WAREHOUSE SELECTION  (1)
NEWS LIST

Brzdové destičky zadní REMSA 0231.00 Alfa Romeo,Fiat,Lancia   (RE 23100)

Brzdové destičky zadní REMSA 0231.00 Alfa Romeo,Fiat,Lancia  (RE 23100)
Price (net of VAT):
462,80 CZK
VAT:
21 %
Price including VAT:
560,00 CZK
Store name In store
centrální sklad KOLÍN In store
prodejna Uhlířské Janovice Not in storage
prodejna Kutná Hora Not in storage
ID:
RE 23100
Number of assortment group:
Seller:
centrální sklad-prodejna - Kolín
centrální sklad-prodejna - Kolín
Mail
prodej.kolin@autosoucasti.cz
Phone
321716756
SKYPE
prodejna - Uhlířské Janovice
prodejna - Uhlířské Janovice
Mail
prodej.janovice@autosoucasti.cz
Phone
327542375
SKYPE
prodejna - Kutná Hora
prodejna - Kutná Hora
Mail
prodej.kutnahora@autosoucasti.cz
Phone
327313510
SKYPE
Výrobce OE kód
A.B.S. 36188
A.B.S. 36188OE
A.B.S. 37012
A.B.S. 37012OE
ACDelco AC436981D
ACDelco AC493881D
ACDelco AC624381D
ALFA ROMEO 0009950479
ALFA ROMEO 0009950713
ALFA ROMEO 0009950714
ALFA ROMEO 0060765020
ALFA ROMEO 0060777601
ALFA ROMEO 60765020
ALFA ROMEO 60777601
ALFA ROMEO 794080
ALFA ROMEO 9945821
ALFA ROMEO 9950479
ALFA ROMEO 9950713
ALFA ROMEO 9950714
ALFA ROMEO 9959479
APEC braking PAD524
ATE 13.0460-2951.2
ATE 13046029412
ATE 13046029512
BENDIX 571243B
BENDIX 571409
BENDIX 571409B
BOSCH 0 986 491 030
BOSCH 0986491030
Brake ENGINEERING PA461
Brake ENGINEERING PA462
BREMBO P23026
BREMBO P23032
DELPHI LP0451
DELPHI LP0522
DELPHI LP1397
DELPHI LP52
DELPHI LP522
DELPHI LP523
E.T.F. 120268
E.T.F. 120313
E.T.F. 120666
FEBI BILSTEIN 16089
FEBI BILSTEIN 16172
FERODO FDB1113
FERODO FDB409
FERODO FDB456
FERODO FDB596
FERODO FDS1113
FERODO FQT1113
FERODO FSL1113
FERODO TAR1113
FERODO TAR222
FIAT 009945823
FIAT 5983950
FIAT 71752984
FIAT 794080
FIAT 9939966
FIAT 9941605
FIAT 9941669
FIAT 9942904
FIAT 9942953
FIAT 9945496
FIAT 9945821
FIAT 9945822
FIAT 9945823
FIAT 9947007
FTE BL1151A4
FTE BL1152A1
FTE BL1657A3
GALFER 23.420.00
GIRLING 6104661
HERZOG GERMANY 886188
ICER 180337700
ICER 180674
ICER 180674700
ICER 181242
ICER 181307
ICER 181307700
ICER 181376
JURID 571409J
LANCIA 794080
LANCIA 9941211
LANCIA 9942904
LANCIA 9942953
LANCIA 9945496
LANCIA 9945821
LANCIA 9945822
LANCIA 9945823
LEMFÖRDER 26284
LEMFÖRDER 26473
LPR 05P101
MAGNETI MARELLI 363702160140
MAGNETI MARELLI 363702160179
MAGNETI MARELLI 363702160236
MAGNETI MARELLI 363702160340
MAGNETI MARELLI 363702160384
MAGNETI MARELLI 363702160925
MAGNETI MARELLI 363702160931
MAGNETI MARELLI 363702161255
MAPCO 6269
MAPCO 6483
METELLI 2200640
METZGER 002530
METZGER 023100
MGA 245
