WAREHOUSE SELECTION  (1)
NEWS LIST

Filtr olejový Alfa Romeo,Fiat DENCKERMANN   (DO1809)

Filtr olejový Alfa Romeo,Fiat DENCKERMANN  (DO1809)
e
f
  • Filtr olejový Alfa Romeo,Fiat DENCKERMANN  (DO1809)
Price (net of VAT):
48,80 CZK
VAT:
21 %
Price including VAT:
59,00 CZK
Store name In store
centrální sklad KOLÍN In store
prodejna Uhlířské Janovice Not in storage
prodejna Kutná Hora Not in storage
ID:
DO1809
Number of assortment group:
Name of assortment group:
Auxiliary number 1:
V087
Producer:
DENCKERMANN
Seller:
centrální sklad-prodejna - Kolín
centrální sklad-prodejna - Kolín
Mail
prodej.kolin@autosoucasti.cz
Phone
321716756
SKYPE
prodejna - Uhlířské Janovice
prodejna - Uhlířské Janovice
Mail
prodej.janovice@autosoucasti.cz
Phone
327542375
SKYPE
prodejna - Kutná Hora
prodejna - Kutná Hora
Mail
prodej.kutnahora@autosoucasti.cz
Phone
327313510
SKYPE
Výrobce OE kód
ACDelco X4047E
ALFA ROMEO 510313
ALFA ROMEO 510889
ALFA ROMEO 530388
ALFA ROMEO 534372
ALFA ROMEO 60504569
BOSCH 0 451 103 146
CHAMPION C101/144
CLEAN FILTERS DO1809
COMLINE EOF103
FIAT 4434791
FIAT 4469396
FIAT 4469397
FIAT 4469398
FIAT 4469399
FIAT 4469400
FIAT 46805828
FIAT 5939832
FIAT 71736162
FIAT 7724167
FILTRON OP 566/2
FORD 5009087
FORD 5011997
FORD 5017811
FRAM PH5365
GENERAL MOTORS 93891771
HENGSTENBERG H10W08
HOFFER 15311/3
KNECHT OC 473
MAHLE FILTER OC 473
MANN-FILTER W714/2
MAPCO 61006
MECAFILTER ELH4093
MULLER FILTER FO122
PURFLUX LS515
QUINTON HAZELL WL7138
RENAULT 77 01 415 054
SCT Germany SM 130
SOFIMA S 2210 R
SogefiPro FT5226
UFI 23.447.00
VAG 000 393 6608
VAG 000 396 3373
VAG SE 020 030 288 A
VAG SE 028 030 288 A
VAG XE 028 030 288 A
VAICO V24-0020
WIX FILTERS WL7138
vnejsi prumer 1 [mm]: 76
Vnitřní průměr 1 [mm]: 71,5
Vnitřní průměr 2 [mm]: 62,5
velikost závitu: 3/4"-16 UNF
vyska ( v mm ): 77,6
Brand Sorte Type
ALFA ROMEO 1.6 i.e. 76kW AR 33201 10/1994-12/1996 145 (930) 07/1994-01/2001
ALFA ROMEO 1.7 i.e. 16V 95kW AR 33401 10/1994-12/1996 145 (930) 07/1994-01/2001
ALFA ROMEO 1.6 i.e. 76kW AR 33201 10/1994-12/1996 146 (930) 12/1994-01/2001
ALFA ROMEO 1.7 i.e. 16V 95kW AR 33401 12/1994-12/1996 146 (930) 12/1994-01/2001
FIAT 0.9 (170AB) 30kW 170 A1.000 07/1991-12/1993 CINQUECENTO (170) 07/1991-07/1999
FIAT 0.9 i.e. S (170AF,170CF) 29kW 1170 A1.000,1170 A1.046 07/1991-07/1999 CINQUECENTO (170) 07/1991-07/1999
FIAT 0.9 i.e.(170AC) 30kW 170 A1.046 07/1991-12/1993 CINQUECENTO (170) 07/1991-07/1999
FIAT 2.0 16V Turbo 140kW 175 A1.000 11/1993-08/1996 COUPE (FA/175) 11/1993-08/2000
FIAT 2000 16V 101kW 154 E1.000 08/1992-08/1996 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 2000 i.e. (154.AM) 83kW 834 B.048 03/1986-09/1990 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 2000 i.e. (154.AM,154.LM) 85kW 154 C3.046,834 B.146 10/1987-08/1996 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 2000 i.e. (154AD) 88kW 154 C3.000,834 B.000 03/1987-09/1992 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 2000 i.e. Turbo (154.AM) 114kW 154 A2.000 12/1985-06/1990 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 2000 i.e. Turbo (154.AM,154LM) 110kW 154 C4.046,834 C.146 06/1987-08/1996 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 2000 i.e. Turbo 111kW 834 C.146 11/1986-11/1988 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 2500 V6 119kW 834 G.000 06/1993-08/1996 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 650 22kW 141 A.000 01/1982-07/2004 PANDA (141A_) 03/1980-07/2004
FIAT 800 25kW 02/1981-12/1985 PANDA (141A_) 03/1980-07/2004
FIAT 900 29kW 1170 A1.046 04/1992-12/1996 PANDA (141A_) 03/1980-07/2004
FIAT 900 33kW 100 GL3.000,146 A.000 10/1980-06/1994 PANDA (141A_) 03/1980-07/2004
FIAT 950 35kW A 112B1.054 09/1982-08/1983 PANDA (141A_) 03/1980-07/2004
FIAT 950 4x4 35kW A 112 B1.054 09/1983-12/1986 PANDA (141A_) 03/1980-07/2004
FIAT 0.9 (187AXA,187AXA1A) 29kW 1170 A1.046 01/1998-01/2010 SEICENTO (187) 01/1998-01/2010
