WAREHOUSE SELECTION  (1)
NEWS LIST

Filtr olejový Ford KAMOKA   (DO223)

Filtr olejový Ford KAMOKA  (DO223)
  • Filtr olejový Ford KAMOKA  (DO223)
Price (net of VAT):
86,80 CZK
VAT:
21 %
Price including VAT:
105,00 CZK
Store name In store
centrální sklad KOLÍN In store
prodejna Uhlířské Janovice Not in storage
prodejna Kutná Hora Not in storage
ID:
DO223
Number of assortment group:
Name of assortment group:
Auxiliary number 1:
OP533
Producer:
FILTRON
Seller:
centrální sklad-prodejna - Kolín
centrální sklad-prodejna - Kolín
Mail
prodej.kolin@autosoucasti.cz
Phone
321716756
SKYPE
prodejna - Uhlířské Janovice
prodejna - Uhlířské Janovice
Mail
prodej.janovice@autosoucasti.cz
Phone
327542375
SKYPE
prodejna - Kutná Hora
prodejna - Kutná Hora
Mail
prodej.kutnahora@autosoucasti.cz
Phone
327313510
SKYPE
Výrobce OE kód
AC SF
AC X18
AC X19
AC X35
AC X530
ALCO FILTER MD007
ALCO FILTER MD107
ALCO FILTER SP816
ALCO FILTER SP838
AMC Filter IO316
ARMAFILT O93826
ARMAFILT O93930
ARMAFILT O93936
BALDWIN B233
BALDWIN B233-HPG
BOSCH 0 451 001 149
BOSCH 0 451 001 149-30N
BOSCH 0 451 103 003
BOSCH 0 451 103 022
BOSCH 0 451 103 029
BOSCH 0 451 103 029-310
BOSCH 0 451 103 044
BOSCH 0 451 103 167
BOSCH 0 451 103 903
BOSCH 0 451 104 514
BOSCH 1 451 001 149
BOSCH F 026 408 903
CATERPILLAR 9Y4506
CHAMP LS50
CHAMP PH16
CHAMPION C102
CHAMPION C102606
CHAMPION C117
CHAMPION C142
CLEAN FILTERS DO223
CLEAN FILTERS DO262B
COMLINE EOF009
COOPERS AZL047
COOPERS AZL084
COOPERS Z22
COOPERS Z27
COOPERS Z27A
COOPERS Z504
COOPERS Z60
COOPERSFIAAM FILTERS FT4826
COOPERSFIAAM FILTERS FT4826CS
CROSLAND 309
CROSLAND 357
CROSLAND 529
CROSLAND 5291
DELPHI FX0020
DELPHI LK1140
DELPHI LK14140
DONALDSON P550032
DONALDSON P552518
DONIT FILTER 431014
DONIT FILTER 431077
FIAT 4286051
FIAT 4316238
FIAT 4335580
FIAT 4363485
FIAT 82342881
FIAT-HITACHI 87800068
FILTREC ZP506
FILTRON OP533
FLEETGUARD LF3311
FLEETGUARD LF4016
FLEETGUARD LF689
FLEETGUARD LF784
FOMOCO 11405640
FOMOCO 11425472
FOMOCO 11436936
FOMOCO 11464467
FOMOCO 11464497
FOMOCO 11525802
FOMOCO 1473773
FOMOCO 1515160
FOMOCO 1556297
FOMOCO 2720E6714A
FOMOCO 2724E6714A
FOMOCO 2724E6714B
FOMOCO 2724E6714C
FOMOCO 692M6714AA
FOMOCO 70HH6714AB
FOMOCO 70HM6714AA
FOMOCO 70HM6714BB
FOMOCO 70HM6716BA
FOMOCO 74HM6714AA
FOMOCO 74HM6714BA
FOMOCO 74HM6714BB
FOMOCO 74HM6714CA
FOMOCO 74HM6714CB
FOMOCO A690X6731CA
FOMOCO A700X6714HA
FOMOCO A710X6714CA
FOMOCO A710X6714DA
FOMOCO A710X6714EA
FOMOCO A740X6714FA
FORD 0 HM 6716 BA
FORD 11405 640
FORD 11425 472
FORD 11436 936
FORD 11464 497
FORD 11464 498
FORD 1152 5472
FORD 11525 802
FORD 1473 773
FORD 1482 151
FORD 1508 831
FORD 1515 160
FORD 1555 451
FORD 1556 297
FORD 1564 767
FORD 1565 486
FORD 5001 248
FORD 5002 230
FORD 5003 559
FORD 5003 560
FORD 5003 561
FORD 5003 932
FORD 5008 677
FORD 5016 957
FORD 692 M 6714 AA
FORD 70 HM 6714 AA
FORD 70 HM 6714 BB
FORD 74 HM 6714 CA
FORD 74 HM 6714 CB
FORD A 710 X 6714 DA
FORD A 710 X 6714 EA
FORD A 740 X 6714 FA
FORD A 770 X 6714 MA
FORD A 770 X 6714 RA
FORD A 770 X 6714 UA
FRAD 101403110
FRAM PH16
FRAM PH2857A
GENERAL MOTORS 7984229
GENERAL MOTORS 9975120
GUELDNER Z22
GUELDNER Z27A
GUELDNER Z494
GUELDNER Z523
GUELDNER Z60
GUELDNER Z69
GUELDNER Z80
GUELDNER Z89
GUELDNER Z96
GUELDNER Z97
HENGST FILTER H10W
HENGST FILTER H10W01
HENGST FILTER H8W
