WAREHOUSE SELECTION  (1)
NEWS LIST

Brzdové destičky přední REMSA 0010.40-MERCEDES,VW   (RE 01040)

Brzdové destičky přední REMSA 0010.40-MERCEDES,VW  (RE 01040)
Price (net of VAT):
479,30 CZK
VAT:
21 %
Price including VAT:
580,00 CZK
Store name In store
centrální sklad KOLÍN In store
prodejna Uhlířské Janovice Not in storage
prodejna Kutná Hora Not in storage
ID:
RE 01040
Number of assortment group:
Producer:
REMSA
Seller:
centrální sklad-prodejna - Kolín
centrální sklad-prodejna - Kolín
Mail
prodej.kolin@autosoucasti.cz
Phone
321716756
SKYPE
prodejna - Uhlířské Janovice
prodejna - Uhlířské Janovice
Mail
prodej.janovice@autosoucasti.cz
Phone
327542375
SKYPE
prodejna - Kutná Hora
prodejna - Kutná Hora
Mail
prodej.kutnahora@autosoucasti.cz
Phone
327313510
SKYPE
montovací strana: přední osa
brzdovy system: Ate-Teves
délka (v mm): 89,7
vyska ( v mm ): 73,8
tloustka/sila( v mm): 17,5
hmotnost ( v kg ): 1,462
Výrobce OE kód
A.B.S. 36418
A.B.S. 36418OE
ACDelco AC467883D
ACDelco AC467981D
APEC braking PAD340
APEC braking PAD347
ATE 13.0460-6029.2
ATE 13.0460-9029.2
ATE 13046057012
ATE 13046060292
ATE 13046090292
ATE 24.8190-0929.2
ATE 620929
BENDIX 571278
BENDIX 571278B
BENDIX 571278X
BENDIX DB243
BOSCH 0 986 463 412
BOSCH 0 986 563 412
BOSCH 0986463412
BOSCH 0986563412
BOSCH 1 987 473 012
BOSCH 986462803
BOSCH 986463412
BOSCH 986563412
Brake ENGINEERING PA267
Brake ENGINEERING PA323
Brake ENGINEERING PA379
BREMBO P50004
BREMBO P85004
DELPHI LP0221
DELPHI LP221
DON CVP069
E.T.F. 120108
E.T.F. 120172
E.T.F. 120197
FEBI BILSTEIN 16045
FEBI BILSTEIN 16220
FERODO FDB128
FERODO FDB243
FERODO FSL243
FERODO FWI273
FERODO TAR243
FTE BL1059A2
GALFER 23.244.01
GIRLING 6102642
GIRLING 6111032
ICER 151149
ICER 180323
ICER 180324
JP GROUP 698255001ALT
JP GROUP 880024204320
JURID 571255JAS
JURID 571278D
JURID 571278J
LEMFÖRDER 1334906
LEMFÖRDER 2055803
LEMFÖRDER 2056003
LPR 05P211
MAGNETI MARELLI 363702160100
MAGNETI MARELLI 363702160107
MAGNETI MARELLI 363702160160
MAGNETI MARELLI 363702160348
MAPCO 6106
MERCEDES-BENZ 0004205920
MERCEDES-BENZ 0004206020
MERCEDES-BENZ 0004209420
MERCEDES-BENZ 0004209520
MERCEDES-BENZ 0014200520
MERCEDES-BENZ 0014207520
MERCEDES-BENZ 0014209920
MERCEDES-BENZ 0024202024
MERCEDES-BENZ 0024204320
MERCEDES-BENZ 0025864542
MERCEDES-BENZ 0025864642
MERCEDES-BENZ 0054204520
MERCEDES-BENZ 14200520
MERCEDES-BENZ 14207520
MERCEDES-BENZ 14209920
MERCEDES-BENZ 24204320
MERCEDES-BENZ 4206020
MERCEDES-BENZ 4209420
MERCEDES-BENZ 4209520
MERCEDES-BENZ A0004205920
MERCEDES-BENZ A0004206020
MERCEDES-BENZ A0004209420
MERCEDES-BENZ A0004209520
MERCEDES-BENZ A0014200520
MERCEDES-BENZ A0014207520
MERCEDES-BENZ A0014209920
MERCEDES-BENZ A0025864542
MERCEDES-BENZ A0025864642
METELLI 2200111
METELLI 2200112
METZGER 001040
MGA 182
MINTEX MDB1109
MINTEX MDB1180
NECTO FD4093A
NECTO FD4093N
NECTO FD451A
NK 223304
NK 224707
OPTIMAL 2301/18,5
OPTIMAL 2302
OPTIMAL 9143/18,5
PAGID T4113
PAGID T4113ECO
PAGID T4113NAU
PAGID T4141
PEX 7180
PEX 7181
PEX WK544
QH Benelux 2147
QH Benelux 2192
QH Benelux 2655
QUINTON HAZELL BLF168
QUINTON HAZELL BLF319
QUINTON HAZELL BLF995
QUINTON HAZELL BP319
REMSA D100A8263
