WAREHOUSE SELECTION  (1)
NEWS LIST

Brzdové destičky přední REMSA 0046.00 Audi,WV   (RE 04600)

Brzdové destičky přední REMSA 0046.00 Audi,WV  (RE 04600)
Price (net of VAT):
570,30 CZK
VAT:
21 %
Price including VAT:
690,00 CZK
Store name In store
centrální sklad KOLÍN In store
prodejna Uhlířské Janovice Not in storage
prodejna Kutná Hora Not in storage
ID:
RE 04600
Number of assortment group:
Producer:
REMSA
Seller:
centrální sklad-prodejna - Kolín
centrální sklad-prodejna - Kolín
Mail
prodej.kolin@autosoucasti.cz
Phone
321716756
SKYPE
prodejna - Uhlířské Janovice
prodejna - Uhlířské Janovice
Mail
prodej.janovice@autosoucasti.cz
Phone
327542375
SKYPE
prodejna - Kutná Hora
prodejna - Kutná Hora
Mail
prodej.kutnahora@autosoucasti.cz
Phone
327313510
SKYPE
Výrobce OE kód
A.B.S. 36138
APEC braking PAD301
ATE 13046029242
ATE 13046029382
ATE 602924
ATE 602938
AUDI 321698151A
AUDI 413698151C
AUDI 431698151C
AUDI 431698151E
AUDI 431698151H
AUDI 431698151L
AUDI 811698151A
AUDI 811698151B
AUDI 811698151E
AUDI 853698151B
AUDI 855698151A
AUGROS 55539225
BENDIX 571375B
BENDIX 571375BAS
BENDIX 571491B
BENDIX 571491BAS
BENDIX DB175
BOSCH 0986465740
BOSCH 0986465744
BOSCH 0986465745
BOSCH BP667
BREMBO P85010
DELPHI LP179
DELPHI LP453
FERODO FDB175
FERODO FDB412
FTE BL1097A3
HELLA PAGID 355006021
HELLA PAGID 8DB355006021
JURID 571491J
MAGNETI MARELLI 363700200291
MAGNETI MARELLI T0291MM
MAPCO 6138
MGA 175
NK 229927
OPTIMAL 5904
PAGID T0291
QUINTON HAZELL 2283
QUINTON HAZELL 2390
QUINTON HAZELL BP153
QUINTON HAZELL BP153D
REMSA 004600
REMSA 04600
REMSA 4600
RHIAG 40429
ROADHOUSE 204600
SEAT 321698151A
SEAT 413698151C
SEAT 431698151C
SEAT 431698151E
SEAT 431698151H
SEAT 431698151L
SEAT 811698151A
SEAT 811698151B
SEAT 811698151E
SEAT 853698151B
SEAT 855698151A
SKODA 321698151A
SKODA 413698151C
SKODA 431698151C
SKODA 431698151E
SKODA 431698151H
SKODA 431698151L
SKODA 811698151A
SKODA 811698151B
SKODA 811698151E
SKODA 853698151B
SKODA 855698151A
TEXTAR 2057402
TEXTAR TX0253
TRW GDB628
VALEO 540483
VALEO 540779
VALEO 551635
VALEO 598205
VOLVO 3277768
VOLVO 32777682
VOLVO 3287422
VOLVO 32874224
VOLVO 3342265
VOLVO 33422650
VOLVO 3344996
VOLVO 33449968
VW 321698151A
VW 413698151C
VW 431698151C
VW 431698151E
VW 431698151H
VW 431698151L
VW 811698151A
VW 811698151B
VW 811698151E
VW 853698151B
VW 855698151A
montovací strana přední osa
tloustka/sila( v mm) 19,5
délka (v mm) 104,35
vyska ( v mm ) 66,55
Nr Użyt. PCA004600
Nr Użyt. 20574
hmotnost ( v kg ) 1,221
Doplnkovy vyrobek/ doplnkove info s prislusenstvim
Doplnkovy vyrobek/ doplnkove info s pruzinou
brzdovy system Girling
Brand Sorte Type
AUDI 1.9 74kW WH 08/1982-07/1984 100 (44, 44Q, C3) 08/1982-07/1991
AUDI 2.1 100kW WC 08/1982-07/1984 100 (44, 44Q, C3) 08/1982-07/1991
AUDI 2.2 79kW WU 10/1984-09/1986 100 (44, 44Q, C3) 08/1982-07/1991
AUDI 2.2 85kW KZ 10/1984-09/1986 100 (44, 44Q, C3) 08/1982-07/1991
AUDI 2.2 KAT 101kW HX,KU 06/1989-11/1990 100 (44, 44Q, C3) 08/1982-07/1991
AUDI 1.9 74kW WH 08/1982-07/1984 100 Avant (44, 44Q, C3) 08/1982-11/1990
AUDI 2.1 100kW WC 08/1982-07/1984 100 Avant (44, 44Q, C3) 08/1982-11/1990
AUDI 2.2 101kW KU 08/1984-12/1988 100 Avant (44, 44Q, C3) 08/1982-11/1990
AUDI 2.2 85kW KZ 10/1984-09/1986 100 Avant (44, 44Q, C3) 08/1982-11/1990
VOLKSWAGEN 1.6 55kW WV,YN 08/1980-03/1988 PASSAT (32B) 11/1979-06/1989
VOLKSWAGEN 1.3 40kW FY 05/1973-07/1980 PASSAT Variant (33) 05/1973-10/1981
VOLKSWAGEN 1.5 D 37kW CK 02/1977-07/1980 PASSAT Variant (33) 05/1973-10/1981