MINTEX MDB1309
MINTEX MDB1733
MINTEX MDB1876
MINTEX MDK0170
NECTO FD224A
NECTO FD262A
NECTO FD262N
NECTO FD6250A
NECTO FD6714A
NECTO FD6714N
NK 222324
OPTIMAL 9366
OPTIMAL 9460
OPTIMAL 9617
PAGID T0659
PAGID T1098
PAGID T5025
PAGID T5056
PAGID T5114
PEX 7069
PEX 7256
PEX 7256S
QH Benelux 2294
QH Benelux 2503
QH Benelux 2998
QUINTON HAZELL BLF369
QUINTON HAZELL BLF402
QUINTON HAZELL BP369
ROADHOUSE 2231.00
ROULUNDS RUBBER 436981
ROULUNDS RUBBER 624381
SCT Germany SP291
SPIDAN 30138
SPIDAN 30216
SPIDAN 31027
SPIDAN 32372
SPIDAN 32742
SPIDAN 32743
SWAG 70916089
SWAG 70916171
SWAG 70916172
TEXTAR 21103 144 1 4
TEXTAR 2110314414
TEXTAR 2114401
TEXTAR 2317703
TRISCAN 811010984
TRISCAN 811015993
TRW GDB466
VALEO 168984
VALEO 551040
VALEO 597048
VALEO 597083
VALEO 597237
VALEO 598125
VALEO 598142
WOKING P3313.00
ZIMMERMANN 211031451
Doplnkovy vyrobek/ doplnkove info: s prislusenstvim
montovací strana: zadní náprava
brzdovy system: Girling
zkusebni znacka: E190R-01023/016
délka (v mm): 87,4
vyska ( v mm ): 44,5
tloustka/sila( v mm): 14,4
hmotnost ( v kg ): 0,702
Brand Sorte Type
ALFA ROMEO 1.4 i.e. 66kW AR 33501 07/94 - 12/96 145 (930) 07/1994-01/2001
ALFA ROMEO 1.4 i.e. 16V T.S. 76kW, AR33503 AR38501 12/96 - 01/01 145 (930) 07/1994-01/2001
ALFA ROMEO 1.6 16V T.S. 82kW 09/97 - 12/00 145 (930) 07/1994-01/2001
ALFA ROMEO 1.6 i.e. 16VT.S. 88kW AR38201 AR67601 12/96 - 01/01 145 (930) 07/1994-01/2001
ALFA ROMEO 1.6 i.e. 76kW AR 33201 10/1994-12/1996 145 (930) 07/1994-01/2001
ALFA ROMEO 1.7 i.e. 16V 95kW AR 33401 10/1994-12/1996 145 (930) 07/1994-01/2001
ALFA ROMEO 1.8i.e. 16V 106kW AR32201 03/98 - 01/01 145 (930) 07/1994-01/2001
ALFA ROMEO 1.9 JTD 77kW AR32302 02/99 - 01/01 145 (930) 07/1994-01/2001
ALFA ROMEO 1.9 TD 66kW AR33601 ARE37501 10/94 - 02/99 145 (930) 07/1994-01/2001
ALFA ROMEO 2.0 16V Quadrifoglio 114kW AR32301 03/98 - 01/01 145 (930) 07/1994-01/2001
ALFA ROMEO 2.0 16V T.S. 110kW AR67204 10/95 - 01/01 145 (930) 07/1994-01/2001
ALFA ROMEO 1.4 i.e. 66kW AR 33501 07/94 - 12/96 146 (930) 12/1994-01/2001
ALFA ROMEO 1.4 i.e. 16V T.S. 76kW AR33503 AR38501 12/96 - 01/01 146 (930) 12/1994-01/2001
ALFA ROMEO 1.6 16V T.S. 82kW 09/97 - 12/00 146 (930) 12/1994-01/2001
ALFA ROMEO 1.6 i.e. 16VT.S. 88kW AR38201 AR67601 11/96 - 01/01 146 (930) 12/1994-01/2001
ALFA ROMEO 1.6 i.e. 76kW AR 33201 10/1994-12/1996 146 (930) 12/1994-01/2001
ALFA ROMEO 1.7 i.e. 16V 95kW AR 33401 12/1994-12/1996 146 (930) 12/1994-01/2001
ALFA ROMEO 1.8 i.e. 16V T.S. 103kW AR38401 AR67106 11/96 - 01/01 146 (930) 12/1994-01/2001
