WAREHOUSE SELECTION  (1)
NEWS LIST

Čerpadlo vodní Daewoo,Opel AIRTEX   (AIR 1447)

Čerpadlo vodní Daewoo,Opel AIRTEX  (AIR 1447)
Price (net of VAT):
660,30 CZK
VAT:
21 %
Price including VAT:
799,00 CZK
Store name In store
centrální sklad KOLÍN Not in storage
prodejna Uhlířské Janovice Not in storage
prodejna Kutná Hora Not in storage
ID:
AIR 1447
Number of assortment group:
Name of assortment group:
Seller:
centrální sklad-prodejna - Kolín
centrální sklad-prodejna - Kolín
Mail
prodej.kolin@autosoucasti.cz
Phone
321716756
SKYPE
prodejna - Uhlířské Janovice
prodejna - Uhlířské Janovice
Mail
prodej.janovice@autosoucasti.cz
Phone
327542375
SKYPE
prodejna - Kutná Hora
prodejna - Kutná Hora
Mail
prodej.kutnahora@autosoucasti.cz
Phone
327313510
SKYPE
Výrobce OE kód
AIRTEX 1447
AISIN WO-011
ASHIKA 35-01-W01
ASHIKA 35-01-W10
BERTOLOTTI WFP7343
BGA CP2894
BGA CP3392
BLUE PRINT ADZ99124
BUGATTI PA7202
CAR 330469
DAEWOO 90466343
DAEWOO 92064250
DELPHI WP1765
DOLZ O138
FIRST LINE FWP2150
GATES WP0070
GGT PA10716
GK 980734
GMB GWO-18A
GP PA511/R
GP PA610
GP PA610/R
HELLA 8MP376800081
HELLA 8MP376802371
HEPU P316
HEPU P796
JAPANPARTS PQ-W01
JAPANPARTS PQ-W10
KWP 10572
LPR WP0604
MAGNETI MARELLI 350981550000
MAGNETI MARELLI 352316170856
MAPCO 21766
METELLI 24-0572
MEYLE 613 220 0011
MEYLE 613 600 4000
NIPPARTS J1510907
NK 10836005
OPEL 1334041
OPEL 1334050
OPEL 1334053
OPEL 1334646
OPEL 6334000
OPEL 90443549
OPEL 90444311
OPEL 9192370
OPEL 93284724
OPEL 96353151
OPEL R1160032
OPEN PARTS WAP8188.00
OPTIMAL AQ-1498
QUINTON HAZELL QCP3059
QUINTON HAZELL QCP3613
QUINTON HAZELL QCP3628
RHIAG WP1247
RHIAG WP708P
RUVILLE 65316
SALERI PA1247
SALERI PA708P
SKF VKPC85611
SWAG 40 15 0012
SWAG 40 92 6771
TEMOT 85-2965
TEMOT 85-7420
THERMOTEC D1X023TT
TOPRAN 202 283
TRW FP7343
UNIPART GWP2821
VALEO 506309
Brand Sorte Type
DAEWOO 2.0 96kW L88,X,20,SED 08/2002-nyní EVANDA (KLAL) 08/200/-
DAEWOO 1.8 90kW T18SED 02/2004-nyní LACETTI sikma zadní část (KLAN) 02/2004-
DAEWOO 2.0 16V 93kW T20SED 07/2000-04/2004 LEGANZA (KLAV) 06/1997-04/2004
DAEWOO 2.0 16V 98kW X 20 SED 06/1997-12/2002 LEGANZA (KLAV) 06/1997-04/2004
DAEWOO 2.2 16V 100kW T22SED 04/1999-12/2002 LEGANZA (KLAV) 06/1997-04/2004
DAEWOO 2.0 16V 98kW X 20 SED 05/1997-nyní NUBIRA (KLAJ) 04/1997-
