WAREHOUSE SELECTION  (1)
NEWS LIST

Filtr olejový Peugeot,Citroen,Fiat,Iveco DENCKERMANN   (DF888)

Filtr olejový Peugeot,Citroen,Fiat,Iveco DENCKERMANN  (DF888)
  • Filtr olejový Peugeot,Citroen,Fiat,Iveco DENCKERMANN  (DF888)
Price (net of VAT):
157,00 CZK
VAT:
21 %
Price including VAT:
190,00 CZK
Store name In store
centrální sklad KOLÍN In store
prodejna Uhlířské Janovice In store
prodejna Kutná Hora Not in storage
ID:
DF888
Number of assortment group:
Name of assortment group:
Auxiliary number 1:
A210007
Producer:
DENCKERMANN
Seller:
centrální sklad-prodejna - Kolín
centrální sklad-prodejna - Kolín
Mail
prodej.kolin@autosoucasti.cz
Phone
321716756
SKYPE
prodejna - Uhlířské Janovice
prodejna - Uhlířské Janovice
Mail
prodej.janovice@autosoucasti.cz
Phone
327542375
SKYPE
prodejna - Kutná Hora
prodejna - Kutná Hora
Mail
prodej.kutnahora@autosoucasti.cz
Phone
327313510
SKYPE
Výrobce OE kód
ACDelco X4245E
ALCO FILTER SP-990
BLUE PRINT ADN12123
BOSCH 0 451 203 201
CITROËN 1109-J3
CITROËN 1109-Y8
CLEAN FILTERS DF 888
COMLINE EOF056
FIAT 1930213
FIAT 4787410
FIAT 71713782
FIAT 71718765
FIAT 71739634
FIAT 71753740
FIAT 7301916
FIAT 7571569
FILTRON OP 569
FRAM PH4847A
GENERAL MOTORS 9110665
HENGSTENBERG H210WN
HOFFER 15321
IVECO 1900823
IVECO 1902047
IVECO 1902076
IVECO 1903628
IVECO 1903785
IVECO 1907580
IVECO 1907582
IVECO 1907583
IVECO 1930213
IVECO 1930823
IVECO 2994057
IVECO 4787410
IVECO 4791113
IVECO 4796458
IVECO 4799425
IVECO 5983900
IVECO 7301916
IVECO 7301939
IVECO 7571569
IVECO 98432648
IVECO 98472349
KNECHT OC 248
MAHLE FILTER OC 248
MANN-FILTER WP1144
MAPCO 61144
MEAT & DORIA 15321
MECAFILTER ELH4157
MEYLE 214 322 0001
MULLER FILTER FO3003
OPEL 4402665
PEUGEOT 1109-Q0
PEUGEOT 1109-Q1
PEUGEOT 1109-Q4
PEUGEOT 1109-Y7
PURFLUX LS235
QUINTON HAZELL WL7160
RENAULT 77 00 860 823
RENAULT 77 01 035 650
RENAULT TRUCKS 50 00 816 070
SCT Germany SK 809
SOFIMA S 3003 DR
SogefiPro FT5018A
TOPRAN 721 013
UFI 23.303.00
VAICO V24-0019
WIX FILTERS WL7160

vnejsi prumer 1 [mm]: 108
Vnitřní průměr 1 [mm]: 71,5
Vnitřní průměr 2 [mm]: 62,5
velikost závitu: 3/4"-16UNF-2B
vyska ( v mm ): 144,5
Brand Sorte Type
CITROEN 2.8 D 64kW 8140.63 (F28D) 01/1999-02/2002 JUMPER autobus (230P) 01/1994-04/2002
CITROEN 2.8 HDi 4x4 94kW 8140.43S 09/2000-014/2002 JUMPER autobus (230P) 01/1994-04/2002