REMSA D10727977
REMSA D145A7111
ROADHOUSE 2010.40
ROULUNDS RUBBER 467883
ROULUNDS RUBBER 467981
SCT Germany SP103
SCT Germany SP130
SOLO 568060
SPIDAN 30082
SPIDAN 30157
SWAG 10916045
SWAG 30916220
TALBOT VBP283
TEXTAR 20341 175 0 4
TEXTAR 2034110
TEXTAR 2034117504
TEXTAR 2039213
TEXTAR 2039218504
TEXTAR 96990030901
TEXTAR KR955500.2
TOPRAN 400421
TRISCAN 811023222
TRISCAN 811023238
TRW GDB1103
TRW GDB264
TRW GIC193
VAG 7L0907637
VAICO V108119
VAICO V308102
VALEO 168252
VALEO 540162
VALEO 597010
VALEO 597013
VALEO 598109
VALEO 598110
VW 281698151
VW 7L0907637
WOKING P1103.40
ZIMMERMANN 202801851
ZIMMERMANN 203411751
Brand Sorte Type
MERCEDES-BENZ 420 SEC (126.046) 150kW M 116.965 10/1985-06/1991 S-CLASS Kupé (C126) 10/1981-06/1991
MERCEDES-BENZ 420 SEC (126.046) 160kW M 116.965 10/1985-12/1987 S-CLASS Kupé (C126) 10/1981-06/1991
MERCEDES-BENZ 420 SEC (126.046) 165kW M 116.965 10/1985-06/1991 S-CLASS Kupé (C126) 10/1981-06/1991
MERCEDES-BENZ 500 SEC (126.044) 164kW M 117.965 10/1985-06/1991 S-CLASS Kupé (C126) 10/1981-06/1991
MERCEDES-BENZ 500 SEC (126.044) 170kW M 117.963 10/1981-08/1985 S-CLASS Kupé (C126) 10/1981-06/1991
MERCEDES-BENZ 500 SEC (126.044) 180kW M 117.965 09/1985-06/1991 S-CLASS Kupé (C126) 10/1981-06/1991
MERCEDES-BENZ 500 SEC (126.044) 185kW M 117.965 08/1987-06/1991 S-CLASS Kupé (C126) 10/1981-06/1991
MERCEDES-BENZ 500 SEC (126.044) 195kW M 117.965 09/1985-06/1991 S-CLASS Kupé (C126) 10/1981-06/1991
MERCEDES-BENZ 500 SEC KAT 185kW M 117.965 06/1989-06/1991 S-CLASS Kupé (C126) 10/1981-06/1991
MERCEDES-BENZ 560 SEC (126.045) 178kW M 117.968 10/1985-06/1991 S-CLASS Kupé (C126) 10/1981-06/1991
MERCEDES-BENZ 560 SEC (126.045) 200kW M 117.968 10/1985-12/1987 S-CLASS Kupé (C126) 10/1981-06/1991
MERCEDES-BENZ 560 SEC (126.045) 205kW M 117.968 10/1985-06/1991 S-CLASS Kupé (C126) 10/1981-06/1991
MERCEDES-BENZ 560 SEC (126.045) 220kW M 117.968 10/1985-12/1989 S-CLASS Kupé (C126) 10/1981-06/1991
MERCEDES-BENZ 280 SL (107.042) 130kW M 110.982,M 110.990 06/1976-09/1981 SL (R107) 05/1971-12/1989
MERCEDES-BENZ 280 SL (107.042) 136kW M 110.982,M 110.990 08/1974-07/1985 SL (R107) 05/1971-12/1989
MERCEDES-BENZ 380 SL (107.045) 160kW M 116.960 09/1980-08/1981 SL (R107) 05/1971-12/1989
VOLKSWAGEN 2.4 66kW DL 12/1982-07/1992 LT 28-35 I autobus (281-363) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4 D 51kW 1S,ACT 08/1989-06/1996 LT 28-35 I autobus (281-363) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4 D 55kW CP,DW 01/1979-07/1992 LT 28-35 I autobus (281-363) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4 TD 68kW 1G 08/1989-08/1992 LT 28-35 I autobus (281-363) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4 TD 70kW ACL 09/1992-06/1996 LT 28-35 I autobus (281-363) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4 TD 75kW DV 12/1982-07/1989 LT 28-35 I autobus (281-363) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4i 69kW 1E 08/1989-06/1996 LT 28-35 I autobus (281-363) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4 66kW DL 12/1982-07/1992 LT 28-35 I karoserie (281-363) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4 D 51kW 1S,ACT 07/1990-05/1996 