WAREHOUSE SELECTION  (1)
NEWS LIST

Čerpadlo vodní Ford AIRTEX   (AIR 1619)

Čerpadlo vodní Ford AIRTEX  (AIR 1619)
Price (net of VAT):
825,60 CZK
VAT:
21 %
Price including VAT:
999,00 CZK
Store name In store
centrální sklad KOLÍN Not in storage
prodejna Uhlířské Janovice Not in storage
prodejna Kutná Hora Not in storage
ID:
AIR 1619
Number of assortment group:
Name of assortment group:
Seller:
centrální sklad-prodejna - Kolín
centrální sklad-prodejna - Kolín
Mail
prodej.kolin@autosoucasti.cz
Phone
321716756
SKYPE
prodejna - Uhlířské Janovice
prodejna - Uhlířské Janovice
Mail
prodej.janovice@autosoucasti.cz
Phone
327542375
SKYPE
prodejna - Kutná Hora
prodejna - Kutná Hora
Mail
prodej.kutnahora@autosoucasti.cz
Phone
327313510
SKYPE
Výrobce OE kód
AIRTEX 1619
AJUSA 00834700
AQUAPLUS 854985
AURADIA FDW040
BERTOLOTTI WFP7525
BGA CP3238
BOSCH 1987949749
BUGATTI PA6012
CAR 332419
DELPHI WP2393
DENCKERMANN A310167
DOLZ F201
FAI AutoParts WP6250
FEBI BILSTEIN 19644
FENOX HB1849
FIRST LINE FWP1790
FORD 1078500
FORD 1079085
FORD 1104115
FORD 1131878
FORD 1132355
FORD 1141483
FORD 1198047
FORD 1320446
FORD XS4J8591AC
FORD XS4J8591DB
FORD xs4q8501ac
FORD XS4Q8513AA
GERI 317098
GGT PA12383
GP PA967
GP PA967/R
GRAF PA742
HAVAM PA742
HELLA 8MP376800641
HELLA 8MP376800641
HELLA 8MP376800641
HK W78000
IDROMEC PA34045
JP GROUP DP6029
KAGER 330413
KLAXCAR FRANCE 42116z
KOLBENSCHMIDT 50005216
KÜHLER SCHNEIDER 7702311
KWP 10742
LPR WP0569
LUCAS ENGINE DRIVE LAWP0899
MAGNETI MARELLI 350981802000
MAGNETI MARELLI 352316170165
MAGNETI MARELLI 81802
MAPCO 21615
MAXGEAR 470017
METELLI 240742
MEYLE 7132200001
MGA PA742
OPEN PARTS WAP831800
OPTIMAL AQ1140
OPTIMAL AQ1150
OPTIMAL AQ1212
OPTIMAL AQ1729
OPTIMAL AQ1730
PEX 190071
QUINTON HAZELL MCP3410
QUINTON HAZELL QCP3410
RHIAG WP949
RUVILLE 65209
Saleri SIL PA949
SASIC 9000835
SKF VKPC84416
SPIDAN 91410
STATIM W206
SWAG 50919644
THERMOTEC D1G038TT
TOPRAN 301511
TRISCAN 860016010
TRW FP7525
UNIPART GWP2976
UNIPART GWP2976
VAICO V2550010
VALEO 506144
VALEO 506641
VALEO 506655
Brand Sorte Type
FORD 1.8 TDCi 85kW KKDA 02/2007-nyní C-MAX 02/2007-
FORD 1.8 DI 55kW RTN,RTP,RTQ 04/2000-01/2002 FIESTA IV (JA_, JB_) 08/1995-09/2002
FORD 1.8 DI 55kW RTN,RTP 09/2000-nyní FIESTA karoserie (J5_, J3_) 02/1996-
FORD TD 1.8 55kW RTN,RTP,RTQ 03/2000-nyní FIESTA karoserie (JV_) 05/1998
