WAREHOUSE SELECTION  (1)
NEWS LIST

Brzdové destičky přední Citroen C4 2009- (129x61mm) MEYLE   (025 252 2018)

Brzdové destičky přední Citroen C4 2009- (129x61mm) MEYLE  (025 252 2018)
Price (net of VAT):
628,10 CZK
VAT:
21 %
Price including VAT:
760,00 CZK
Store name In store
centrální sklad KOLÍN In store
prodejna Uhlířské Janovice Not in storage
prodejna Kutná Hora Not in storage
ID:
025 252 2018
Number of assortment group:
Producer:
MEYLE
Seller:
centrální sklad-prodejna - Kolín
centrální sklad-prodejna - Kolín
Mail
prodej.kolin@autosoucasti.cz
Phone
321716756
SKYPE
prodejna - Uhlířské Janovice
prodejna - Uhlířské Janovice
Mail
prodej.janovice@autosoucasti.cz
Phone
327542375
SKYPE
prodejna - Kutná Hora
prodejna - Kutná Hora
Mail
prodej.kutnahora@autosoucasti.cz
Phone
327313510
SKYPE
Výrobce OE kód
BENDIX 573399B
BOSCH 0986TB3153
CITROËN 4254A9
DELPHI LP2228
FEBI BILSTEIN 16866
FERODO FDB4336
GIRLING 6119171
HELLA 8DB355015931
ICER 182027
LPR 05P1740
MEYLE 0252522018
MINTEX MDB3174
NK 221970
PAGID T2075
PEUGEOT 4254A9
REMSA 146403
REMSA 146408
ROADHOUSE 2146408
SWAG 64916866
TEXTAR 2522001
TEXTAR 2522018515
TRISCAN 811038010
WOKING P1564308
brzdový systém: TRW
délka (v mm): 129
vyska 1 ( v mm ): 53
vyska 2 ( v mm ): 61,2
tloustka/sila( v mm): 18,5
uzaviraci vystrazny kontakt: neni urceno pro uzaviraci vystrazny ukazatel
Brand Sorte Type
CITROEN 1.4 VTi 95 70kW 8FP (EP3) 11/2009-nyní C4 II (B7) 11/2009-
CITROEN 1.6 HDi 90 68kW 9HP (DV6DTED) 11/2009-nyní C4 II (B7) 11/2009-