WAREHOUSE SELECTION  (1)
NEWS LIST

Brzdové destičky přední REMSA 0006.00-MERCEDES   (RE 00600)

Brzdové destičky přední REMSA 0006.00-MERCEDES  (RE 00600)
Price (net of VAT):
347,10 CZK
VAT:
21 %
Price including VAT:
420,00 CZK
Store name In store
centrální sklad KOLÍN In store
prodejna Uhlířské Janovice Not in storage
prodejna Kutná Hora Not in storage
ID:
RE 00600
Number of assortment group:
Producer:
REMSA
Seller:
centrální sklad-prodejna - Kolín
centrální sklad-prodejna - Kolín
Mail
prodej.kolin@autosoucasti.cz
Phone
321716756
SKYPE
prodejna - Uhlířské Janovice
prodejna - Uhlířské Janovice
Mail
prodej.janovice@autosoucasti.cz
Phone
327542375
SKYPE
prodejna - Kutná Hora
prodejna - Kutná Hora
Mail
prodej.kutnahora@autosoucasti.cz
Phone
327313510
SKYPE
montovací strana: přední osa
brzdovy system: Ate-Teves
zkusebni znacka: E190R-01023/098
délka (v mm): 61,7
vyska ( v mm ): 56,5
tloustka/sila( v mm): 15
Výrobce OE kód
A.B.S. 36009
A.B.S. 36009OE
ACDelco AC442781D
ACDelco AC460283D
ACDelco AC460285D
ALFA ROMEO 0060724069
ALFA ROMEO 0060727286
ALFA ROMEO 60724069
ALFA ROMEO 60727286
APEC braking PAD121
ATE 13.0460-3808.2
ATE 13.0460-3845.2
ATE 13.0460-4033.2
ATE 13.0460-4035.2
ATE 13046038042
ATE 13046038082
ATE 13046040332
ATE 13046040352
ATE 13046040362
AUDI 803698151C
BENDIX 571205B
BENDIX 571213B
BENDIX 571222B
BENDIX 571279
BENDIX 571279B
BENDIX 571279X
BENDIX 571417B
BENDIX 571554
BENDIX 571554B
BMW BMWPL01
BOSCH 0 986 460 101
BOSCH 0 986 460 346
BOSCH 0 986 461 731
BOSCH 0 986 466 302
BOSCH 0986460346
BOSCH 0986461731
BOSCH 0986465481
BOSCH 986460101
BOSCH 986460346
BOSCH 986461731
BOSCH 986466302
Brake ENGINEERING PA425
BREMBO P50001
BREMBO P59001
DELPHI LP0018
DELPHI LP0021
DELPHI LP18
E.T.F. 120009
E.T.F. 120010
E.T.F. 120036
E.T.F. 120042
E.T.F. 120096
E.T.F. 120224
FEBI BILSTEIN 16127
FERODO FDB2
FERODO FDB2M
FERODO FDB2X
FERODO FDB3H
FERODO FDB3M
FTE BL1007A1
FTE BL1022A1
FTE BL1022B1
FTE BL1076A2
FTE BL1593A3
GALFER 23.232.00
GIRLING 6101012
ICER 180058
ICER 180064
ICER 180078
ICER 180386
JP GROUP 880014200620
JURID 571205J
JURID 571222J
JURID 571279D
JURID 571279J
JURID 571384J
JURID 571417J
JURID 571554JAS
LEMFÖRDER 1334404
LEMFÖRDER 2054903
LEMFÖRDER 26551
LPR 05P024
LUCAS ELECTRICAL GDB101
MAGNETI MARELLI 363702160078
MAGNETI MARELLI 363702160080
MAGNETI MARELLI 363702160156
MAGNETI MARELLI 363702160596
MAGNETI MARELLI 363702160827
MAGNETI MARELLI 363702160980
METELLI 2200030
METELLI 2200034
METZGER 000660
METZGER 000700
MGA 12
MINTEX MDB1002
MINTEX MDB1068
MINTEX MDB1127
NECTO FD4177A
NECTO FD50A
NECTO FD50N
NK 229906
OPEL 1605466
OPEL 1605543
OPTIMAL 2145
OPTIMAL 2196
OPTIMAL 9154
OPTIMAL 9434
OPTIMAL 9509
PAGID T0481
PAGID T0481ECO
PAGID T1118
PAGID T4114ECO
PAGID T4162
PEUGEOT 4248-91
PEUGEOT 4250-05
PEUGEOT 4251-79
PEX 7146
PEX 7148
QH Benelux 2193
QH Benelux 2206
QH Benelux 2379
QUINTON HAZELL BLF126
QUINTON HAZELL BLF994
REMSA D310736
REMSA D31736
REMSA D31B7255
REMSA D587023
REMSA D58A7023
REMSA D8607736
REMSA D8617736
ROADHOUSE 2006.00
ROULUNDS RUBBER 442781
ROULUNDS RUBBER 460283
ROULUNDS RUBBER 460285
SCT Germany SP126
SPIDAN 31118
SPIDAN 31431
SPIDAN 32626
SWAG 10916127
TALBOT 4248-91
TALBOT 4250-05
TALBOT 4251-79
TEXTAR 20034 150 0 4
TEXTAR 2003402
TEXTAR 2003415004
TEXTAR 2017301
TEXTAR 20755 150 0 4
TEXTAR 2075515004
TOPRAN 400416
TRISCAN 811010201
TRISCAN 811012740
VAICO V308100
VALEO 168199
VALEO 540022
VALEO 597194
VALEO 598099
VALEO 598187
VALEO 598270
VOLVO 271702.3
VOLVO 2717023
VW 803698151C
WOKING P1063.00
ZIMMERMANN 200341501
ZIMMERMANN 210351551
Brand Sorte Type
MERCEDES-BENZ 280 SL (107.042) 130kW M 110.982,M 110.990 06/1976-09/1981 SL (R107) 05/1971-12/1989
MERCEDES-BENZ 280 SL (107.042) 136kW M 110.982,M 110.990 08/1974-07/1985 SL (R107) 05/1971-12/1989
MERCEDES-BENZ 300 SL (107.041) 132kW M 103.982 09/1985-08/1989 SL (R107) 05/1971-12/1989
MERCEDES-BENZ 300 SL (107.041) 138kW M 103.982 09/1985-08/1989 SL (R107) 05/1971-12/1989
MERCEDES-BENZ 350 SL (107.043) 143kW M 116.982,M 116.984 05/1971-02/1980 SL (R107) 05/1971-12/1989
MERCEDES-BENZ 380 SL (107.045) 150kW M 116.962 09/1980-08/1985 SL (R107) 05/1971-12/1989
MERCEDES-BENZ 380 SL (107.045) 160kW M 116.960 09/1980-08/1981 SL (R107) 05/1971-12/1989
MERCEDES-BENZ 420 SL (107.047) 150kW M 116.964 01/1986-08/1989 SL (R107) 05/1971-12/1989