CITROEN 2.8 HDi 94kW 8140.43S 09/2000-04/2002 JUMPER autobus (230P) 01/1994-04/2002
CITROEN 2.8 HDi 94kW 8140.43S 04/2002-nyní JUMPER autobus (244,Z_) 04/2002-nyní
CITROEN 2.8 HDi pohon na 4 kola 94kW 8140.43S 04/2002-nyní JUMPER autobus (244,Z_) 04/2002-nyní
CITROEN 2.8 D 64kW 8140.63 (F28D) 01/1999-02/2002 JUMPER karoserie (230L) 01/1994-04/2002
CITROEN 2.8 HDi 4x4 94kW 8140.43S 09/2000-04/2002 JUMPER karoserie (230L) 01/1994-04/2002
CITROEN 2.8 HDi 94kW 8140.43S 09/2000-04/2002 JUMPER karoserie (230L) 01/1994-04/2002
CITROEN 2.8 HDi 107kW 8140.43N 05/2004-nyní JUMPER Karoserie (244) 04/2001-
CITROEN 2.8 HDi 4x4 94kW 8140.43S 04/2002-nyní JUMPER Karoserie (244) 04/2001-
CITROEN 2.8 HDi 94kW 8140.43S 04/2002-nyní JUMPER Karoserie (244) 04/2001-
CITROEN 2.8 D 64kW 8140.63 (F28D) 01/1999-02/2002 JUMPER valník/podvozek (230) 03/1994-04/2002
CITROEN 2.8 HDi 94kW 8140.43S 09/2000-04/2002 JUMPER valník/podvozek (230) 03/1994-04/2002
CITROEN 2.8 HDi 107kW 8140.43N 05/2004-nyní JUMPER valník/podvozek (244) 02/2002-
CITROEN 2.8 HDi 4x4 94kW F28TDCR 02/2002-06/2006 JUMPER valník/podvozek (244) 02/2002-
CITROEN 2.8 HDi 94kW 8140.43S 04/2002- JUMPER valník/podvozek (244) 02/2002-
FIAT 2500 D 55kW 8144.67 12/1985-12/1989 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 2500 TD (154.AE) 74kW 8144.91.2000 12/1985-08/1989 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 2500 TD (154.LL,154.PL) 85kW 8144.97,8144.97,Y 8144.97.2400 05/1989-08/1996 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 2500 TDE 77kW 8144.97 S 12/1991-08/1996 CROMA (154) 12/1985-12/1996
FIAT 2.5 D Combinato 62kW 8140.67 08/1994-04/2002 DUCATO autobus (230) 03/1994-04/2002
FIAT 2.5 TDI 4x4 85kW 8140.47 04/1997-04/2002 DUCATO autobus (230) 03/1994-04/2002
FIAT 2.5 TDI Panorama/Combinato 80kW 8140.47R 07/1994-04/2002 DUCATO autobus (230) 03/1994-04/2002
FIAT 2.5 TDI Panorama/Combinato 85kW 8140.47 03/1994-04/2002 DUCATO autobus (230) 03/1994-04/2002
FIAT 2.8 D 64kW 8140.63 02/1998-04/2002 DUCATO autobus (230) 03/1994-04/2002
FIAT 2.8 JTD 4x4 94kW 8140.43S 11/2000-04/2002 DUCATO autobus (230) 03/1994-04/2002
FIAT 2.8 JTD 94kW 8140.43S 11/2000-04/2002 DUCATO autobus (230) 03/1994-04/2002
FIAT 2.8 TDI 4x4 90kW 8140.43 07/1999-04/2002 DUCATO autobus (230) 03/1994-04/2002
