WAREHOUSE SELECTION  (1)
NEWS LIST

Filtr olejový Ford CUGAR/ESCORT V,VI,VII/FIESTA DENCKERMANN   (DO1802)

Filtr olejový Ford CUGAR/ESCORT V,VI,VII/FIESTA DENCKERMANN  (DO1802)
  • Filtr olejový Ford CUGAR/ESCORT V,VI,VII/FIESTA DENCKERMANN  (DO1802)
Price (net of VAT):
95,00 CZK
VAT:
21 %
Price including VAT:
115,00 CZK
Store name In store
centrální sklad KOLÍN In store
prodejna Uhlířské Janovice In store
prodejna Kutná Hora Not in storage
ID:
DO1802
Number of assortment group:
Name of assortment group:
Auxiliary number 1:
A210014
Producer:
DENCKERMANN
Seller:
centrální sklad-prodejna - Kolín
centrální sklad-prodejna - Kolín
Mail
prodej.kolin@autosoucasti.cz
Phone
321716756
SKYPE
prodejna - Uhlířské Janovice
prodejna - Uhlířské Janovice
Mail
prodej.janovice@autosoucasti.cz
Phone
327542375
SKYPE
prodejna - Kutná Hora
prodejna - Kutná Hora
Mail
prodej.kutnahora@autosoucasti.cz
Phone
327313510
SKYPE
vnejsi prumer 1 [mm]: 76
Vnitřní průměr 1 [mm]: 71,5
Vnitřní průměr 2 [mm]: 62,5
velikost závitu: 3/4"-16 UNF
vyska ( v mm ): 120,5
ACDelco X4019E
ALCO FILTER SP-1244
ASHIKA 10-09-913
BLUE PRINT ADM52117
BOSCH 0 451 103 074
CHAMPION CR14/036
CHRYSLER 04781452AA
CHRYSLER 04781452AB
CHRYSLER 04781452BB
CHRYSLER 4781452AA
CHRYSLER 4781452BB
CLEAN FILTERS DO1802
COMLINE EOF004
FILTRON OP 532/1
FORD 1043147
FORD 1047169
FORD 1066071
FORD 1071746
FORD 1097077
FORD 1119421
FORD 1663050
FORD 1663051
FORD 3652059
FORD 4454116
FORD 6937011
FORD 978M-6714-A2A
FORD 978M-6714-B2A
FORD 978M-6714-B4A
FORD XS6E-6714-B1A
FORD YN2G-6714-B2A
FORD USA E4 FZ 6731 AB
FRAM PH5803
HENGSTENBERG H14W23
HOFFER 15310/8
IPS Parts IFL-3092
JAPANPARTS FO-913S
KNECHT OC 606
MAHLE FILTER OC 606
MANN-FILTER W719/27
MAPCO 61459
MEAT & DORIA 15310/8
MECAFILTER ELH4341
MEYLE 714 322 0002
MULLER FILTER FO230
PURFLUX LS907
QUINTON HAZELL WL7077
SCT Germany SM 137
SOFIMA S 0320 R
SogefiPro FT5338
TOPRAN 300 092
UFI 23.440.00
VAICO V25-0058
WIX FILTERS WL7077

Brand Sorte Type
FORD 2.0 16V 96kW EDBA,EDBB,EDBC,EDBC 08/1998-12/2001 COUGAR (EC_) 08/1998-12/2001
FORD 1.6 16V 4x4 66kW L1E 01/1995-10/1998 ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) 01/1995-08/2002
FORD 1.6 16V 66kW L1E 01/1995-10/1998 ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) 01/1995-08/2002
FORD 1.6 i 16V 65kW L1H 01/1995-08/1995 ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) 01/1995-08/2002
