WAREHOUSE SELECTION  (1)
NEWS LIST

Brzdové destičky přední REMSA 0025.30 Fiat,Lancia   (RE 02530)

Brzdové destičky přední REMSA 0025.30 Fiat,Lancia  (RE 02530)
Price (net of VAT):
462,00 CZK
VAT:
21 %
Price including VAT:
559,00 CZK
Store name In store
centrální sklad KOLÍN In store
prodejna Uhlířské Janovice Not in storage
prodejna Kutná Hora Not in storage
ID:
RE 02530
Number of assortment group:
Producer:
REMSA
Seller:
centrální sklad-prodejna - Kolín
centrální sklad-prodejna - Kolín
Mail
prodej.kolin@autosoucasti.cz
Phone
321716756
SKYPE
prodejna - Uhlířské Janovice
prodejna - Uhlířské Janovice
Mail
prodej.janovice@autosoucasti.cz
Phone
327542375
SKYPE
prodejna - Kutná Hora
prodejna - Kutná Hora
Mail
prodej.kutnahora@autosoucasti.cz
Phone
327313510
SKYPE
Výrobce OE kód
A.B.S. 36081
A.B.S. 36188OE
ACDelco AC436981D
ACDelco AC437381D
ACDelco AC658581D
ALFA ROMEO 762699
APEC braking PAD286
ATE 13.0460-2941.2
ATE 13.0460-3904.2
ATE 13.0460-3942.2
ATE 13046029412
ATE 13046029622
ATE 13046039042
ATE 13046039422
BENDIX 571301
BENDIX 571301B
BENDIX 571309B
BENDIX 571309X
BENDIX 571474
BENDIX 571474B
BOSCH 0 986 461 770
BOSCH 0 986 468 411
BOSCH 0 986 491 030
BOSCH 0 986 491 441
BOSCH 0986461770
BOSCH 0986468411
Brake ENGINEERING PA461
Brake ENGINEERING PA462
BREMBO P23008
BREMBO P23014
BREMBO P23017
BREMBO P23026
BREMBO P23032
DELPHI LP0464
DELPHI LP0523
DELPHI LP464
DELPHI LP523
E.T.F. 120212
E.T.F. 120714
FEBI BILSTEIN 16168
FERODO FDB102
FERODO FDB1113
FERODO FDB222
FERODO FDB360
FERODO FDB370
FERODO FDB456
FERODO FDS1113
FERODO FDS370
FERODO FQT1113
FERODO FSL1113
FERODO FSL222
FERODO FSL370
FERODO TAR102
FERODO TAR1113
FERODO TAR222
FERODO TAR370
FIAT 5888578
FIAT 5888939
FIAT 5892729
FIAT 60743578
FIAT 791873
FIAT 792383
FIAT 792699
FIAT 792703
FIAT 792704
FIAT 793741
FIAT 794080
FIAT 794094
FIAT 9939503
FIAT 9940969
FTE BL1151A4
FTE BL1152A1
FTE BL1232A1
FTE BL1246A3
FTE BL1246B3
GALFER 23.353.00
GIRLING 6103603
HERZOG GERMANY 886188
HERZOG GERMANY 886818
ICER 180337700
ICER 180490
ICER 180726700
JP GROUP 698510003ALT
JURID 571301J
JURID 571309D
JURID 571309J
JURID 571474J
JURID 571601J
LANCIA 5892650
LANCIA 5892729
LANCIA 792698AR
LANCIA 792699AR
LANCIA 793132AR
LANCIA 793219
LANCIA 793272
LANCIA 793485
LANCIA 9940969
LEMFÖRDER 26473
LEMFÖRDER 26480
LPR 05P106
MAGNETI MARELLI 363702160140
MAGNETI MARELLI 363702160179
MAGNETI MARELLI 363702160230
MAGNETI MARELLI 363702160925
MAGNETI MARELLI 363702160931
MAGNETI MARELLI 363702161255
MAGNETI MARELLI 363802160230
MAPCO 6314
METELLI 2200350
METZGER 002530
MGA 179
MINTEX MDB1258
MINTEX MDB1962
NECTO FD221A
NECTO FD221N
NECTO FD262A
NECTO FD262N
NECTO FD6090A
NECTO FD6250A
NECTO FD659A
NECTO FD6714A
NECTO FD6714N
NK 222329
OPTIMAL 9547
OPTIMAL 9617
PAGID T0659
PAGID T5056
PAGID T9017
PEX 7068
PEX 7069
PEX 7310
QH Benelux 2294
QH Benelux 2529
QUINTON HAZELL BLF402
QUINTON HAZELL BP402
ROADHOUSE 2025.30
ROULUNDS RUBBER 436981
ROULUNDS RUBBER 437381
ROULUNDS RUBBER 658581
sbs 222322
SCT Germany SP145