ALFA ROMEO 1.8 i.e. 16V T.S. 106kW AR32201 03/98 - 01/01 146 (930) 12/1994-01/2001
ALFA ROMEO 1.9 JTD 77kW AR 32302 02/1999-01/2001 146 (930) 12/1994-01/2001
ALFA ROMEO 2.0 16V Quadrifoglio 114kW AR32301 03/98 - 01/01 146 (930) 12/1994-01/2001
ALFA ROMEO 2.0 16V T.S. 110kW AR67204 10/95 - 01/01 146 (930) 12/1994-01/2001
ALFA ROMEO 1.8 16V (916C3) 106kW AR32201 05/1998-10/2005 GTV (916C_) 09/1994-10/2005
ALFA ROMEO 2.0 V6 Turbo (916.C2A) 148kW AR16202 06/1995-09/1998 GTV (916C_) 09/1994-10/2005
ALFA ROMEO 2.0JTS 121kW 937 A1.000 04/2003-10/2005 GTV (916C_) 09/1994-10/2005
ALFA ROMEO 2.0T.SPARK 16V (916.C2_, 916C2C00) 110kW AR16201 AR32310 06/1995-10/2005 GTV (916C_) 09/1994-10/2005
ALFA ROMEO 2.0T.SPARK 16V (916C2C) 114kW AR32301 05/1998-08/2000 GTV (916C_) 09/1994-10/2005
ALFA ROMEO 3.0 V6 24V (916.C1) 162kW AR16102 10/1996-10/2000 GTV (916C_) 09/1994-10/2005
ALFA ROMEO 3.0 V6 24V (916.C1B_) 160kW AR 16105 10/2000-10/2005 GTV (916C_) 09/1994-10/2005
ALFA ROMEO 3.2 V6 24V 176kW 936A6.000 04/2003-10/2005 GTV (916C_) 09/1994-10/2005
ALFA ROMEO 1.8 16V (916S3) 106kW AR32201 05/1998-04/2005 SPIDER (916S_) 09/1994-04/2005
ALFA ROMEO 2.0 JTS 121kW 937 A1.000 04/2003-04/2005 SPIDER (916S_) 09/1994-04/2005
ALFA ROMEO 2.0 T.SPARK 16V (916S2B) 114kW AR 32301 05/1998-08/2000 SPIDER (916S_) 09/1994-04/2005
ALFA ROMEO 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00) 110kW AR 16201, AR 32310 06/1995-04/2005 SPIDER (916S_) 09/1994-04/2005
ALFA ROMEO 2.0 V6 Turbo (916S2A) 148kW AR 16202 05/1998-04/2005 SPIDER (916S_) 09/1994-04/2005
ALFA ROMEO 3.0 V6 (916S1) 141kW AR 16101 06/1995-04/2005 SPIDER (916S_) 09/1994-04/2005
ALFA ROMEO 3.0 V6 (916S1B00) 160kW AR 16105 10/2000-04/2005 SPIDER (916S_) 09/1994-04/2005
ALFA ROMEO 3.0 V6 24V 162kW AR 16102 01/1999-10/2000 SPIDER (916S_) 09/1994-04/2005
ALFA ROMEO 3.2 V6 24V 176kW 936 A6.000 04/2003-04/2005 SPIDER (916S_) 09/1994-04/2005
FIAT 1.8 16V 96kW 183 A1.000,188 A6.000 04/1995-05/2005 BARCHETTA (183) 03/1995-05/2005
FIAT 2.0 HGT 20V (182.AD) 182.A1.000 10/1995-07/1998 BRAVO I (182) 10/1995-10/2001
FIAT 2.0 HGT20V (182Q) 113kW 182 B7.000 07/1998-10/2001 BRAVO I (182) 10/1995-10/2001
FIAT 1.8 16V 96kW 183 A1.000 03/1996-08/2000 COUPE (FA/175) 11/1993-08/2000
FIAT 2.0 16V 102kW 836 A3.000 11/1993-08/1996 COUPE (FA/175) 11/1993-08/2000
FIAT 2.0 16V Turbo 140kW 175 A1.000 11/1993-08/1996 COUPE (FA/175) 11/1993-08/2000
FIAT 2.0 20V 108kW 182 A1.000 08/1996-04/1998 COUPE (FA/175) 11/1993-08/2000
FIAT 2.0 20V 113kW 182 B3.000 04/1998-08/2000 COUPE (FA/175) 11/1993-08/2000