HURTH OK38
HURTH OK42
ISUZU 1-32400-80
ISUZU 8-85111-61
ISUZU 8-85131-06
JOHN DEERE AM37025
KNECHT OC23
KOLBENSCHMIDT 003OS
LAURAK ELH4093
LAUTRETTE ELH4093
LEYLAND 12H3274
LOTUS A907E6000W
LUCAS ELECTRICAL 4644
LUCAS ELECTRICAL 5534
MANN-FILTER W 913
MANN-FILTER W 913/6
MANN-FILTER W 916/1
MANN-FILTER W 916/1x
MANN-FILTER W 930/8
MAPCO 61062
MASSEY FERGUSON 9046817
MECAFILTER ELH4093
MOTIP VFL100
MOTIP VFL160
MOTOKOV 11542957
MOTOKOV 12H3274
MOTOKOV 141
MOTOKOV 14AP1
MOTOKOV 2
MOTOKOV 200037
MOTOKOV 30738029
MOTOKOV 3790100
MOTOKOV 5003560
MOTOKOV 5520317
MOTOKOV 5521158
MOTOKOV 7052417
MOTOKOV 7052420
MOTOKOV 8312000298
MOTOKOV 8671002051
MOTOKOV 901S
MOTOKOV 902S
MOTOKOV 918266
MOTOKOV 92800411
MOTOKOV 92812711
MOTOKOV 92825617
MOTOKOV 92831117
MOTOKOV 928S
MOTOKOV 9Y4506
MOTOKOV AM042101
MOTOKOV AM37025
MOTOKOV AP1040
MOTOKOV AP1140
MOTOKOV AP1141
MOTOKOV CAP304
MOTOKOV CLH851
MOTOKOV CV304
MOTOKOV CV325
MOTOKOV ELH4093
MOTOKOV EXL202
MOTOKOV EXL202A
MOTOKOV FB2062
MOTOKOV FB2070
MOTOKOV FF157
MOTOKOV FF239EC
MOTOKOV FF450
MOTOKOV FOE009
MOTOKOV GH2855
MOTOKOV GL320
MOTOKOV GL380
MOTOKOV GL553
MOTOKOV HOF202
MOTOKOV M4670
MOTOKOV MH315
MOTOKOV MH339
MOTOKOV MH346
MOTOKOV MOF3X
MOTOKOV OL41
MOTOKOV P14051613
MOTOKOV PMFL71
MOTOKOV PP522
MOTOKOV SP4900
MOTOKOV TE101
MOTOKOV VFL100
MOTOKOV VFL140
MOTOKOV VFL148
MOTOKOV VFL166
MOTOKOV VFL173
MOTOKOV VFL174
MOTOKOV W92099
MOTOKOV Z127B
MOTOKOV Z127E
MOTOKOV Z173
MOTOKOV ZM133
MOTOKOV ZP506
MOTORCRAFT EFL026
MOTORCRAFT EFL037
MOTORCRAFT EFL039
MOTORCRAFT EFL090
MOTORCRAFT EFL090D
MOTORCRAFT EFL090S
MOTORCRAFT EFL118
MOTORCRAFT EFL158
MOTORCRAFT EFL313
MOTORCRAFT EFL9033
MOTORCRAFT EFL90S
PBR BC1142
PBR BC1343
POWERPART AM042101
POWERPART PMFL71
POWERPART PMFL91
PURFLUX LS900
PUROLATOR L17067
PUROLATOR L17200
QUINTON HAZELL QOF2059
QUINTON HAZELL QOF2070
QUINTON HAZELL QOF5457
REMKAFLEX Z700
SAAB 800334
SAAB 880334
SEAT 0003897991
SEAT 0003936569
SEAT 0003936870
SEAT 0005940898
SEAT 3897991
SEAT 3936569
SEAT 3936870
SEAT 5940898
SOFIMA S 1270 R
SPIDAN MOF3X
TECNOCAR R62
TECNOCAR R7
TEHO 4019
TEHO OK42
TJ FILTERS FB2059
TJ FILTERS FB2068
TJ FILTERS FB2070
TJ FILTERS FB5457
UFI 23.127.02
UNICO FILTER LI91148
UNICO FILTER LI9951
UNIPART GFE121
UNIPART GFE2
UNIPART GFE207
UNIPART GFE22
UNIPART GFE422
VTE 141
VTE 14AP1
VW 000 389 7991
VW 000 393 6569
VW 000 393 6870
VW 000 594 0898
vyska ( v mm ): 88,5
velikost závitu: UNF 3/4''-16
vnejsi prumer [mm]: 95,5
Typ ventilu: ventil omezující tlak
typ filtru: nasroubovany filtr
Doplnkovy vyrobek/ doplnkove info 2: se zpetnym ventilem
prumer tesniciho krouzku v mm: 71,5
vybavení vozidla: pro vozidla s klimatizací
Brand Sorte Type
FORD RS 2000 110kW N7A 02/1995-02/1998 ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) 01/1995-08/2002
FORD RS 2000 4x4 110kW N7A 02/1995-10/1998 ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) 01/1995-08/2002
FORD RS Cosworth 4x4 162kW N5F 02/1995-10/1998 ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) 01/1995-08/2002
FORD 2.0 (EBL,EBS,ECL,EDS,EDL,EGL,ESS,ESL,EUS) 84kW NSF,NSG 09/1995-03/2000 TRANSIT autobus (E_ _) 06/1994-07/2000
FORD 2.0 (EAL,EAS) 84kW NSF,NSG 06/1994-03/2000 TRANSIT karoserie (E_ _) 06/1994-07/2000
FORD 2.0 84kW NSH 11/1994-12/2000 TRANSIT TOURNEO 11/1994-12/2000