FIAT 2.8 TDI 90kW 8140.43 10/1997-04/2002 DUCATO autobus (230) 03/1994-04/2002
FIAT 2.8 JTD 4x4 94kW 8140.43S 07/2002-nyní DUCATO autobus (244,Z_) 04/2002-
FIAT 2.8 JTD 94kW 8140.43S 04/2002-nyní DUCATO autobus (244,Z_) 04/2002-
FIAT 2.5 D 60kW 8140.67 03/1994-04/2002 DUCATO karoserie (230L) 03/1994-04/2002
FIAT 2.5 TDI 4x4 85kW 8140.47 05/1998-04/2002 DUCATO karoserie (230L) 03/1994-04/2002
FIAT 2.5 TDI 80kW 8140.47R 03/1994-04/2002 DUCATO karoserie (230L) 03/1994-04/2002
FIAT 2.5 TDI 85kW 8140.47 03/1994-04/2002 DUCATO karoserie (230L) 03/1994-04/2002
FIAT 2.8 D 4x4 64kW 8140.63 08/1998-04/2002 DUCATO karoserie (230L) 03/1994-04/2002
FIAT 2.8 D 64kW 8140.63 05/1998-04/2002 DUCATO karoserie (230L) 03/1994-04/2002
FIAT 2.8 JTD 4x4 94kW 8140.43S 11/2000-04/2002 DUCATO karoserie (230L) 03/1994-04/2002
FIAT 2.8 JTD 94kW 810.43S 11/2000-04/2002 DUCATO karoserie (230L) 03/1994-04/2002
FIAT 2.8 TDI 4x4 90kW 8140.43 06/1999-04/2002 DUCATO karoserie (230L) 03/1994-04/2002
FIAT 2.8 TDI 90kW 8140.43 10/1997-04/2002 DUCATO karoserie (230L) 03/1994-04/2002
FIAT 2.8 JTD 4x4 94kW 8140.43S 07/2000-nyní DUCATO karoserie (244) 04/2002-
FIAT 2.8 JTD 94kW 8140.43S 04/2002-nyní DUCATO karoserie (244) 04/2002-
FIAT 2.8 JTD Power 107kW 8140.43N 05/2004-nyní DUCATO karoserie (244) 04/2002-
FIAT 2.4 D 4x4 53kW 8140.61 09/1986-10/1987 DUCATO karoserie (280) 01/1982-08/1990
FIAT 2.4 D 4x4 55kW 8140.61,8144.61 09/1986-05/1990 DUCATO karoserie (280) 01/1982-08/1990
FIAT 2.4 D 53kW 8144.61 01/1982-08/1990 DUCATO karoserie (280) 01/1982-08/1990
FIAT 2.5 D 4x4 55kW 8144.67 03/1989-08/1990 DUCATO karoserie (280) 01/1982-08/1990
FIAT 2.5 D 4x4 55kW 8144.67 07/1990-03/1994 DUCATO karoserie (290) 03/1989-05/1994
FIAT 2.5 TD 4x4 70kW 8140.27 07/1990-03/1994 DUCATO karoserie (290) 03/1989-05/1994
FIAT 2.5 TD 70kW 8140.27 07/1990-03/1994 DUCATO karoserie (290) 03/1989-05/1994
FIAT 2.5 D 4x4 8140.67 03/1994-04/2002 DUCATO valník/podvozek (230) 03/1994-04/2002
FIAT 2.5 D 62kW 8140.67 03/1994-04/2002 DUCATO valník/podvozek (230) 03/1994-04/2002
FIAT 2.5 TDI 4x4 85kW 8140.47 06/1998-04/2002 DUCATO valník/podvozek (230) 03/1994-04/2002
FIAT 2.5 TDI 80kW 8140.47R 03/1994-04/2002 DUCATO valník/podvozek (230) 03/1994-04/2002
FIAT 2.5 TDI 85kW 8140.47 03/1994-04/2002 DUCATO valník/podvozek (230) 03/1994-04/2002
