WAREHOUSE SELECTION  (1)
NEWS LIST

Brzdové destičky přední REMSA 0056.00 Ford,Land Rover   (RE 05600)

Brzdové destičky přední REMSA 0056.00 Ford,Land Rover  (RE 05600)
Price (net of VAT):
644,60 CZK
VAT:
21 %
Price including VAT:
780,00 CZK
Store name In store
centrální sklad KOLÍN In store
prodejna Uhlířské Janovice Not in storage
prodejna Kutná Hora Not in storage
ID:
RE 05600
Number of assortment group:
Seller:
centrální sklad-prodejna - Kolín
centrální sklad-prodejna - Kolín
Mail
prodej.kolin@autosoucasti.cz
Phone
321716756
SKYPE
prodejna - Uhlířské Janovice
prodejna - Uhlířské Janovice
Mail
prodej.janovice@autosoucasti.cz
Phone
327542375
SKYPE
prodejna - Kutná Hora
prodejna - Kutná Hora
Mail
prodej.kutnahora@autosoucasti.cz
Phone
327313510
SKYPE
Výrobce OE kód
A.B.S. 36124
ALFA ROMEO 4431470
ALFA ROMEO 5015935
ALFA ROMEO 5018908
ALFA ROMEO 93806190
APEC braking PAD61
ATE 13.0460-6905.2
ATE 13.0460-6910.2
ATE 13.0460-6911.2
ATE 13046069052
ATE 13046069102
ATE 13046069112
BENDIX 571250
BENDIX 571250B
BENDIX 571250X
BENDIX 571379B
BENDIX DB841
BOSCH 0 986 424 567
BOSCH 0 986 463 641
BOSCH 0 986 467 590
BOSCH 0986424567
BOSCH 0986467590
BOSCH 986463641
BOSCH 986467590
BREMBO PA6001
DAF 0496150
DAF 496150
DAF RTC4812
DAF SA4107754
DELPHI LP0041
DELPHI LP0479
DELPHI LP41
DELPHI LP479
DON CVP040
FEBI BILSTEIN 16016
FERODO FDB829
FERODO FDB886
FERODO FDB989
FERODO FSL829
FERODO FSL886
FERODO FSL989
FERODO FVR829
FERODO FVR886
FERODO FVR989
FIAT 4431470
FIAT 99815761
FORD 1571570
FORD 1571571
FORD 1571572
FORD 1642643
FORD 5018908
FORD 5022398
FORD 571569
FORD 6165965
FORD 6567002
FORD 76VB2K021BA
FORD 76VB2K021CA
FORD 76VB2K021DA
FORD 89VB2K021CA
FORD 89VX2K021BA
FORD 89VX2KO21BA
GALFER 23.510.00
GIRLING 6103416
ICER 180230
IVECO 33806190EY502053
JURID 571250D
JURID 571250J
JURID 571379J
LAND ROVER GBP267
LAND ROVER GBP270
LAND ROVER RTC3163
LAND ROVER STC2950
LAND ROVER STC2956
LDV GBP627
LEMFÖRDER 2064803
LEMFÖRDER 2064903
LEYLAND RTC4812
LEYLAND-DAF 6613708
LPR 05P140
MAGNETI MARELLI 363702160040
METELLI 2200160
METELLI 2206780
METZGER 005600
MINTEX MLB40
MINTEX MLB41
MINTEX MLB43
MINTEX MLB61
NECTO FD578A
NK 229930
PAGID T0082
PAGID T0381
PAGID T0571
PEX 7015
PEX 7281
QH Benelux 2252
QUINTON HAZELL BLF163
QUINTON HAZELL BP388
ROADHOUSE 2056.00
ROVER GBP272
ROVER RTC3163
TEXTAR 20359 180 0 4
TEXTAR 20359 180 1 4
TEXTAR 2035905
TEXTAR 2035908
TEXTAR 2035918004
TEXTAR 2035918014
TEXTAR 2036404
TEXTAR 2090401
TRW GDB341
VALEO 598129
WOKING P1563.00
ZIMMERMANN 203591801
montovací strana: přední osa
brzdovy system: Lockheed
zkusebni znacka: E990R-01112/112
délka (v mm): 104,9
vyska ( v mm ): 74,7
tloustka/sila( v mm): 18
Brand Sorte Type
LAND ROVER 2.5 90 TDI 4x4 83kW 11 L 16 L 23 L 09/1990-nyní DEFENDER Cabrio (LD) 09/1990-
LAND ROVER 2.5 4X4 51kW 12 J 09/1990-09/2001 DEFENDER Station Wagon (LD) 09/1990-
LAND ROVER 2.5 90,110 TDI 4x4 83kW 11 L 16 L23 L 09/1990-12/1998 DEFENDER Station Wagon (LD) 09/1990-