SPIDAN 30138
SPIDAN 30216
SPIDAN 31123
SWAG 70916168
TEXTAR 2029301
TEXTAR 2083302
TEXTAR 2084102
TEXTAR 2084112004
TEXTAR 21107 120 0 4
TEXTAR 2110701
TEXTAR 2110712004
TEXTAR 2114401
TRISCAN 811015993
TRW GDB360
TRW GDB814
VAG 443615415N
VAG 443615415P
VAG 443615415S
VAG 447698451C
VAG 4A0615415
VAG 4A0615415C
VAG 4D0615415
VAG 859698451
VALEO 168984
VALEO 540464
VALEO 597029
VALEO 597083
VALEO 597237
VALEO 598125
VALEO 598141
WOKING P1253.30
ZIMMERMANN 211071201
montovací strana přední osa
tloustka/sila( v mm) 12
délka (v mm) 108,8
vyska ( v mm ) 47
brzdovy system Bendix
Brand Sorte Type
FIAT 1600 61kW 154 A.048 12/1985-12/1990 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 1900 Turbo D i.d. (154.LL,154.PL) 66kW 154 C6.000 05/1989-10.1992 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 1900 Turbo D i.d. 69kW 154 D1.000 11/1192-12/1996 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 2000 16V 101kW 154 E1.000 08/1992-08/1996 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 2000 CHT 74kW 01/1991-09/1992 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 2000 CHT(154.AC) 66kW 154 A1.000 12/1985-02/1989 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 2000 i.e. (154.AM) 83kW 834 B.048 03/1986-09/1990 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 2000 i.e. (154.AM,154.LM) 85kW 154 C3.046,834 B.146 10/1987-08/1996 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 2000 i.e. (154AD) 88kW 154 C3.000,834 B.000 03/1987-09/1992 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 2000 i.e. Turbo (154.AM) 114kW 154 A2.000 12/1985-06/1990 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 2000 i.e. Turbo (154.AM,154LM) 110kW 154 C4.046,834 C.146 06/1987-08/1996 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 2000 i.e. Turbo 111kW 834 C.146 11/1986-11/1988 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 2500 D 55kW 8144.67 12/1985-12/1989 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 2500 TD (154.AE) 74kW 8144.91.2000 12/1985-08/1989 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 2500 TD (154.LL,154.PL) 85kW 8144.97,8144.97,Y 8144.97.2400 05/1989-08/1996 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 2500 TDE 77kW 8144.97 S 12/1991-08/1996 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 2500 V6 119kW 834 G.000 06/1993-08/1996 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 1.8 i.e (159.AN) 81kW 159 A4.000 03/1990-08/1996 TEMPRA (159) 03/1990-12/1998
FIAT 1.8 i.e. (159.AN) 77kW 159. A4.046 03/1992-08/1996 TEMPRA (159) 03/1990-12/1998
FIAT 1.8 i.e. (159.AV) 76kW 835 C2.000 09/1993-08/1996 TEMPRA (159) 03/1990-12/1998
FIAT 1.8 i.e. (159.AZ) 66kW 835 C4.000 09/1993-08/1996 TEMPRA (159) 03/1990-12/1998
FIAT 1.8 i.e. (159BY) 74kW 836 A5.000 10/1994-08/1996 TEMPRA (159) 03/1990-12/1998
FIAT 2.0 i.e. (159.AP) 83kW 159 A6.046 10/1990-08/1996 TEMPRA (159) 03/1990-12/1998
FIAT 1.8 i.e (159.AN) 81kW 159 A4.000 03/1990-08/1996 TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997