FIAT 2.8 D 64kW 8140.63 02/1998-04/2002 DUCATO valník/podvozek (230) 03/1994-04/2002
FIAT 2.8 JTD 4x4 90kW 8140.43 05/1998-09/2001 DUCATO valník/podvozek (230) 03/1994-04/2002
FIAT 2.8 JTD 4x4 94kW 8440.43S 10/2001-04/2002 DUCATO valník/podvozek (230) 03/1994-04/2002
FIAT 2.8 JTD 93kW 8140.43S 03/2001-11/2001 DUCATO valník/podvozek (230) 03/1994-04/2002
FIAT 2.8 JTD 94kW 8140.43S 11/2000-04/2002 DUCATO valník/podvozek (230) 03/1994-04/2002
FIAT 2.8 TDI 90kW 8140.43 12/1998-04/2002 DUCATO valník/podvozek (230) 03/1994-04/2002
FIAT 2.5 D 4x4 55kW 8144.67 07/1990-03/1994 DUCATO valník/podvozek (290) 03/1989-05/1994
FIAT 2.5 D 55kW 8144.67 07/1990-03/1994 DUCATO valník/podvozek (290) 03/1989-05/1994
FIAT 2.5 TD 70kW 8140.27 07/1990-03/1994 DUCATO valník/podvozek (290) 03/1989-05/1994
IVECO 29 L 11 V 78kW 8140.43C 05/1999-04/2006 DAILY III karoserie/kombík 05/1999-
IVECO 29 L 13 92kW 8140.43S 05/2001-04/2006 DAILY III karoserie/kombík 05/1999-
IVECO 29 L 9 V 62kW 8140.63. 05/1999-04/2006 DAILY III karoserie/kombík 05/1999-
IVECO 35 S 11,35 C 11 (A2FC13AA, A6FBU4AB, A2NB14A1, A2ND13A1...) 8140.43C 05/1999-04/2006 DAILY III karoserie/kombík 05/1999-
IVECO 35 S 13,35 C 13 92kW 8140.43S 05/1999-04/2006 DAILY III karoserie/kombík 05/1999-
IVECO 35 S 9,35 C 9 62kW 8140.63. 05/1999-04/2006 DAILY III karoserie/kombík 05/1999-
IVECO 40 C 13 92kW 8140.43S 05/1999-04/2006 DAILY III karoserie/kombík 05/1999-
IVECO 50 C 11 78kW 8140.43C 05/1999-04/2006 DAILY III karoserie/kombík 05/1999-
IVECO 50 C 13 92kW 8140.43S 05/1999-04/2006 DAILY III karoserie/kombík 05/1999-
PEUGEOT 2.8 D 64kW 8140.63 (F28D) 01/1999-02/2002 BOXER autobus (230P) 03/1994-04/2002
PEUGEOT 2.8 HDi 4x4 94kW 8140.43S (F28DTCR) 10/2000-04/2002 BOXER autobus (230P) 03/1994-04/2002
PEUGEOT 2.8 HDi 93kW 8140.43S (F28DTCR) 10/2000-11/2001 BOXER autobus (230P) 03/1994-04/2002
PEUGEOT 2.8 HDI 94kW 8140.43S (F28DTCR) 11/2000-04/2002 BOXER autobus (230P) 03/1994-04/2002
PEUGEOT 2.8 HDi 107kW 8140.43N 04/2004-nyní BOXER autobus (244, Z_) 12/2001-
PEUGEOT 2.8 HDi 4x4 94kW 8140.43S (F28DTCR) 04/2002-nyní BOXER autobus (244, Z_) 12/2001-
PEUGEOT 2.8 HDi 94kW 8140.43S (F28DTCR) 04/2002-nyní BOXER autobus (244, Z_) 12/2001-
PEUGEOT 2.8 D 64kW 8140.63 (F28D) 01/1999-02/2002 BOXER karoserie (230L) 03/1994-04/2002
PEUGEOT 2.8 HDi 4x4 94kW 8140.43S (F28DTCR) 10/2000-04/2002 BOXER karoserie (230L) 03/1994-04/2002