FIAT 2.0 20V Turbo 162kW 175 A3.000 08/1996-08/2000 COUPE (FA/175) 11/1993-08/2000
FIAT 2.0 150 20V 108kW 182 A1.000 09/1996-04/1999 MAREA (185) 09/1996-12/2007
FIAT 2.0 150 20V 110kW 185 A8.000 01/2001-05/2002 MAREA (185) 09/1996-12/2007
FIAT 2.0 155 20V 113kW 182 B7.000 04/1999-01/2001 MAREA (185) 09/1996-12/2007
FIAT 2.4 JTD 130 96kW 185 A6.000,839 A5.000 04/1999-05/2002 MAREA (185) 09/1996-12/2007
FIAT 2.4 TD 125 91kW 185 A2.000 09/1996-04/1999 MAREA (185) 09/1996-12/2007
FIAT 2.0 150 20V 108kW 182 A1.000 09/1996-04/1999 MAREA Weekend (185) 09/1996-12/2007
FIAT 2.0 150 20V 110kW 185 A8.000 01/2001-05/2002 MAREA Weekend (185) 09/1996-12/2007
FIAT 2.0 155 20V 113kW 182 B7.000 04/1999-01/2001 MAREA Weekend (185) 09/1996-12/2007
FIAT 2.4 JTD 130 96kW 185 A6.000.839 A5.000 04/1999-05/2002 MAREA Weekend (185) 09/1996-12/2007
FIAT 2.4 TD 125 91kW 185 A2.000 09/1996-04/1999 MAREA Weekend (185) 09/1996-12/2007
FIAT 1.4 GT Turbo 96kW 176 B6.000 09/1996-09/1999 PUNTO (176) 09/1993-09/1999
FIAT 1.4 GT Turbo 98kW 176 A4.000 01/1994-09/1996 PUNTO (176) 09/1993-09/1999
FIAT 1.4 i.e. (159.AC,159AX) 51kW 160 A1.046,836 A4.000 03/1992-08/1996 TEMPRA (159) 03/1990-12/1998
FIAT 1.6 63kW 159 A3.000 03/1990-04/1993 TEMPRA (159) 03/1990-12/1998
FIAT 1.6 i.e. (159.AE) 57kW 159 A3.046-06/1990-07/1992 TEMPRA (159) 03/1990-12/1998
FIAT 1.6 i.e. (159.AJ) 66kW 159 B9.000 06/1994-08/1996 TEMPRA (159) 03/1990-12/1998
FIAT 1.6 i.e.(159.AS,159AT) 55kW 159 A3.048,835 C1.000 06/1992-08/1996 TEMPRA (159) 03/1990-12/1998
FIAT 1.8 i.e (159.AN) 81kW 159 A4.000 03/1990-08/1996 TEMPRA (159) 03/1990-12/1998
FIAT 1.8 i.e. (159.AN) 77kW 159. A4.046 03/1992-08/1996 TEMPRA (159) 03/1990-12/1998
FIAT 1.8 i.e. (159.AV) 76kW 835 C2.000 09/1993-08/1996 TEMPRA (159) 03/1990-12/1998
FIAT 1.8 i.e. (159.AZ) 66kW 835 C4.000 09/1993-08/1996 TEMPRA (159) 03/1990-12/1998
FIAT 1.8 i.e. (159BY) 74kW 836 A5.000 10/1994-08/1996 TEMPRA (159) 03/1990-12/1998
FIAT 1.9 TD (159.AQ) 59kW 160 B6.046 07/1992-08/1996 TEMPRA (159) 03/1990-12/1998
FIAT 1.9 TD (159.CU,159.AU,159.AI,159.BI) 66kW 160 A6.000,160 D1.000 05/1990-08/1996 TEMPRA (159) 03/1990-12/1998
FIAT 2.0 i.e. (159.AP) 83kW 159 A6.046 10/1990-08/1996 TEMPRA (159) 03/1990-12/1998
FIAT 1.4 i.e. (159.AC,159.AX) 51kW 160 A1.046,836 A4.000 10/1992-08/1996 TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997
FIAT 1.6 63kW 159 A3.000 12/1990-04/1993 TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997
FIAT 1.6 i.e. (159.AE) 57kW 159 A3.046,835 C1.000 10/1990-08/1996 TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997