DAEWOO 2.0 16V 93kW T20SED 12/2000-nyní NUBIRA limuzína (KLAJ) 04/1997-
DAEWOO 2.0 16V 98kW X 20 SED 05/1997-nyní NUBIRA limuzína (KLAJ) 04/1997-
DAEWOO 1.8 90kW T18SED 07/2003-nyní NUBIRA limuzína (KLAN) 07/2003-
DAEWOO 2.0 16V 93kW T20SED 12/2000-nyní NUBIRA Wagon (KLAJ) 04/1997-
DAEWOO 1.8 90kW T18SED 07/2003-nyní NUBIRA Wagon (KLAN) 07/2003-
CHEVROLET 2.4 100kW Z,24,SED 06/2006-nyní CAPTIVA (C100, C140) 06/2006-
CHEVROLET 2.4 4WD 100kW Z,24,SED 06/2006-nyní CAPTIVA (C100, C140) 06/2006-
CHEVROLET 2.0 98kW T20SED 01/2005-12/2006 EPICA (KL1_) 01/2005-
CHEVROLET 1.8 90kW TI8SED 03/2005-nyní LACETTI (J200) 03/2005-
CHEVROLET 1.8 89kW F18D3 08/2005-nyní NUBIRA kombík 01/2005-
CHEVROLET 1.8 90kW TI8SED 03/2005-nyní NUBIRA kombík 01/2005-
OPEL 2.4 103kW Z 24 XE 09/2008-nyní ANTARA 05/2006-
OPEL 2.4 104kW Z 24 XED 05/2006-nyní ANTARA 05/2006-
OPEL 2.4 123kW A 24 XE 12/2010-nyní ANTARA 05/2006-
OPEL 2.4 4x4 103kW Z 24 XE 01/2007-nyní ANTARA 05/2006-
OPEL 2.4 4x4 123kW A 24 XE 12/2010-nyní ANTARA 05/2006-
OPEL 2.4 LPG 103kW Z 24 XE 10/2008-nyní ANTARA 05/2006-
OPEL 2.4 LPG 4x4 103kW Z 24 XE 10/2008-nyní ANTARA 05/2006-
OPEL 1.7 D 42kW 17 D 03/1992-09/1992 ASTRA F (56_,57_) 09/1991-09/1998
OPEL 1.7 D 44kW 17 DR 07/1992-09/1998 ASTRA F (56_,57_) 09/1991-09/1998
OPEL 1.7 TD 50kW X 17 DTL 11/1994-09/1998 ASTRA F (56_,57_) 09/1991-09/1998
OPEL 1.8 i 16V 82kW 18 SE 09/1995-09/1996 ASTRA F (56_,57_) 09/1991-09/1998
OPEL 1.8 i 16V 85kW C 18 SEL 09/1995-08/1997 ASTRA F (56_,57_) 09/1991-09/1998
OPEL 1.8 i 16V 85kW C 18 XEL X 18 XE 11/1994-09/1998 ASTRA F (56_,57_) 09/1991-09/1998
OPEL 1.8 i 16V 92kW C 18 XE 06/1993-10/1994 ASTRA F (56_,57_) 09/1991-09/1998
OPEL 1.8 i 66kW C 18 NZ 03/1992-09/1998 ASTRA F (56_,57_) 09/1991-09/1998
OPEL 2.0 i 16V 100kW X 20 XEV 02/1995-09/1998 ASTRA F (56_,57_) 09/1991-09/1998
OPEL 1.8 i 16V 85kW C 18 XEL X 18 XE 11/1994-03/2001 ASTRA F kabrio (53_B) 03/1993-03/2001
OPEL 1.7 D 42kW 17 D 12/1991-09/1992 ASTRA F kombík (51_,52_) 09/1991-09/1998
OPEL 1.7 D 44kW 17 DR 07/1992-01/1998 ASTRA F kombík (51_,52_) 09/1991-09/1998
OPEL 1.7 TD 50kW X 17 DTL 11/1994-01/1998 ASTRA F kombík (51_,52_) 09/1991-09/1998
OPEL 1.8 16V 85kW C 18 XEL X 18 XE 07/1994-01/1998 ASTRA F kombík (51_,52_) 09/1991-09/1998