FORD 1.8 16V 77kW RDA 01/1995-08/1995 ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) 01/1995-08/2002
FORD 1.8 16V 85kW RKC 01/1995-10/1998 ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) 01/1995-08/2002
FORD 1.6 16V 66kW L1E 01/1995-02/1999 ESCORT VII kombík (GAL, ANL) 01/1995-02/1999
FORD 1.6 i 16V 65kW L1H 01/1995-08/1995 ESCORT VII kombík (GAL, ANL) 01/1995-02/1999
FORD 1.8 16V 77kW RDA 01/1995-08/1995 ESCORT VII kombík (GAL, ANL) 01/1995-02/1999
FORD 1.8 16V 85kW RKC 01/1995-02/1999 ESCORT VII kombík (GAL, ANL) 01/1995-02/1999
FORD 1.6 i 16V 65kW L1H 01/1995-08/1995 ESCORT VII limuzína (GAL, AFL) 01/1995-02/1999
FORD 1.6 i 16V 66kW L1E,L1K 01/1995-02/1999 ESCORT VII limuzína (GAL, AFL) 01/1995-02/1999
FORD 1.8 16V 77kW RDA 01/1995-08/1995 ESCORT VII limuzína (GAL, AFL) 01/1995-02/1999
FORD 1.8 16V 85kW RKC 01/1995-02/1999 ESCORT VII limuzína (GAL, AFL) 01/1995-02/1999
FORD 1.6 i 16V 65kW L1G 01/1994-12/1995 FIESTA III (GFJ) 01/1989-01/1997
FORD 1.8 16V 77kW RBD 02/1992-12/1995 FIESTA III (GFJ) 01/1989-01/1997
FORD 1.8 XR2i 16V 96kW RQC 02/1992-12/1995 FIESTA III (GFJ) 01/1989-01/1997
FORD 1.6 16V Sport 76kW L1T,L1V 02/2000-01/2002 FIESTA IV (JA_, JB_) 08/1995-09/2002
FORD 1.3 44kW BAJA 11/2001-nyní FIESTA V (JH_,JD_) 11/2001-03/2010
FORD 1.3 51kW A9JA,A9JB 11/2001-nyní FIESTA V (JH_,JD_) 11/2001-03/2010
FORD 1.6 16V 74kW FYJA,FYJB 11/2001-nyní FIESTA V (JH_,JD_) 11/2001-03/2010
FORD 1.3 51kW A9JA,A9JB 10/2003-nyní FIESTA Van 10/2003-nyní
FORD 1.6 16V 74kW FYDA,FYBD,FYDC,FYDD,FYDH 10/1998-11/2004 FOCUS (DAW, DBW) 10/1998-11/2004
FORD 1.8 16V 85kW EYDB,EYDC,EYDD,EYDE,EYDF,EYDG,EYDI,EYDJ,EYDL 10/1998-11/2004 FOCUS (DAW, DBW) 10/1998-11/2004
FORD 2.0 16V 96kW EDDB,EDDC,EDDD,EDDF 10/1998-11/2004 FOCUS (DAW, DBW) 10/1998-11/2004
FORD RS 158kW HMDA 10/2002-11/2004 FOCUS (DAW, DBW) 10/1998-11/2004
FORD ST170 127kW ALDA 03/2002-11/2004 FOCUS (DAW, DBW) 10/1998-11/2004
FORD 1.6 16V 74kW FYDA,FYDB,FYDC,FYDD,FYDH 02/1999-11/2004 FOCUS kombík (DNW) 02/1999-03/2005
FORD 1.8 16V 85kW EYDB,EYDC,EYDD,EYDE,EYDF,EYDG,EYDI ,EYDJ,EYDL 02/1999-11/2004 FOCUS kombík (DNW) 02/1999-03/2005
FORD 2.0 16V 96kW EDDB,EDDC,EDDD,EDDF 02/1999-11/2004 FOCUS kombík (DNW) 02/1999-03/2005
FORD ST1 70 127kW ALDA 08/2002-11/2004 FOCUS kombík (DNW) 02/1999-03/2005
FORD 1.6 16V 74kW FYDA,FYDB,FYDC,FYDD,FYDH 02/1999-11/2004 FOCUS limuzína (DFW) 02/1999-03/2005