PEUGEOT 2.8 HDi 93kW 8140.43S (F28DTCR) 10/2000-11/2001 BOXER karoserie (230L) 03/1994-04/2002
PEUGEOT 2.8 HDI 94kW 8140.43S (F28DTCR) 11/2000-04/2002 BOXER karoserie (230L) 03/1994-04/2002
PEUGEOT 2.8 HDi 107kW 8140.43N 04/2004-nyní BOXER karoserie (244) 12/2001-
PEUGEOT 2.8 HDi 4x4 94kW 8140.43S (F28DTCR) 04/2002-nyní BOXER karoserie (244) 12/2001-
PEUGEOT 2.8 HDi 93kW 8140.43S (F28DTCR) 09/2005-09/2009 BOXER karoserie (244) 12/2001-
PEUGEOT 2.8 HDi 94kW 8140.43S (F28DTCR) 04/2002-nyní BOXER karoserie (244) 12/2001-
PEUGEOT 2.8 HDi 107kW 8140.43N 04/2004-nyní BOXER valník/podvozek (244) 12/2001-
PEUGEOT 2.8 HDi 4x4 94kW 8140.43S (F28DTCR) 04/2002-nyní BOXER valník/podvozek (244) 12/2001-
PEUGEOT 2.8 HDi 94kW 8140.43S (F28DTCR) 04/2002-nyní BOXER valník/podvozek (244) 12/2001-
PEUGEOT 2.8 D 64kW 8140.63 (F28D) 01/1999-02/2002 BOXER valník/podvozek (ZTC_) 03/1994-04/2002
PEUGEOT 2.8 HDI 94kW 8140.43S (F28DTCR) 11/2000-04/2002 BOXER valník/podvozek (ZTC_) 03/1994-04/2002
RENAULT 28-35 2.5 D 55kW 8140.67.2510 S8U 742 08/1989-07/1998 MASTER I autobus (T_) 08/1980-07/1998
RENAULT 30 2.5 TD 69kW 8140.27.500 8140.27.2510 S9U 714 08/1989-07/1998 MASTER I autobus (T_) 08/1980-07/1998
RENAULT 35 2,5 TD 69kW 8140.27.2500 8140.27.2510 S9U 714 08/1989-07/1998 MASTER I karoserie (T_) 07/1980-07/1998
RENAULT 2.5 DT 69kW S9U 702 11/1989-10/1993 MASTER I valník/podvozek (P_) 07/1980-07/1998
RENAULT 28-35 2.5 D 52kW 8140.61.2300 S8U 731 09/1980-07/1998 MASTER I valník/podvozek (P_) 07/1980-07/1998
RENAULT 2.5 D 59kW S8U 770 07/1998-01/2001 MASTER II autobus (JD) 03/1998-
RENAULT 2.8 dTI 84kW S9W 702 07/1998-10/2001 MASTER II autobus (JD) 03/1998-
RENAULT 2.5 D 59kW S8U 770 07/1998-01/2001 MASTER II karoserie (FD) 07/1998-
RENAULT 2.8 dTI 84kW S9W 702 07/1998-10/2001 MASTER II karoserie (FD) 07/1998-
RENAULT 2.5 D 59kW S8U 770 07/1998-01/2001 MASTER II valník/podvozek (ED, HD, UD) 07/1998-
RENAULT 2.8 dTI 84kW S9W 702 07/1998-10/2001 MASTER II valník/podvozek (ED, HD, UD) 07/1998-
RENAULT 2.5 D 4x4 55kW 8140.67.2500 8140.67.2550 8140.67.2580 S8U 750 S8U 752 S8U 758 08/1989-03/2001 TRAFIC autobus (TXW) 03/1989-03/2001
RENAULT 2.5 D 55kW 8140.67.2500 8140.67.2550 8140.67.2580 S8U 750 S8U 752 S8U 758 05/1989-03/2001 TRAFIC autobus (TXW) 03/1989-03/2001