FIAT 1.8 i.e. (159.AN) 77kW 159 A4.046 03/1992-12/1993 TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997
FIAT 1.8 i.e. (159.AV) 76kW 835 C2.000 09/1993-08/1996 TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997
FIAT 1.8 i.e. (159.AZ) 66kW 835 C4.000 09/1993-08/1996 TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997
FIAT 1.8 i.e. (159.BY) 74kW 836 A5.000 10/1994-08/1996 TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997
FIAT 2.0 i.e. (159.AP) 83kW 159 A6.046 01/1991-03/1995 TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997
FIAT 2.0 i.e. 4x4 (159.AP) 83kW 159 A6.046 03/1992-03/1995 TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997
LANCIA 1.8 i.e. (835AC,835BC) 80kW 835 A2.000 09/1989-06/1994 DEDRA (835) 01/1989-07/1999
LANCIA 1.8 i.e. (835AT) 66kW 835 C5.000 08/1993-07/1999 DEDRA (835) 01/1989-07/1999
LANCIA 1.8 i.e. (835BD,835AD) 77kW 835 A2.046 09/1989-07/1999 DEDRA (835) 01/1989-07/1999
LANCIA 1.8 i.e. (835FA) 74kW 836 A5.000 07/1994-07/1999 DEDRA (835) 01/1989-07/1999
LANCIA 2.0 i.e. (835AI) 86kW 835 A5.000 09/1989-07/1992 DEDRA (835) 01/1989-07/1999
LANCIA 2.0 i.e. (835AL) 83kW 835 A5.046 09/1989-07/1999 DEDRA (835) 01/1989-07/1999
LANCIA 2.0 i.e. Turbo (835AR) 119kW 835 A8.046 04/1991-07/1999 DEDRA (835) 01/1989-07/1999
LANCIA 1.6 i.e. (836AD) 55kW 835 C1.000 06/1993-08/1999 DELTA II (836) 06/1993-09/1999
LANCIA 1.8 i.e. (836AE) 76kW 835 C2.000 06/1993-08/1999 DELTA II (836) 06/1993-09/1999
LANCIA 1.8 i.e. (836AG,836AL) 66kW 835 C4.000,836 A6.000,836 C4.000 07/1994-08/1999 DELTA II (836) 06/1993-09/1999
LANCIA 1.9 TD (836AM,836AN) 66kW 160 D1.000,835 A4.000 10/1994-08/1999 DELTA II (836) 06/1993-09/1999
LANCIA 2.0 16V (836AA,836CA) 102kW 836 A3.000 06/1993-08/1999 DELTA II (836) 06/1993-09/1999
LANCIA 2000 16V (834FA) 112kW 834 F1.000 08/1992-12/1993 THEMA (834) 11/1984-07/1994
LANCIA 2000 16V Turbo (834AC) 133kW C1.000 12/1988-06/1990 THEMA (834) 11/1984-07/1994
LANCIA 2000 16V Turbo (834GC,834FC) 148kW 834 F2.000 10/1992-07/1994 THEMA (834) 11/1984-07/1994
LANCIA 2000 i.e. (834AB) 86kW 834 B1.000 09/1988-05/1992 THEMA (834) 11/1984-07/1994
LANCIA 2000 i.e. (834B) 88kW 834 B.000 11/1984-09/1988 THEMA (834) 11/1984-07/1994
LANCIA 2000 i.e. (834BV) 85kW 834 B.146 09/1987-05/1992 THEMA (834) 11/1984-07/1994
LANCIA 2000 i.e. 16V (834AI) 104kW 834 B2.246 02/1989-05/1992 THEMA (834) 11/1984-07/1994
LANCIA 2000 i.e. 16V Turbo (834AL) 130kW 834 C1.246 04/1989-05/1992 THEMA (834) 11/1984-07/1994
LANCIA 2000 i.e. 83kW 834 B.048 03/1986-09/1988 THEMA (834) 11/1984-07/1994
LANCIA 2000 i.e. Turbo (834C) 122kW 834 C.0001/1984-12/1987 THEMA (834) 11/1984-07/1994
LANCIA 2000 i.e. Turbo (834CV) 110kW 834 C146 07/1986-05/1990 THEMA (834) 11/1984-07/1994
LANCIA 2000i.e. 16V (834AA) 108kW 834 B2.000 05/1988-08/1992 THEMA (834) 11/1984-07/1994
LANCIA 2850 V6 i.e. (834AD,834CD,834BD) 108kW 834 E.146 06/1988-05/1992 THEMA (834) 11/1984-07/1994
LANCIA 2850 V6 i.e. (834F) 110kW 834 E.000 11/1984-09/1988 THEMA (834) 11/1984-07/1994