FORD 1.8 16V 85kW EYDB,EYDC,EYDD,EYDE,EYDF,EYDG,EYDI,EYDJ,EYDL 02/1999-11/2004 FOCUS limuzína (DFW) 02/1999-03/2005
FORD 2.0 16V 96kW EDDB,EDDC,EDDD,EDDF 02/1999-11/2004 FOCUS limuzína (DFW) 02/1999-03/2005
FORD 2.0 16V 103kW E5SB 09/2001-05/2006 GALAXY (WGR) 03/1995-05/2006
FORD 2.0 i 85kW NSE,ZVSA 11/1995-05/2006 GALAXY (WGR) 03/1995-05/2006
FORD 2.3 16V 107kW E5SA,Y5B 01/1997-05/2006 GALAXY (WGR) 03/1995-05/2006
FORD 1.3 i 36kW JJD,JJF,JJG,JJH,JJL 06/1998-11/2008 KA (RB_) 09/1996-11/2008
FORD 1.3 i 44kW BAA,J4D,J4K,J4M,J4N,J4P,J4S 09/1996-11/2008 KA (RB_) 09/1996-11/2008
FORD 1.3 i 51kW A9A,A9B 08/2002-11/2008 KA (RB_) 09/1996-11/2008
FORD 1.6 i 70kW CDB,CDC 07/2003-11/2008 KA (RB_) 09/1996-11/2008
FORD 2.0 16V 91kW YF 02/2001-nyní MAVERICK 02/2001-
FORD 1.6 i 16V 65kW L1J 07/1994-08/1996 MONDEO I (GBP) 02/1993-08/1996
FORD 1.6 i 16V 66kW L1F 02/1993-08/1996 MONDEO I (GBP) 02/1993-08/1996
FORD 1.8 i 16V 4x4 85kW RKA 02/1993-08/1996 MONDEO I (GBP) 02/1993-08/1996
FORD 1.8 i 16V 82kW RKB 07/1994-08/1996 MONDEO I (GBP) 02/1993-08/1996
FORD 1.8 i 16V 85kW RKA 02/1993-08/1996 MONDEO I (GBP) 02/1993-08/1996
FORD 2.0 i 16V 100kW NGA 02/1993-08/1996 MONDEO I (GBP) 02/1993-08/1996
FORD 2.0 i 16V 4x4 97kW NGA 12/1994-08/1996 MONDEO I (GBP) 02/1993-08/1996
FORD 1.6 i 16V 65kW L1J 07/1994-08/1996 MONDEO I kombík (BNP) 01/1993-08/1996
FORD 1.6 i 16V 66kW L1F 04/1993-08/1996 MONDEO I kombík (BNP) 01/1993-08/1996
FORD 1.8 i 16V 4x4 85kW RKA 04/1993-08/1996 MONDEO I kombík (BNP) 01/1993-08/1996
FORD 1.8 i 16V 85kW RKA 04/1993-08/1996 MONDEO I kombík (BNP) 01/1993-08/1996
FORD 1.8 i 16V 85kW RKB 07/1994-08/1996 MONDEO I kombík (BNP) 01/1993-08/1996
FORD 2.0 i 16V 100kW NGA 04/1993-08/1996 MONDEO I kombík (BNP) 01/1993-08/1996
FORD 2.0 i 16V 4x4 100kW NGA 04/1993-08/1996 MONDEO I kombík (BNP) 01/1993-08/1996
FORD 2.0 i 16V 4x4 97kW NGA 12/1994-08/1996 MONDEO I kombík (BNP) 01/1993-08/1996
FORD 1.6 i 16V 65kW L1J 07/1994-08/1996 MONDEO I limuzína (GBP) 02/1993-08/1996
FORD 1.6 i 16V 66kW L1F 02/1993-08/1996 MONDEO I limuzína (GBP) 02/1993-08/1996
FORD 1.8 i 16V 82kW RKB 01/1994-08/1996 MONDEO I limuzína (GBP) 02/1993-08/1996
FORD 1.8 i 16V 85kW RKA 02/1993-08/1996 MONDEO I limuzína (GBP) 02/1993-08/1996
FORD 2.0 i 16V 100kW NGA 02/1993-08/1996 MONDEO I limuzína (GBP) 02/1993-08/1996
FORD 2.0 i 16V 4x4 97kW NGA 12/1994-08/1996 MONDEO I limuzína (GBP) 02/1993-08/1996
FORD 1.6 i 16V 70kW L1L,L1N,L1Q 05/1998-11/2000 MONDEO II (BAP) 09/1996-11/2000
