WAREHOUSE SELECTION  (1)
NEWS LIST

Brzdové destičky přední REMSA 0220.02-RENAULT   (RE 22002)

Brzdové destičky přední REMSA 0220.02-RENAULT  (RE 22002)
Price (net of VAT):
487,60 CZK
VAT:
21 %
Price including VAT:
590,00 CZK
Store name In store
centrální sklad KOLÍN In store
prodejna Uhlířské Janovice Not in storage
prodejna Kutná Hora Not in storage
ID:
RE 22002
Number of assortment group:
Seller:
centrální sklad-prodejna - Kolín
centrální sklad-prodejna - Kolín
Mail
prodej.kolin@autosoucasti.cz
Phone
321716756
SKYPE
prodejna - Uhlířské Janovice
prodejna - Uhlířské Janovice
Mail
prodej.janovice@autosoucasti.cz
Phone
327542375
SKYPE
prodejna - Kutná Hora
prodejna - Kutná Hora
Mail
prodej.kutnahora@autosoucasti.cz
Phone
327313510
SKYPE
Výrobce OE kód
A.B.S. 36577
APEC braking PAD528
ATE 13046039332
ATE 603933
AUGROS 55553580
BARUM BA2060
BENDIX 571339B
BENDIX DB1193
BOSCH 0986460953
BOSCH 986460953
BOSCH BP522
COBREQ N427
DELPHI LP489
FERODO FDB534
FTE BL1226A2
FTE BL1226B2
HELLA PAGID 355018971
HELLA PAGID 8DB355018971
JURID 571339J
MAPCO 6279
MGA 213
MINTEX MDB1355
NK 223950
OPTIMAL 9446
PAGID T6089
QH Benelux 2520
QUINTON HAZELL BP457
QUINTON HAZELL BP457D
REMSA 022002
RENAULT 7701202481
RENAULT 7701202785
RENAULT 7701202815
RENAULT 7701203069
RENAULT 7701203087
RENAULT 7701204087
RHIAG 42979
ROADHOUSE 222002
STOP 571339S
TEXTAR 2101602
TEXTAR TX0301
TRW GDB903
VALEO 540481
VALEO 540777
VALEO 598082
WAGNER WBP21016A
montovací strana přední osa
tloustka/sila( v mm) 17
délka (v mm) 122,9
vyska ( v mm ) 48,6
uzaviraci vystrazny kontakt vcetne uzaviraciho vystrazneho kontaktu
Doplnkovy vyrobek/ doplnkove info s prislusenstvim
brzdovy system Bendix
Brand Sorte Type
RENAULT 2.0 (B48R/Y) 99kW J7R 740 02/1990-10/1992 21 (B48_) 09/1989-06/1994
RENAULT 2.0 4x4 (B48R/Y) 99kW J7R 740 09/1990-10/1992 21 (B48_) 09/1989-06/1994
RENAULT 2.1 D (B480) 51kW J8S 784 04/1992-06/1994 21 (B48_) 09/1989-06/1994
RENAULT 2.1 D (B48V/B48O) 53kW J8S 600 J8S 740 09/1989-12/1992 21 (B48_) 09/1989-06/1994
RENAULT 2.1 Turbo-D (B486,B488,B48V) 65kW J8S 714 J8S 786 J8S 788 09/1989-06/1994 21 (B48_) 09/1989-06/1994
RENAULT 2.2 (B48K) 79kW J7T754 J7T755 09/1989-06/1994 21 (B48_) 09/1989-06/1994
RENAULT 2.2 4x4 (B48K) 79kW J7T754 J7T755 07/1990-06/1994 21 (B48_) 09/1989-06/1994
RENAULT 2.0 (K483) 85kW J7R 750 J7R 751 06/1986-12/1988 21 kombík (K48_) 03/1986-08/1994
RENAULT 2.0 (K48R) 99kW J7R 740 06/1990-02/1994 21 kombík (K48_) 03/1986-08/1994
RENAULT 2.1 D (K//S48V),K/S48O) 53kW J8S 600 J8S 740 08/1989-12/1992 21 kombík (K48_) 03/1986-08/1994
RENAULT 2.1 D (K/S486) 48kW J8S 704 10/1986-09/1990 21 kombík (K48_) 03/1986-08/1994
RENAULT 2.1 D (K480) 51kW J8S 784 02/1992-09/1995 21 kombík (K48_) 03/1986-08/1994
RENAULT 2.1 D 4x4 (K486) 48kW J8S 704 10/1988-05/1992 21 kombík (K48_) 03/1986-08/1994
RENAULT 2.1 Turbo-D (K48A,K48W,K487,K488) 65kW J8S 714 J8S 786 J8S 788 10/1986-11/1993 21 kombík (K48_) 03/1986-08/1994
RENAULT 2.2 (K48K) 79kW J7T754 J7T755 06/1986-11/1993 21 kombík (K48_) 03/1986-08/1994
RENAULT 2.2 4x4 (K48K) 79kW J7T754 J7T755 06/1986-12/1993 21 kombík (K48_) 03/1986-08/1994
RENAULT 2.0 (L483) 85kW J7R 750 J7R 751 03/1986-12/1988 21 limuzína (L48_) 03/1986-06/1994
RENAULT 2.0 (L48C) 88kW J7R 746 J7R 747 03/1986-12/1993 21 limuzína (L48_) 03/1986-06/1994
RENAULT 2.0 (L48R) 99kW J7R 740 02/1990-06/1994 21 limuzína (L48_) 03/1986-06/1994
RENAULT 2.0 4x4 (l48R) 99kW J7R 740 12/1989-02/1994 21 limuzína (L48_) 03/1986-06/1994
RENAULT 2.0 76kW J6R 792 J6R 793 04/1988-06/1989 21 limuzína (L48_) 03/1986-06/1994
RENAULT 2.0 78kW J6R 758 05/1991-10/1993 21 limuzína (L48_) 03/1986-06/1994
RENAULT 2.0 86kW J7R 750 J7R 751 04/1986-06/1989 21 limuzína (L48_) 03/1986-06/1994
RENAULT 2.0 Turbo (L485) 129kW J7R 752 04/1987-03/1990 21 limuzína (L48_) 03/1986-06/1994
RENAULT 2.0 Turbo (l48L) 119kW J7R 756 02/1990-10/1992 21 limuzína (L48_) 03/1986-06/1994
RENAULT 2.0 Turbo 4x4 (L48L) 119kW J7R 756 02/1990-10/1992 21 limuzína (L48_) 03/1986-06/1994
RENAULT 2.0 Turbo 4x4 129kW J7R 752 08/1989-10/1993 21 limuzína (L48_) 03/1986-06/1994
RENAULT 2.1 D (L480) 51kW J8S 784 10/1992-06/1994 21 limuzína (L48_) 03/1986-06/1994
RENAULT 2.1 D (L486) 48kW J8S 704 03/1986-12/1989 21 limuzína (L48_) 03/1986-06/1994
RENAULT 2.1 D (L48V,L48O) 53kW J8S 600 J8S 600 J8S 740 05/1989-06/1994 21 limuzína (L48_) 03/1986-06/1994
RENAULT 2.1 TD 50kW J8S 704 04/1986-06/1989 21 limuzína (L48_) 03/1986-06/1994
RENAULT 2.1 Turbo-D (L48A,L48W,L487,L488) 65kW J8S 714 J8S 786 J8S 788 03/1986-06/1994 21 limuzína (L48_) 03/1986-06/1994
RENAULT 2.2 (L48K) 79kW J7T754 J7T755 07/1986-02/1994 21 limuzína (L48_) 03/1986-06/1994