 i 85kW M43 B18 01/1994-04/1999 3 Kabriolet (E36) 03/1993-04/1999
BMW 320 i 110kW M50 B(20 6 S2) Vanos M50 B20 M50 B20 TU,M52 B(20 6 S3) Vanos M52 B20 12/1993-04/1999 3 Kabriolet (E36) 03/1993-04/1999
BMW 323 i 125kW M52 B25 (Vanos) 06/1995-04/1999 3 Kabriolet (E36) 03/1993-04/1999
BMW 325 i 141kW M50 B25 M50 B25 TU 03/1993-03/1995 3 Kabriolet (E36) 03/1993-04/1999
BMW 328 i 142kW M52 B28 M52 B28 TU 03/1995-04/1999 3 Kabriolet (E36) 03/1993-04/1999
BMW M3 3.0 210kW S50 B30 01/1994-10/1995 3 Kabriolet (E36) 03/1993-04/1999
BMW M3 3.2 236kW S50 B32 10/1995-04/1999 3 Kabriolet (E36) 03/1993-04/1999
BMW 318 is 103kW M42 B18 03/1992-10/1995 3 Kupé (E36) 03/1992-4/1999
BMW 320 i 110kW M50 B(20 6 S1)M50 B(20 6 S2)Vanos M50 B20 M50 B20 TU M52 B(20 6 S3)Vanos M52 03/92-04/99 3 Kupé (E36) 03/1992-4/1999
BMW 323 i 125kW M52 B25 (Vanos) 03/1995-04/1999 3 Kupé (E36) 03/1992-4/1999
BMW 325 i 141kW M50 B25 M50 B25 (Vanos) M50 B25 TU 03/1992-04/1999 3 Kupé (E36) 03/1992-4/1999
BMW 328 i 142kW M52 B28 M52 B28 TU 01/1995-04/1999 3 Kupé (E36) 03/1992-4/1999
BMW M3 3.0 210kW S50 B30 10/1992-01/1995 3 Kupé (E36) 03/1992-4/1999
BMW M3 3.0 217kW S50 B30 01/1995-10/1995 3 Kupé (E36) 03/1992-4/1999
BMW M3 3.2 236kW S50 B32 10-1995-04/1999 3 Kupé (E36) 03/1992-4/1999
BMW 318 tds 66kW M41 D18 (Inter.) 01/1995-10/1999 3 Touring (E36) 01/1995-10/1999
BMW 518 i 83kW M40 B18 08/1989-09/1995 5 (E34) 12/1987-11/1995
BMW 518 i 85kW M43 B18 08/1989-09/1995 5 (E34) 12/1987-11/1995
BMW 520 i 24V 110kW M50 B(20 6 S1) M50 B (20 6 S2) Vanos M50 B20 M50 B20 TU 09/1989-09/1995 5 (E34) 12/1987-11/1995
BMW 520 i 95kW M20 B20 01/1988-08/1991 5 (E34) 12/1987-11/1995
BMW 524 td 85kW M21 D24 M21 D24 WA 03/1988-09/1995 5 (E34) 12/1987-11/1995
BMW 525 i 125kW M20 B25 01/1988-08/1991 5 (E34) 12/1987-11/1995
BMW 525 i 24V 141kW M50 B25 M50 B25 TU M52 B25Vanos) 09/1989-09/1995 5 (E34) 12/1987-11/1995
BMW 525 ix 24V 141kW M52 B52 (Vanos) 10/1991-09/1995 5 (E34) 12/1987-11/1995
BMW 525 td 85kW M51 D25 04/1993-09/1995 5 (E34) 12/1987-11/1995
BMW 525 tds 105kW M51 D25 (Inter.) 09/1991-09/1995 5 (E34) 12/1987-11/1995
BMW 530 i 138kW M30 B30 01/1988-08/1991 5 (E34) 12/1987-11/1995
BMW 530 i V8 160kW M60 B30 09/1992-09/1995 5 (E34) 12/1987-11/1995
BMW 535 i 155kW M30 B35 01/1988-09/1995 5 (E34) 12/1987-11/1995
BMW 540 i V8 210kW M60 B40 09/1992-09/1995 5 (E34) 12/1987-11/1995