FORD 1.6 i 66kW L1J 09/1996-11/2000 MONDEO II (BAP) 09/1996-11/2000
FORD 1.8 i 85kW RKB,RKF,RKH,RKJ,RKK 09/1996-11/2000 MONDEO II (BAP) 09/1996-11/2000
FORD 2.0 i 96kW NGA,NGB,NGC,NGD 09/1996-11/2000 MONDEO II (BAP) 09/1996-11/2000
FORD 1.6 i 16V 70kW L1L,L1N,L1Q 05/1998-11/2000 MONDEO II kombík (BNP) 09/1996-11/2000
FORD 1.6 i 66kW L1J 09/1996-11/2000 MONDEO II kombík (BNP) 09/1996-11/2000
FORD 1.8 i 85kW RKB,RKF,RKH,RKJ,RKK 09/1996-11/2000 MONDEO II kombík (BNP) 09/1996-11/2000
FORD 2.0 i 96kW NGA,NGB,NGC,NGD 09/1996-11/2000 MONDEO II kombík (BNP) 09/1996-11/2000
FORD 1.6 i 16V 70kW L1L,L1N,L1Q 05/1998-11/2000 MONDEO II limuzína (BFP) 09/1996-11/2000
FORD 1.6 i 66kW NL1J 09/1996-11/2000 MONDEO II limuzína (BFP) 09/1996-11/2000
FORD 1.8 i 85kW RKB,RKF,RKH,RKJ,RKK 09/1996-11/2000 MONDEO II limuzína (BFP) 09/1996-11/2000
FORD 2.0 i 96kW NGA,NGB,NGC,NGD 09/1996-11/2000 MONDEO II limuzína (BFP) 09/1996-11/2000
FORD 1.6 16V 76kW L1W 08/2000-06/2002 PUMA (EC_) 03/1997-06/2002
FORD 1.7 16V 92kW MHA,MHB 03/1997-06/2002 PUMA (EC_) 03/1997-06/2002
FORD ST160 118kW 06/1999-06/2002 PUMA (EC_) 03/1997-06/2002
FORD 1.6 70kW CDRA,CDRB 05/2003-07/2005 STREETKA 05/2003-07/2005
FORD 1.8 16V 85kW EYPA,EYPC,EYPD 06/2002-nyní TOURNEO CONNECT 06/2002-
FORD 2.0 (EBL,EBS,ECL,EDS,EDL,EGL,ESS,ESL,EUS) 84kW NSF,NSG 09/1995-03/2000 TRANSIT autobus (E_ _) 06/1994-07/2000
FORD 2.3 16V (RWD) (F_B_F_C_F_A_) 107kW E5FA,E5FC 08/2000-05/2006 TRANSIT autobus (FD_ _, FB_ -, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01/2000-05/2006
FORD 1.8 16V 85kW EYPA,EYPC,EYPD 06/2002-nyní TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06/2002-
FORD 2.0 (EAL,EAS) 84kW NSF,NSG 06/1994-03/2000 TRANSIT karoserie (E_ _) 06/1994-07/2000
FORD 2.3 16V (RWD) (FAA_FAB_FAC_) 107kW E5FA,E5FC 04/2001-05/2006 TRANSIT karoserie (FA_ _) 01/2000-05/2006
FORD 2.0 84kW NSH 11/1994-12/2000 TRANSIT TOURNEO 11/1994-12/2000
FORD 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S) 84kW NSF,NSG 08/1994-03/2000 TRANSIT valník/podvozek (E_ _) 08/1994-07/2000
FORD 2.3 16V (F_A_F_B_F_C_F_D_) 107kW E5FA,E5FC 04/2001-05/2006 TRANSIT valník/podvozek (FM_ _,FN_ _) 01/2000-05/2006
CHRYSLER GT 2.4 164kW EVD 08/2003-12/2010 PT CRUISER (PT_) 06/2000-12/2010
JEEP 3.7 4WD 150kW EKG 08/2003-01/2008 CHEROKEE (KJ) 09/2001-01/2008
JEEP 3.7 4WD 155kW EKG 09/2001-01/2008 CHEROKEE (KJ) 09/2001-01/2008