WAREHOUSE SELECTION  (1)
NEWS LIST

Filtr olejový Alfa Romeo,Fiat,Lancia DENCKERMANN   (DO238)

Filtr olejový Alfa Romeo,Fiat,Lancia DENCKERMANN  (DO238)
  • Filtr olejový Alfa Romeo,Fiat,Lancia DENCKERMANN  (DO238)
Price (net of VAT):
80,20 CZK
VAT:
21 %
Price including VAT:
97,00 CZK
Store name In store
centrální sklad KOLÍN In store
prodejna Uhlířské Janovice In store
prodejna Kutná Hora Not in storage
ID:
DO238
Number of assortment group:
Name of assortment group:
Auxiliary number 1:
V160
Producer:
DENCKERMANN
Seller:
centrální sklad-prodejna - Kolín
centrální sklad-prodejna - Kolín
Mail
prodej.kolin@autosoucasti.cz
Phone
321716756
SKYPE
prodejna - Uhlířské Janovice
prodejna - Uhlířské Janovice
Mail
prodej.janovice@autosoucasti.cz
Phone
327542375
SKYPE
prodejna - Kutná Hora
prodejna - Kutná Hora
Mail
prodej.kutnahora@autosoucasti.cz
Phone
327313510
SKYPE
Výrobce OE kód
ACDelco X4006E
ALFA ROMEO 116440603000
ALFA ROMEO 60507080
BOSCH 0 451 103 352
CITROËN 1109-W7
CLEAN FILTERS DO 238
COMLINE EOF049
FIAT 4434895
FIAT 4449040
FIAT 46805831
FIAT 60507080
FIAT 60810474
FIAT 71736160
FIAT 7773854
FILTRON OP 537
FORD 5010963
FRAM PH9733
HENGSTENBERG H14W13
HOFFER 15316/3
KNECHT OC 74
MANN-FILTER W718/2
MECAFILTER ELH4328
MEYLE 214 322 0003
MULLER FILTER FO125
PURFLUX LS349
QUINTON HAZELL WL7324
SOFIMA S 5210 R
SogefiPro FT5682
UFI 23.445.00
VAICO V24-0023
WIX FILTERS WL7324
vnejsi prumer 1 [mm]: 76
Vnitřní průměr 1 [mm]: 71,5
Vnitřní průměr 2 [mm]: 62,5
velikost závitu: 3/4"-16 UNF
vyska ( v mm ): 102,5
Brand Sorte Type
ALFA ROMEO 1.9 TD 66kW AR33601 ARE37501 10/94 - 02/99 145 (930) 07/1994-01/2001
ALFA ROMEO 1.9 TD 66kW AR 33601,AR 67501 12/1994-02/1999 146 (930) 12/1994-01/2001
ALFA ROMEO 2.0 102kW AR 06416 06/1987-09/1998 164 (164) 01/1987-09/1998
ALFA ROMEO 2.0 T.S. (164.A2H) 109kW AR 06420 06/1987-12/1990 164 (164) 01/1987-09/1998
ALFA ROMEO 2.0 T.S. (164A2C,164.A2L) 105kW AR 06416 06/1987-09/1992 164 (164) 01/1987-09/1998
ALFA ROMEO 2.0 Twin Spark 109kW AR 06420 06/1987-06/1990 164 (164) 01/1987-09/1998
ALFA ROMEO 2.0 V6 Turbo (164.A2G,164.A2F) 150kW AR 64101 03/1991-09/1992 164 (164) 01/1987-09/1998
ALFA ROMEO 2.0 V6 Turbo (164.K3) 148kW AR 64102 09/1992-09/1998 164 (164) 01/1987-09/1998
ALFA ROMEO 2.5 V6 120kW AR 66201 09/1992-09/1998 164 (164) 01/1987-09/1998
ALFA ROMEO 3.0 138kW AR 06410 11/1987-09/1991 164 (164) 01/1987-09/1998
ALFA ROMEO 3.0 i.e. QV (164.AG) 147kW AR 06430,64301 09/1990-09/1992 164 (164) 01/1987-09/1998
ALFA ROMEO 3.0 V6 (164.A) 141kW AR 06410 06/1987-09/1992 164 (164) 01/1987-09/1998
ALFA ROMEO 3.0 V6 (164.AD,164.AH,164.AB) 135kW AR 06412 06/1987-09/1992 164 (164) 01/1987-09/1998
ALFA ROMEO 3.0 V6 (164.H1A,164.H1B,164.K1P) 132kW AR 64305,66303 09/1992-09/1998 164 (164) 01/1987-09/1998
ALFA ROMEO 2.5 V6 24V (936A2_) 140kW AR34201 09/98-10/00 166 (936) 09/1998-06/2007
ALFA ROMEO 3.0 V6 (916S1) 141kW AR 16101 06/1995-04/2005 SPIDER (916S_) 09/1994-04/2005
ALFA ROMEO 3.0 V6 24V 162kW AR 16102 01/1999-10/2000 SPIDER (916S_) 09/1994-04/2005
FIAT 1.9 D 48kW 160 A7.000 10/1995-10/2001 BRAVA (182) 10/1995-12/2002
FIAT 1.9 D 48kW 160.A7.000 10/1995-10/2001 BRAVO I (182) 10/1995-10/2001
FIAT 1900 Turbo D i.d. (154.LL,154.PL) 66kW 154 C6.000 05/1989-10.1992 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 1900 Turbo D i.d. 69kW 154 D1.000 11/1192-12/1996 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 1.9 D Combinato 51kW 230 A2.000 06/1995-04/2002 DUCATO autobus (230) 03/1994-04/2002
