WAREHOUSE SELECTION  (1)
NEWS LIST

Filtr olejový Ford DENCKERMANN   (DO879)

Filtr olejový Ford DENCKERMANN  (DO879)
  • Filtr olejový Ford DENCKERMANN  (DO879)
Price (net of VAT):
82,60 CZK
VAT:
21 %
Price including VAT:
100,00 CZK
Store name In store
centrální sklad KOLÍN In store
prodejna Uhlířské Janovice In store
prodejna Kutná Hora Not in storage
ID:
DO879
Number of assortment group:
Name of assortment group:
Auxiliary number 1:
A210012
Producer:
DENCKERMANN
Seller:
centrální sklad-prodejna - Kolín
centrální sklad-prodejna - Kolín
Mail
prodej.kolin@autosoucasti.cz
Phone
321716756
SKYPE
prodejna - Uhlířské Janovice
prodejna - Uhlířské Janovice
Mail
prodej.janovice@autosoucasti.cz
Phone
327542375
SKYPE
prodejna - Kutná Hora
prodejna - Kutná Hora
Mail
prodej.kutnahora@autosoucasti.cz
Phone
327313510
SKYPE
Výrobce OE kód
ACDelco X4097E
ALCO FILTER SP-938
BOSCH 0 451 103 252
CHAMPION E103/606
CLEAN FILTERS DO 879
COMLINE EOF021
FILTRON OP 543
FORD 1059924
FORD 1136568
FORD 1148703
FORD 1207066
FORD 1231233
FORD 1322152
FORD 1641187
FORD 4M5Q6714BA
FORD 5022955
FORD 6119196
FORD 6184942
FORD 6203126
FORD 844 F 6714 A1A
FORD 914 F 6714 A
FORD 914 F 6714 AA
FRAM PH4553A
GENERAL MOTORS 93156291
HENGSTENBERG H10W10
HOFFER 15025/8
KNECHT OC 232
MAHLE FILTER OC 232
MANN-FILTER W920/32
MAPCO 61440
MEAT & DORIA 15025/8
MECAFILTER ELH4161
MEYLE 714 322 0003
MULLER FILTER FO531
PURFLUX LS785A
QUINTON HAZELL WL7089
SCT Germany SM 119
SOFIMA S 3280 R
SogefiPro FT5053A
TOPRAN 300 474
UFI 23.280.00
VAICO V25-0062
WIX FILTERS WL7089
vnejsi prumer 1 [mm]: 93
Vnitřní průměr 1 [mm]: 90
Vnitřní průměr 2 [mm]: 76
velikost závitu: M22X1.5
vyska ( v mm ): 95,5
Brand Sorte Type
FORD 1.8 DI 55kW RTN,RTP,RTQ 04/2000-01/2002 FIESTA IV (JA_, JB_) 08/1995-09/2002
FORD 1.8 DI 55kW RTN,RTP 09/2000-nyní FIESTA karoserie (J5_, J3_) 02/1996-
FORD TD 1.8 55kW RTN,RTP,RTQ 03/2000-nyní FIESTA karoserie (JV_) 05/1998
FORD 1.8 DI/TDDI 55kW BHDA,BHDB 08/1999-11/2004 FOCUS (DAW, DBW) 10/1998-11/2004
FORD 1.8 TDCi 74kW FFDA 08/2002-11/2004 FOCUS (DAW, DBW) 10/1998-11/2004
FORD 1.8 TDCi 85kW F9DA,F9DB 03/2001-11/2004 FOCUS (DAW, DBW) 10/1998-11/2004
FORD 1.8 Turbo DI/TDDi 66kW C9DA,C9DB,C9DC 10/1998-11/2004 FOCUS (DAW, DBW) 10/1998-11/2004
FORD 1.8 DI/TDDi 55kW BHDA,BHDB 08/1999-11/2004 FOCUS kombík (DNW) 02/1999-03/2005
FORD 1.8 TDCI 74kW FFDA 08/2002-11/2004 FOCUS kombík (DNW) 02/1999-03/2005
FORD 1.8 TDCi 85kW F9DA,F9DB 03/2001-11/2004 FOCUS kombík (DNW) 02/1999-03/2005
FORD 1.8 Turbo DI / TDDi 66kW C9DA,C9DB,C9DC 02/1999-11/2004 FOCUS kombík (DNW) 02/1999-03/2005
FORD 1.8 TDCi 74kW FFDA 08/2002-11/2004 FOCUS limuzína (DFW) 02/1999-03/2005
FORD 1.8 TDCi 85kW F9DA,F9DB 03/2001-11/2004 FOCUS limuzína (DFW) 02/1999-03/2005
FORD 1.8 Turbo DI / TDDi 55kW BHDA,BHDB 08/2001-03/2005 FOCUS limuzína (DFW) 02/1999-03/2005
FORD 1.8 Di 55kW BHPA,P7PA,P7PB,R2PA 06/2002-nyní TOURNEO CONNECT 06/2002-
FORD 1.8 TDCi 81kW RWPA,RWPC,RWPD 08/2006-nyní TOURNEO CONNECT 06/2002-
FORD 1.8 Turbo Di 66kW HCPA,HCPB,P9PA,P9PB,P9PC,P9PD,R3PA,RWPE,RWPF 06/2002-nyní TOURNEO CONNECT 06/2002-