FIAT 1.6 i.e. (159.AJ) 66kW 159 B9.000 06.1994-08/1996 TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997
FIAT 1.6 i.e. (159.AS,159.AT) 55kW 159 A3.048,835 C1.000 10/1992-08/1996 TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997
FIAT 1.8 i.e (159.AN) 81kW 159 A4.000 03/1990-08/1996 TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997
FIAT 1.8 i.e. (159.AN) 77kW 159 A4.046 03/1992-12/1993 TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997
FIAT 1.8 i.e. (159.AV) 76kW 835 C2.000 09/1993-08/1996 TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997
FIAT 1.8 i.e. (159.AZ) 66kW 835 C4.000 09/1993-08/1996 TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997
FIAT 1.8 i.e. (159.BY) 74kW 836 A5.000 10/1994-08/1996 TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997
FIAT 1.9 TD (159.AI,159.BI,159.CU,159.AU) 66kW 160 A6.000,160 D1.000 07/1991-02/1995 TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997
FIAT 1.9 TD (159.AQ) 59kW 160 B6.046 03/1992-06/1993 TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997
FIAT 2.0 i.e. (159.AP) 83kW 159 A6.046 01/1991-03/1995 TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997
FIAT 2.0 i.e. 4x4 (159.AP) 83kW 159 A6.046 03/1992-03/1995 TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997
FIAT 1.1 (160.AA) 41kW 160 A3.000 01/1988-10/1991 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 1.4 (160.AC) 52kW 160 A1.048 07/1987-10/1989 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 1.4 i.e. (160AP,160AD,160.EA) 51kW 160 A1.046.836 A4.000 05/1989-04/1995 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 1.4 i.e. 57kW 159 A2.000 05/1989-04/1995 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 1.6 (160.AE) 61kW 160 A2.000 01/1998-10/1991 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 1.6 i.e. (160.A1,160.EC,160.EB) 55kW 159 A3.048,835 C1.000 10/1992-04/1995 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 1.6 i.e. (160.AF) 57kW 159 A3.046 07/1990-01/1993 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 1.6 i.e. 66kW 146 C2.046 02/1988-05/1991 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 1.7 D (160.AG) 43kW 149 B4.000 01/1988-10/1994 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 1.8 i.e. (160.AM) 74kW 159 A4.000 10/1994-04/1995 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 1.8 i.e. (160.AY) 77kW 159 A4.046 10/1990-06/1993 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 1.8 i.e. (160.ED) 76kW 835 C2.000 04/1993-04/1995 