FIAT Elektra (187AEA1A,187BEA1A) 30kW 01/1999-01/2010 SEICENTO (187) 01/1998-01/2010
FIAT 0.9 (187AXA) 29kW 1170 A1.046 01/1998-01/2010 SEICENTO Van (187) 01/1998-01/2010
FIAT 1.8 i.e (159.AN) 81kW 159 A4.000 03/1990-08/1996 TEMPRA (159) 03/1990-12/1998
FIAT 1.8 i.e. (159.AN) 77kW 159. A4.046 03/1992-08/1996 TEMPRA (159) 03/1990-12/1998
FIAT 1.8 i.e. (159.AV) 76kW 835 C2.000 09/1993-08/1996 TEMPRA (159) 03/1990-12/1998
FIAT 1.8 i.e. (159.AZ) 66kW 835 C4.000 09/1993-08/1996 TEMPRA (159) 03/1990-12/1998
FIAT 1.8 i.e. (159BY) 74kW 836 A5.000 10/1994-08/1996 TEMPRA (159) 03/1990-12/1998
FIAT 2.0 i.e. (159.AP) 83kW 159 A6.046 10/1990-08/1996 TEMPRA (159) 03/1990-12/1998
FIAT 1.8 i.e (159.AN) 81kW 159 A4.000 03/1990-08/1996 TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997
FIAT 1.8 i.e. (159.AN) 77kW 159 A4.046 03/1992-12/1993 TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997
FIAT 1.8 i.e. (159.AV) 76kW 835 C2.000 09/1993-08/1996 TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997
FIAT 1.8 i.e. (159.AZ) 66kW 835 C4.000 09/1993-08/1996 TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997
FIAT 1.8 i.e. (159.BY) 74kW 836 A5.000 10/1994-08/1996 TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997
FIAT 2.0 i.e. (159.AP) 83kW 159 A6.046 01/1991-03/1995 TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997
FIAT 2.0 i.e. 4x4 (159.AP) 83kW 159 A6.046 03/1992-03/1995 TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997
FIAT 1.8 i.e. (160.AM) 74kW 159 A4.000 10/1994-04/1995 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 1.8 i.e. (160.AY) 77kW 159 A4.046 10/1990-06/1993 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 1.8 i.e. (160.ED) 76kW 835 C2.000 04/1993-04/1995 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 1.8 i.e. 16V Sport 100kW 160 A5.000 11/1989-06/1992 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 1.8 i.e. 66kW 835 C4.000 09/1993-04/1995 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 1.8 i.e. 71kW 836 A5.000 03/1993-04/1995 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 1.8 i.e. 81kW 159 A4.000 10/1990-06/1993 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 2.0 16V (160.AV) 107kW 160 A8.046 07/1991-04/1995 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 2.0 i.e. (160.AJ) 80kW 159.A5.046 06/1990-03/1992 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 2.0 i.e. (160.AT,160.AJ) 83kW 159 A6.046 03/1990-04/1995 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 2.0 i.e. 16V Sport (160.EF) 102kW 836 A3.000 03/1993-04/1995 TIPO (160) 07/1987-04/1995
FIAT 45 0.9 33kW 146 A.000,146 A.1000 03/1983-09/1992 UNO (146A/E) 01/1983-06/2006
FIAT 0.9 33kW 146 A.000.146 A1.000 02/1988-07/1996 UNO karoserie (146) 12/1988-07/1996
LANCIA 1.8 i.e. (835AT) 66kW 835 C5.000 08/1993-07/1999 DEDRA (835) 01/1989-07/1999
LANCIA 1.8 i.e. (835FA) 74kW 836 A5.000 07/1994-07/1999 DEDRA (835) 01/1989-07/1999
LANCIA 1.8 i.e. (835FA) 74kW 836 A5.000 07/1994-07/1999 DEDRA SW (835) 07/1994-07/1999
LANCIA 2.0 16V Turbo 836AS) 142kW 175 A4.000 07/1996-08/1999 DELTA II (836) 06/1993-09/1999
SEAT 0,9 29kw 09 NCA 146 A 000 IBIZA I (021A) 06/1984-12/1993
SEAT 0,9 32kw 146 A 000 IBIZA I (021A) 06/1984-12/1993
SEAT 0.8 25kw 08 NCA 08/1986-12/1993 MARBELLA (28) 08/1986-10/1998
SEAT 0.9 29kw 09 NCA 100 GL 7000 01/1987-12/1993 MARBELLA (28) 08/1986-10/1998
SEAT 0.9 KAT 29kw 09 NCB 100 GL 7000 01/1990-11/1996 MARBELLA (28) 08/1986-10/1998
SEAT 0.9 KAT 30kw 08 NCB 07/1997-10/1998 MARBELLA (28) 08/1986-10/1998
SEAT 0.8 25kw 08 NCA 01/1987-12/1993 MARBELLA karoserie (028A) 11/186-12/1993
SEAT 0.9 29kw 08 NCB 01/1987-12/1993 MARBELLA karoserie (028A) 11/186-12/1993
SEAT 0.9 KAT 29kw 09 NCB 100 GL 7000 01/1987-12/1993 MARBELLA karoserie (028A) 11/186-12/1993
SEAT 0.9 29kw 09 NCA 02/1987-12/1996 TERRA (24) 01/1987-12/1996
SEAT 0.9 KAT 29kw 09 NCB 02/1992-12/1994 TERRA (24) 01/1987-12/1996
SEAT 0.9 29kw 09 NCA 01/1987-12/1995 TERRA karoserie (024A) 01/1987-12/1999