Tlumič pérování Fiat Brava,Bravo,Tempra,Tipo AL-KO   (AL 3720)

Vaše cena bez DPH / ks
948,80 Kč
DPH
21 %
Vaše cena s DPH / ks
1 148,00 Kč
Název skladu Dostupnost
KOLÍN Na dotaz
Na dotaz
Na dotaz
Č.zboží:
AL 3720
Číslo skupiny sortimentu:
Prodejce:
centrální sklad-prodejna - Kolín
centrální sklad-prodejna - Kolín
Mail
prodej.kolin@autosoucasti.cz
Telefon
321716756
SKYPE
prodejna - Uhlířské Janovice
prodejna - Uhlířské Janovice
Mail
prodej.janovice@autosoucasti.cz
Telefon
327542375
SKYPE
prodejna - Kutná Hora
prodejna - Kutná Hora
Mail
prodej.kutnahora@autosoucasti.cz
Telefon
327313510
SKYPE
Značka Model Motorizace
FIAT BRAVA (182) 10/1995-12/2002 1.4 (182.BG) 55kW 182 A5.000 10/1995-10/2001
FIAT BRAVA (182) 10/1995-12/2002 1.4 12 V (182.BA) 59kW 182 A3.000 10/1995-08/1998
FIAT BRAVA (182) 10/1995-12/2002 1.6 16V (182.BB) 76kW 182 A4.000 02/1996-10/2001
FIAT BRAVA (182) 10/1995-12/2002 1.6 16V (182.BH) 66kW 182 A6.000 10/1995-10/2001
FIAT BRAVO I (182) 10/1995-10/2001 1.4 (182.AA) 59kW 182 A3.000 10/1995-10/2001
FIAT BRAVO I (182) 10/1995-10/2001 1.4 (182.AG) 55kW 182 A5.000 10/1995-10/2001
FIAT BRAVO I (182) 10/1995-10/2001 1.6 16V (182.AB) 76kW 182 A4.000 03/1996-10/2001
FIAT BRAVO I (182) 10/1995-10/2001 1.6 16V (182.AH) 66kW 182 A6.000 10/1995-10/2001
FIAT TEMPRA (159) 03/1990-12/1998 1.4 i.e. (159.AC,159AX) 51kW 160 A1.046,836 A4.000 03/1992-08/1996
FIAT TEMPRA (159) 03/1990-12/1998 1.6 63kW 159 A3.000 03/1990-04/1993
FIAT TEMPRA (159) 03/1990-12/1998 1.6 i.e. (159.AE) 57kW 159 A3.046-06/1990-07/1992
FIAT TEMPRA (159) 03/1990-12/1998 1.6 i.e. (159.AJ) 66kW 159 B9.000 06/1994-08/1996
FIAT TEMPRA (159) 03/1990-12/1998 1.6 i.e.(159.AS,159AT) 55kW 159 A3.048,835 C1.000 06/1992-08/1996
FIAT TEMPRA (159) 03/1990-12/1998 1.9D (159.AG) 48kW 149 A1.000,160 A7.000 07/1991-04/1996
FIAT TEMPRA (159) 03/1990-12/1998 1.9D (159.AG) 48W 149 A1.000,160 A7.000 07/1991-08/1996
FIAT TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997 1.4 i.e. (159.AC,159.AX) 51kW 160 A1.046,836 A4.000 10/1992-08/1996
FIAT TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997 1.6 63kW 159 A3.000 12/1990-04/1993
FIAT TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997 1.6 i.e. (159.AE) 57kW 159 A3.046,835 C1.000 10/1990-08/1996
FIAT TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997 1.6 i.e. (159.AJ) 66kW 159 B9.000 06.1994-08/1996
FIAT TEMPRA S.W. (159) 03/1990-08/1997 1.6 i.e. (159.AS,159.AT) 55kW 159 A3.048,835 C1.000 10/1992-08/1996
FIAT TIPO (160) 07/1987-04/1995 1.1 (160.AA) 41kW 160 A3.000 01/1988-10/1991
FIAT TIPO (160) 07/1987-04/1995 1.4 (160.AC) 52kW 160 A1.048 07/1987-10/1989
FIAT TIPO (160) 07/1987-04/1995 1.4 i.e. (160AP,160AD,160.EA) 51kW 160 A1.046.836 A4.000 05/1989-04/1995
FIAT TIPO (160) 07/1987-04/1995 1.4 i.e. 57kW 159 A2.000 05/1989-04/1995
FIAT TIPO (160) 07/1987-04/1995 1.6 (160.AE) 61kW 160 A2.000 01/1998-10/1991
FIAT TIPO (160) 07/1987-04/1995 1.6 i.e. (160.A1,160.EC,160.EB) 55kW 159 A3.048,835 C1.000 10/1992-04/1995
FIAT TIPO (160) 07/1987-04/1995 1.6 i.e. (160.AF) 57kW 159 A3.046 07/1990-01/1993
FIAT TIPO (160) 07/1987-04/1995 1.6 i.e. 66kW 146 C2.046 02/1988-05/1991
FIAT TIPO (160) 07/1987-04/1995 1.7 D (160.AG) 43kW 149 B4.000 01/1988-10/1994
 
Výrobce OE kód
AL-KO 3720G
BOGE 27-145-A
FIAT 71712505
FIAT 7601496
FIAT 7607090
FIAT 7638138
FIAT 7643323
FIAT 7658318
GABRIEL 35967
GABRIEL G35967
KYB 324806
KYB 333749
KYB 333842
KYB 333851
LANCIA 7643323
MAPCO 20003
MEYLE 226 613 0009
OPTIMAL A-3720G
OPTIMAL A-3720H
QUINTON HAZELL 178155
SACHS 110 460
TRW JGM197T
olejový tlumič