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 1.8 i.e. 16V Sport 100kW 160 A5.000 11/1989-06/1992 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 1.8 i.e. 66kW 835 C4.000 09/1993-04/1995 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 1.8 i.e. 71kW 836 A5.000 03/1993-04/1995 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 1.8 i.e. 81kW 159 A4.000 10/1990-06/1993 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 1.9 TD (160.AW) 59kW 160 B6.046 03/1992-06/1993 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 1.9 TD (160.EL,160.GL,160.AQ,160.EI,160.A) 66kW 160 A6.000,160 A6.046,160 D1.000 09/1990-04/1995 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 2.0 16V (160.AV) 107kW 160 A8.046 07/1991-04/1995 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 2.0 i.e. (160.AJ) 80kW 159.A5.046 06/1990-03/1992 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 2.0 i.e. (160.AT,160.AJ) 83kW 159 A6.046 03/1990-04/1995 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 2.0 i.e. 16V Sport (160.EF) 102kW 836 A3.000 03/1993-04/1995 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 1.3 Super Diesel 33kW 127 A5.000,146 B1.000 06/1983-03/1992 UNO (146A/E) 01/1983-06/2006
FIAT 1.3 Turbo i.e. 73kW 146 A2.146 01/1987-12/1987 UNO (146A/E) 01/1983-06/2006
FIAT 1.3 Turbo i.e. 74kW 146 A2.246 09/1989-03/1991 UNO (146A/E) 01/1983-06/2006
FIAT 1.3 Turbo i.e. 77kW 146 A2.000 04/1985-08/1989 UNO (146A/E) 01/1983-06/2006
FIAT 1.4 Turbo i.e. 82kW 146 A8.046 09/1989-09/1993 UNO (146A/E) 01/1983-06/2006
FIAT 1.4 Turbo i.e. 87kW 146 A8.000 12/1989-12/1996 UNO (146A/E) 01/1983-06/2006
FIAT 1.6 65kW 159 A3.046 12/1989-12/1993 UNO (146A/E) 01/1983-06/2006
FIAT 1.6 R 66kW 12/1992-12/1995 UNO (146A/E) 01/1983-06/2006
FIAT 75 i.e. 1.5 55kW 138 C2.048,149 C1.000 10/1985-12/1993 UNO (146A/E) 01/1983-06/2006
LANCIA 1.6 16V (835E)76kW 182 A4.000 01/1996-07/1999 DEDRA (835) 01/1989-07/1999
LANCIA 1.6 i.e. (835AA) 66kW 835 A1.000 08/1989-06/1994 DEDRA (835) 01/1989-07/1999
LANCIA 1.6 i.e. (835AB) 57kW 835 A1.046 08/1989-03/1993 DEDRA (835) 01/1989-07/1999
LANCIA 1.6 i.e. (835AN) 55kW 835 C1.000 04/1993-07/1999 DEDRA (835) 01/1989-07/1999
LANCIA 1.6 LE (835EB) KAT 66kW 159 B9.000 07/1994-07/1999 DEDRA (835) 01/1989-07/1999
LANCIA 1.8 16V LE (835FG) 83kW 182 A2.000 03/1996-07/1999 DEDRA (835) 01/1989-07/1999
LANCIA 1.8 GT 16V (835EH) 96kW 183 A1.000 03/1996-07/1999 DEDRA (835) 01/1989-07/1999
LANCIA 1.8 i.e. (835AC,835BC) 80kW 835 A2.000 09/1989-06/1994 DEDRA (835) 01/1989-07/1999