BMW M 3.5 210 S38 B36 12/1987-12/1988 5 (E34) 12/1987-11/1995
BMW M 3.6 232kW S38 B36 10/1988-05/1992 5 (E34) 12/1987-11/1995
BMW M 3.6 KAT 232kW S38 B36 10/1988-05/1992M 3.6 232kW S38 B36 10/1988-05/1992 5 (E34) 12/1987-11/1995
BMW M 3.8 250kW S38 B38 03/1992-09/1995 5 (E34) 12/1987-11/1995
BMW 518 g 85kW M43 B18 11/1995-06/1996 5 Touring (E34) 11/1991-01/1997
BMW 518 i 83kW M40 B18 03/1993-09/1994 5 Touring (E34) 11/1991-01/1997
BMW 518 i 85kW M43 B18 09/1994-01/1997 5 Touring (E34) 11/1991-01/1997
BMW 520 i 110kW M50 B(20 6 S1) M50 B(20 6 S2) Vanos M50 B20 M50 B20 TU 11/1991-01/1997 5 Touring (E34) 11/1991-01/1997
BMW 525 i 141kW M50 B25 M50 B25 TU 11.1991-01/1997 5 Touring (E34) 11/1991-01/1997
BMW 525 ix 141 kW M50 B25 M52 B25 (Vanos) 02/1992-01/1997 5 Touring (E34) 11/1991-01/1997
BMW 525 td 85kW M51 D25 03/1993-01/1997 5 Touring (E34) 11/1991-01/1997
BMW 525 tds 105kW M51 D25 (Inter.) 12/1991-01/1997 5 Touring (E34) 11/1991-01/1997
BMW 530 i V8 160kW M60 B30 09/1992-01/1997 5 Touring (E34) 11/1991-01/1997
BMW 540 i 210kW M60 B40 09/1993-01/1997 5 Touring (E34) 11/1991-01/1997
BMW M 3.8 250kW S38 B38 09/1994-01/1997 5 Touring (E34) 11/1991-01/1997
BMW 730 i,iL 138kW M30 B30 12/1986-0/1994 7 (E32) 09/1986-09/1994
BMW 730 i,iL 145kW M30 B30 12/1986-09/1994 7 (E32) 09/1986-09/1994
BMW 730 i,iL V8 160kW M60 B30 04/1992-09/1994 7 (E32) 09/1986-09/1994
BMW 735 i,iL 155kW M30 B35 09/1986-09/1992 7 (E32) 09/1986-09/1994
BMW 735 i,iL 162kW M30 B35 (Monotronic,9.2:1) 09/1986-12/1987 7 (E32) 09/1986-09/1994
BMW 740 i,iL V8 210kW M60 B40 04/1992-09/1994 7 (E32) 09/1986-09/1994
BMW 750 i,iL V12 220kW M70 B50 09/1987-09/1994 7 (E32) 09/1986-09/1994
BMW 735 i,iL 173kW M62 B(35 8 S1) M62 B35 01/1996-11/2001 7 (E38) 10/1994-11/2001
BMW 2.5 125kW M20 B25 06/1988-06/1991 Z1 06/1988-06/1991
BMW 1.8 85kW M43 B18 10/1995-10/1998 Z3 (E36) 10/1995-01/2003
BMW 1.9 103kW M44 B19 10/1995-03/1999 Z3 (E36) 10/1995-01/2003
BMW 1.9 87kW M43 194 E1 M43 B19 M43 B19 TU 07/1998-01/2003 Z3 (E36) 10/1995-01/2003
BMW 2.8 141kW M52 B28 M52 B28 TU 04/1997-06/2000 Z3 (E36) 10/1995-01/2003
BMW M 3.2 236kW S50 B32 03/1997-06/2001 Z3 (E36) 10/1995-01/2003
BMW M3.2 239kW S54 B32 S54 B32 (32 6 S4) 06/2001-01/2003 Z3 (E36) 10/1995-01/2003
BMW 2.8 141kW M52 B28 07/1997-06/2000 Z3 Kupé (E36) 04/1997-06/2003
BMW M 236kW S50 B32 02/1998-06/2001 Z3 Kupé (E36) 04/1997-06/2003