FORD 2.5 DI (EBL,ECL,EDS,EDL) 56kW 4HB,4HC 07/1994-03/2000 TRANSIT autobus (E_ _) 06/1994-07/2000
FORD 2.5 DI (EBL,EDS,ESL,ESS,EUS) 51kW 4FA,4FB,4FC,4FD 08/1994-03/2000 TRANSIT autobus (E_ _) 06/1994-07/2000
FORD 2.5 TD (EBL,EDL,EDS,EGL,ELS,ESS,EUS) 63kW 4GA,4GB,4GC,4GD,4GE,AGF 01/1995-03/2000 TRANSIT autobus (E_ _) 06/1994-07/2000
FORD 2.5 TD (ECL,EDL,EDS,ESL,ESS,EUS) 74Kw 4EB,4EC 07/1994-03/2000 TRANSIT autobus (E_ _) 06/1994-07/2000
FORD 1.8 Di 55kW BHPA,P7PA,P7PB,R2PA 06/2002-nyní TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06/2002-
FORD 1.8 TDCi 66kW HCPA,HCPB,P9PA,P9PB,P9PC,P9PD,R3PA,RWPE,RWPF 06/2002-nyní TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06/2002-
FORD 1.8 TDCi 81kW RWPA,RWPC,RWPD 08/2006-nyní TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06/2002-
FORD 2.5 DI (EAL,EAS) 51kW 4BC,4CC,4FA 05/1991-06/1994 TRANSIT karoserie (E_ _) 05/1991-06/1994
FORD 2.5 DI (EAL,EAS) 63kW 4GA 10/1992-06-1994 TRANSIT karoserie (E_ _) 05/1991-06/1994
FORD 2.5 DI (EAS,EAL) 59kW 4DA 05/1991-06/1994 TRANSIT karoserie (E_ _) 05/1991-06/1994
FORD 2.5 TD (EAS,EAL) 74kW 4EA 05/1991-06/1994 TRANSIT karoserie (E_ _) 05/1991-06/1994
FORD 2.5 DI (EAJ,EAS) 85kW 4ED 05/1999-03/2000 TRANSIT karoserie (E_ _) 06/1994-07/2000
FORD 2.5 DI (EAL,EAS) 51kW 4FA,4FB,4FC,4FD 06/1994-03/2000 TRANSIT karoserie (E_ _) 06/1994-07/2000
FORD 2.5 DI (EAL,EAS) 56kW 4HB,4HC 06/1994-03/2000 TRANSIT karoserie (E_ _) 06/1994-07/2000
FORD 2.5 TD (EAL,EAS) 63kW 4GA,4GB,4GC,4GD,4GE,4GF 06/1994-03/2000 TRANSIT karoserie (E_ _) 06/1994-07/2000
FORD 2.5 TD (EAS) 55kW 4HA,4HD 10/1998-03/2000 TRANSIT karoserie (E_ _) 06/1994-07/2000
FORD 2.5 TDI (EAL,EAS) 74kW 4EB,4EC 06/1994-03/2000 TRANSIT karoserie (E_ _) 06/1994-07/2000
FORD 2.4 D 55kW 4HA 08/1994-06/2000 TRANSIT TOURNEO 11/1994-12/2000
FORD 2.5 DI 51kW 4FA,4FB,4FC,4FD 11/1994-12/2000 TRANSIT TOURNEO 11/1994-12/2000
FORD 2.5 DI 56kW 4HA,4HB,4HC 11/1994-12/2000 TRANSIT TOURNEO 11/1994-12/2000
FORD 2.5 TD 63kW 4GA,4GB,4GC 11/1994-12/2000 TRANSIT TOURNEO 11/1994-12/2000
FORD 2.5 TD 74kW 4EB,4EC 04/1998-12/2000 TRANSIT TOURNEO 11/1994-12/2000
FORD 2.5 DI (EME/L/S ,ENE/L/S) 59kW 4DA 09/1991-08/1994 TRANSIT valník/podvozek (E_ _) 04/1991-08/1994
FORD 2.5 DI (EML/S, ENL/S) 51kW 4BC,4CC,4FA 09/1991-08/1994 TRANSIT valník/podvozek (E_ _) 04/1991-08/1994
FORD 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L) 74kW 4EA 09/1991-08/1994 TRANSIT valník/podvozek (E_ _) 04/1991-08/1994
FORD 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S) 63kW 4GA 11/1992-08/1994 TRANSIT valník/podvozek (E_ _) 04/1991-08/1994
FORD 2.5 DI (EME/L/S, ENE/L/S) 56kW 4HB,4HC 08/1994-03/2000 TRANSIT valník/podvozek (E_ _) 08/1994-07/2000
FORD 2.5 DI (EML,ENE/L) 85kW 4ED 05/1999-03/2000 TRANSIT valník/podvozek (E_ _) 08/1994-07/2000
FORD 2.5 DI (EML/S,ENL/S) 51kW 4FA,4FB,4FC,4FD 08/1994-03/2000 TRANSIT valník/podvozek (E_ _) 08/1994-07/2000
FORD 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S) 55kW 4HA,4HD 10/1998-07/2000 TRANSIT valník/podvozek (E_ _) 08/1994-07/2000
FORD 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S) 74kW 4EB,4EC 08/1994-03/2000 TRANSIT valník/podvozek (E_ _) 08/1994-07/2000