FORD 1.8 DI/TDDI 55kW BHDA,BHDB 08/1999-11/2004 FOCUS (DAW, DBW) 10/1998-11/2004
FORD 1.8 TDCi 74kW FFDA 08/2002-11/2004 FOCUS (DAW, DBW) 10/1998-11/2004
FORD 1.8 TDCi 85kW F9DA,F9DB 03/2001-11/2004 FOCUS (DAW, DBW) 10/1998-11/2004
FORD 1.8 Turbo DI/TDDi 66kW C9DA,C9DB,C9DC 10/1998-11/2004 FOCUS (DAW, DBW) 10/1998-11/2004
FORD 1.8 TDCi 85kW KKDA 01/2005-03/2007 FOCUS C-MAX 10/2003-03/2007
FORD 1.8 TDCi 85kW KKDA,KKDB 01/2005-nyní FOCUS II (DA_) 11/2004/-
FORD 1.8 TDCi 85kW KKDA,KKDB 11/2004-nyní FOCUS II kombík (DA_) 11/2004-
FORD 1.8 TDCi 85kW KKDA,KKDB 04/2005-nyní FOCUS II limuzína (DA_) 04/2005-
FORD 1.8 DI/TDDi 55kW BHDA,BHDB 08/1999-11/2004 FOCUS kombík (DNW) 02/1999-03/2005
FORD 1.8 TDCI 74kW FFDA 08/2002-11/2004 FOCUS kombík (DNW) 02/1999-03/2005
FORD 1.8 TDCi 85kW F9DA,F9DB 03/2001-11/2004 FOCUS kombík (DNW) 02/1999-03/2005
FORD 1.8 Turbo DI / TDDi 66kW C9DA,C9DB,C9DC 02/1999-11/2004 FOCUS kombík (DNW) 02/1999-03/2005
FORD 1.8 TDCi 74kW FFDA 08/2002-11/2004 FOCUS limuzína (DFW) 02/1999-03/2005
FORD 1.8 TDCi 85kW F9DA,F9DB 03/2001-11/2004 FOCUS limuzína (DFW) 02/1999-03/2005
FORD 1.8 Turbo DI / TDDi 55kW BHDA,BHDB 08/2001-03/2005 FOCUS limuzína (DFW) 02/1999-03/2005
FORD 1.8 Turbo Di / TDDi 66kW C9DA,C9DB,C9DC 02/1999-11/2004 FOCUS limuzína (DFW) 02/1999-03/2005
FORD 1.8 TDCi 74kW FFWA 05/2006-nyní GALAXY 05/2006-
FORD 1.8 TDCi 92kW QYWA 05/2006-nyní GALAXY 05/2006-
FORD 1.8 TDCi 74kW FFBA 03/2007-nyní MONDEO IV 03/2007-
FORD 1.8 TDCi 92kW KHBA,QYBA 06/2007-nyní MONDEO IV 03/2007-
FORD 1.8 TDCi 92kW KHBA,QYBA 06/2007 MONDEO IV limuzína 03/2007-
FORD 1.8 TDCi 74kW FFBA 03/2007-nyní MONDEO IV Turnier 03/2007-
FORD 1.8 TDCi 92kW KHBA,QYBA 06/2007 MONDEO IV Turnier 03/2007-
FORD 1.8 TDCi 74kW FFWA 01/2007-nyní S-MAX 05/2006-
FORD 1.8 TDCi 92kW QYWA 05/2006-nyní S-MAX 05/2006-
FORD 1.8 Di 55kW BHPA,P7PA,P7PB,R2PA 06/2002-nyní TOURNEO CONNECT 06/2002-
FORD 1.8 TDCi 81kW RWPA,RWPC,RWPD 08/2006-nyní TOURNEO CONNECT 06/2002-
FORD 1.8 Turbo Di 66kW HCPA,HCPB,P9PA,P9PB,P9PC,P9PD,R3PA,RWPE,RWPF 06/2002-nyní TOURNEO CONNECT 06/2002-
FORD 1.8 Di 55kW BHPA,P7PA,P7PB,R2PA 06/2002-nyní TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06/2002-
FORD 1.8 TDCi 66kW HCPA,HCPB,P9PA,P9PB,P9PC,P9PD,R3PA,RWPE,RWPF 06/2002-nyní TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06/2002-