FIAT 1.9 TD Combinato 59kW 230 A4.000 08/1994-04/2002 DUCATO autobus (230) 03/1994-04/2002
FIAT 1.9 TD Panorama-Combinato 60kW 230 A3.000 03/1994-04/2002 DUCATO autobus (230) 03/1994-04/2002
FIAT 1.9 D 50kW DJY 04/1998-04/2002 DUCATO karoserie (230L) 03/1994-04/2002
FIAT 1.9 D 51kW 230 A2.000 03/1994-04/2002 DUCATO karoserie (230L) 03/1994-04/2002
FIAT 1.9 TD 60kW 230 A3.000 03/1994-04/2002 DUCATO karoserie (230L) 03/1994-04/2002
FIAT 1.9 TD CAT 59kW 230 A4.000 08/1994-04/2002 DUCATO karoserie (230L) 03/1994-04/2002
FIAT 1.9 TD 60kW 280 A1.000 03/1989-08/1990 DUCATO karoserie (280) 01/1982-08/1990
FIAT 1.9 TD 60kW 280 A1.000 03/1989-03/1994 DUCATO karoserie (290) 03/1989-05/1994
FIAT 1.9 D 50kW DJY 04/1998-04/2002 DUCATO valník/podvozek (230) 03/1994-04/2002
FIAT 1.9 D 51kW 230 A2.000 03/1994-04/2002 DUCATO valník/podvozek (230) 03/1994-04/2002
FIAT 1.9 TD 60kW 230 A3.000 03/1994-04/2002 DUCATO valník/podvozek (230) 03/1994-04/2002
FIAT 1.9 TD CAT 59kW 230 A4.000 08/1994-04/2002 DUCATO valník/podvozek (230) 03/1994-04/2002
FIAT 1.0 37kW 127 A.000 01/1980-12/1987 FIORINO (147) 01/1980-10/1993
FIAT 1.0 41kW 156 A.000 12/1986-04/1989 FIORINO (147) 01/1980-10/1993
FIAT 1.1 60 40kW 146 A9.000 11/1986-04/1988 FIORINO (147) 01/1980-10/1993
FIAT 1.3 49kW 146 A5.000 12/1987-08/1993 FIORINO (147) 01/1980-10/1993
FIAT 1.5 55kW 149 C1.000 01/1988-08/1993 FIORINO (147) 01/1980-10/1993
FIAT 1.7 D 42kW 149 B2.000 01/1988-10/1993 FIORINO (147) 01/1980-10/1993
FIAT 1.7 D 44kW 149 B3.000 12/1987-12/1990 FIORINO (147) 01/1980-10/1993
FIAT 60 1.1 40kW 146 A9.000 05/1988-12/1993 FIORINO karoserie (146Uno) 01/1998-12/2005
FIAT 60 1.7 D 42kW 146 B2.000 05/1988-10/1996 FIORINO karoserie (146Uno) 01/1998-12/2005
FIAT 60 1.7 D 44kW 149 B3.000 05/1988-05/2000 FIORINO karoserie (146Uno) 01/1998-12/2005
FIAT 70 1.3 49kW 146 A5.000 01/1988-12/1994 FIORINO karoserie (146Uno) 01/1998-12/2005
FIAT 70 i.e. 1.4 49kW 146 C5.000,146 D5.000 05/1994-05/2001 FIORINO karoserie (146Uno) 01/1998-12/2005
FIAT 75 i.e. 1.5 55kW 149 C1.000 05/1988-12/1993 FIORINO karoserie (146Uno) 01/1998-12/2005
FIAT 75 i.e. 1.6 55kW 146 C6.000,146 D6.000 10/1993-05/2001 FIORINO karoserie (146Uno) 01/1998-12/2005
FIAT 1.7 TD (178DX.H1A) 51kW 176 A3.000 04/1996-03/2001 PALIO Weekend (178DX) 04/1996-
FIAT 1.4 GT Turbo 96kW 176 B6.000 09/1996-09/1999 PUNTO (176) 09/1993-09/1999
FIAT 1.4 GT Turbo 98kW 176 A4.000 01/1994-09/1996 PUNTO (176) 09/1993-09/1999
FIAT 1.6 65kW 176 A9.000 01/1994-04/1997 PUNTO (176) 09/1993-09/1999
FIAT 1.7 D 42kW 176 B3.000 04/1994-09/1997 PUNTO (176) 09/1993-09/1999
FIAT 1.7 TD 46kW 176 B7.000 09/1996-09/1999 PUNTO (176) 09/1993-09/1999
FIAT 1.7 TD 51kW 176 A3.000 01/1994-09/1999 PUNTO (176) 09/1993-09/1999
FIAT 1.7 TD 52kW 176 A5.000 01/1994-09/1999 PUNTO (176) 09/1993-09/1999
FIAT 90 1.6 65kW 176 A9.000 04/1994-04/1997 PUNTO Kabriolet (176C) 04/1994-06/2000
FIAT 1.7 D 42kW 176 B3.000 04/1996-02/2000 PUNTO Van (176L) 04/1996-02/2000
FIAT 1.7 TD 46kW 176 B7.000 09/1996-09/1999 PUNTO Van (176L) 04/1996-02/2000
FIAT 1.7 TD 52kW 176 A5.000 04/1996-02/2000 PUNTO Van (176L) 04/1996-02/2000
SEAT 1.7 D 40kw 022 A.5000 IBIZA I (021A) 06/1984-12/1993
SEAT 1.7 D 42kw 022 A.5000 IBIZA I (021A) 06/1984-12/1993
SEAT 1.7 D MALAGA (023A) 11/1984-12/1993
SEAT 1.7 Diesel 40kw 022 A 5000 06/1982-12/1986 RONDA (022A) 06/1982-11/1988