LANCIA 1.8 i.e. (835AT) 66kW 835 C5.000 08/1993-07/1999 DEDRA (835) 01/1989-07/1999
LANCIA 1.8 i.e. (835BD,835AD) 77kW 835 A2.046 09/1989-07/1999 DEDRA (835) 01/1989-07/1999
LANCIA 1.8 i.e. (835FA) 74kW 836 A5.000 07/1994-07/1999 DEDRA (835) 01/1989-07/1999
LANCIA 1.9 TDS (¨835EE,835EF) 66kW 160 D1.000,835 A4.000,835 A4.046 04/1989-07/1999 DEDRA (835) 01/1989-07/1999
LANCIA 2.0 16V (835ED) 102kW 836 A3.000 07/1994-07/1999 DEDRA (835) 01/1989-07/1999
LANCIA 2.0 HF Integrale (835AP) 124kW 835 A7.046 11/1990-07/1994 DEDRA (835) 01/1989-07/1999
LANCIA 2.0 i.e. (835AI) 86kW 835 A5.000 09/1989-07/1992 DEDRA (835) 01/1989-07/1999
LANCIA 2.0 i.e. (835AL) 83kW 835 A5.046 09/1989-07/1999 DEDRA (835) 01/1989-07/1999
LANCIA 2.0 i.e. Turbo (835AR) 119kW 835 A8.046 04/1991-07/1999 DEDRA (835) 01/1989-07/1999
LANCIA 2.0 i.e. Turbo Integrale (835AO) 121kW 835 A7.000 05/1990-07/1994 DEDRA (835) 01/1989-07/1999
LANCIA 2.0 Turbo (835AQ) 130kW 835 A8.000 11/1990-06/1994 DEDRA (835) 01/1989-07/1999
LANCIA 1.6 (835EB) 66kW 159 B9.000 10/1994-07/1999 DEDRA SW (835) 07/1994-07/1999
LANCIA 1.6 16V (835EI) 76kW 182 A4.000 01/1996-07/1999 DEDRA SW (835) 07/1994-07/1999
LANCIA 1.8 16V LE (835FG) 83kW 182 A2.000 03/1996-07/1999 DEDRA SW (835) 07/1994-07/1999
LANCIA 1.8 GT 16V (835EH) 96kW 183 A1.000 03/1996-07/1999 DEDRA SW (835) 07/1994-07/1999
LANCIA 1.8 i.e. (835FA) 74kW 836 A5.000 07/1994-07/1999 DEDRA SW (835) 07/1994-07/1999
LANCIA 1.9 TDS (835EE,835EF) 66kW 160 D1.000.835 A4.000 07/1994-07/1999 DEDRA SW (835) 07/1994-07/1999
LANCIA 2.0 16V (835ED) 102kW 836 A3.000 07/1994-07/1999 DEDRA SW (835) 07/1994-07/1999
LANCIA 2.0 Integrale (835ED) 102kW 836 A3.000 07/1994-07/1999 DEDRA SW (835) 07/1994-07/1999
LANCIA 1.6 i.e. (836AP) 66kW 182 A6.000 03/1996-08/1999 DELTA II (836) 06/1993-09/1999
LANCIA 1.6 i.e. 16V (836AO) 76kW 182 A4.000 01/1996-08/1999 DELTA II (836) 06/1993-09/1999
LANCIA 1.8 i.e. (836AE) 76kW 835 C2.000 06/1993-08/1999 DELTA II (836) 06/1993-09/1999
LANCIA 1.8 i.e. (836AG,836AL) 66kW 835 C4.000,836 A6.000,836 C4.000 07/1994-08/1999 DELTA II (836) 06/1993-09/1999
LANCIA 1.8 i.e. 16V (836AQ) 83kW 182 A2.000 03/1996-08/1999 DELTA II (836) 06/1993-09/1999
LANCIA 1.8 i.e. 16V GT 96kW 183 A1.000 03/1996-08/1999 DELTA II (836) 06/1993-09/1999
LANCIA 1.9 TD (836AM,836AN) 66kW 160 D1.000,835 A4.000 10/1994-08/1999 DELTA II (836) 06/1993-09/1999
LANCIA 2.0 16V (836AA,836CA) 102kW 836 A3.000 06/1993-08/1999 DELTA II (836) 06/1993-09/1999
LANCIA 2.0 16V Turbo (836AB) 137kW 836 A2.000 06/1993-08/1999 DELTA II (836) 06/1993-09/1999