LT 28-35 I karoserie (281-363) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4 D 55kW CP,DW 01/1979-07/1992 LT 28-35 I karoserie (281-363) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4 TD 68kW 1G 08/1988-08/1992 LT 28-35 I karoserie (281-363) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4 TD 70kW ACL 06-1992-05/1996 LT 28-35 I karoserie (281-363) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4 TD 75kW DN 02/1986-08/1992 LT 28-35 I karoserie (281-363) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4i 69kW 1E 03/1994-06/1996 LT 28-35 I karoserie (281-363) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4 66kW DL 12/1982-07/1992 LT 28-35 I valník/podvozek (281-363) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4 D 51KW 1S,ACT 08/1990-06/1996 LT 28-35 I valník/podvozek (281-363) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4 TD 68kW 1G 08/1990-08/1992 LT 28-35 I valník/podvozek (281-363) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4 TD 70kW ACL 08/1992-06/1996 LT 28-35 I valník/podvozek (281-363) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4 TD 75kW DV 12/1982-09/1998 LT 28-35 I valník/podvozek (281-363) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4i 69kW 1E 03/1994-06/1996 LT 28-35 I valník/podvozek (281-363) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.5 D 55kW CP,DW 12/1978-02/1991 LT 28-35 I valník/podvozek (281-363) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4 4WD 66kW DL 12/1982-07/1992 LT 40-55 I karoserie (291-512) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4 66kW DL 12/1982-07/1992 LT 40-55 I karoserie (291-512) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4 D 4WD 55kW DW 01/1979-03-1986 LT 40-55 I karoserie (291-512) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4 D 51kW 1S,ACT 07/1990-05/1996 LT 40-55 I karoserie (291-512) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4 D 55kW CP,DW 01/1979-07/1992 LT 40-55 I karoserie (291-512) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4 TD 4WD 75kW DV 08/1978-07/1992 LT 40-55 I karoserie (291-512) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4 TD 68kW 1G 08/1988-08/1992 LT 40-55 I karoserie (291-512) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4 TD 70kW ACL 06/1992-05/1996 LT 40-55 I karoserie (291-512) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4 TD 75kW DV 02/1986-07/1992 LT 40-55 I karoserie (291-512) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4i 69kW 1E 01/1993-06/1996 LT 40-55 I karoserie (291-512) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4 D 51kW 1S,ACT 08/1990-06-1996 LT 40-55 I valník/podvozek (293-909) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4 D 55kW CP,DW 12/1978-02/1991 LT 40-55 I valník/podvozek (293-909) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4 i 69kW 1E 03/1994-06/1996 LT 40-55 I valník/podvozek (293-909) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4 TD 68kW 1G 08/1988-07/1991 LT 40-55 I valník/podvozek (293-909) 04/1975-06/1996
VOLKSWAGEN 2.4 TD 70kW ACL 08/1992-06/1996 LT 40-55 I valník/podvozek (293-909) 04/1975-06/1996