OPEL 1.8 i 16V 92kW C 18 XE 06/1993-01/1998 ASTRA F kombík (51_,52_) 09/1991-09/1998
OPEL 2.0 i 16V 100kW X 20 XEV 02/1995-01/1998 ASTRA F kombík (51_,52_) 09/1991-09/1998
OPEL 2.0 i 16V 110kW C 20 XE 03/1993-01/1998 ASTRA F kombík (51_,52_) 09/1991-09/1998
OPEL 1.7 D 42kW 17 D 12/1991-09/1992 ASTRA F šikmá zadní část (53_,54_,58_,59_) 09/1991-09/1998
OPEL 1.7 D 44kW 17 DR 07/1992-01/1998 ASTRA F šikmá zadní část (53_,54_,58_,59_) 09/1991-09/1998
OPEL 1.7 TD 50kW X 17 DTL 11/1994-01/1998 ASTRA F šikmá zadní část (53_,54_,58_,59_) 09/1991-09/1998
OPEL 1.8 i 16V 85kW C 18 XEL X 18 XE 09/1994-01/1998 ASTRA F šikmá zadní část (53_,54_,58_,59_) 09/1991-09/1998
OPEL 1.7 D 42kW 17 D 12/1991-09/1992 ASTRA F Van (55_) 10/1991-01/1999
OPEL 1.7 D 44kW 17 DR 07/1992-01/1999 ASTRA F Van (55_) 10/1991-01/1999
OPEL 1.7 TD 50kW X 17 DTL 08/1994-01/1999 ASTRA F Van (55_) 10/1991-01/1999
OPEL 2.0 16V Turbo 147kW Z 20 LET 11/2002-10/2005 ASTRA G kabrio 03/2001-10/2005
OPEL 2.0 OPC 141kW Z 20 LET 03/2002-10/2005 ASTRA G kabrio 03/2001-10/2005
OPEL 1.7 TD 50kW X 17 DTL 01/1999-04/2005 ASTRA G karoserie (F70) 01/1999-04/2005
OPEL 1.7 TD 50kW X 17 DTL 02/1998-08/2000 ASTRA G kombi (F35_) 02/1998-12/2009
OPEL 2.0 16V 100kW X 20 XEV 02/1998-07/2004 ASTRA G kombi (F35_) 02/1998-12/2009
OPEL 2.0 OPC 141kW Z 20 LET 09/2002-07/2004 ASTRA G kombi (F35_) 02/1998-12/2009
OPEL 2.0 OPC 147 kW Z 20 LET 11/2002-072004 ASTRA G kombi (F35_) 02/1998-12/2009
OPEL 2.0 16V Turbo 140kW Z 20 LET 09/2000-08/2001 ASTRA G kupé (F07_) 03/2000-05/2005
OPEL 2.0 16V Turbo 141kW Z 20 LET 08/2001-05/2005 ASTRA G kupé (F07_) 03/2000-05/2005
OPEL 2.0 16V Turbo 147kW Z 20 LET 11/2002-05/2005 ASTRA G kupé (F07_) 03/2000-05/2005
OPEL 1.7 TD 50kW X 17 DTL 09/1998-08/2000 ASTRA G limuzína (F69_) 09/1998-12/2009
OPEL 2.0 16V 100kW X 20 XEV 09/1998-01/2005 ASTRA G limuzína (F69_) 09/1998-12/2009
OPEL 1.7 TD 50kW X 17 DTL 02/1998-08/2000 ASTRA G šikmá zadní část (F48_, F08_) 02/1998-12/2009
OPEL 2.0 16V 100kW X 20 XEV 02/1998-01/2005 ASTRA G šikmá zadní část (F48_, F08_) 02/1998-12/2009
OPEL 2.0 16V OPC 118kW X 20 XER 11/1999-09/2002 ASTRA G šikmá zadní část (F48_, F08_) 02/1998-12/2009
OPEL 2.0 OPC 141kW Z 20 LET 09/2002-01/2005 ASTRA G šikmá zadní část (F48_, F08_) 02/1998-12/2009
OPEL 2.0 OPC 147kW Z 20 LET 11/2002-01/2005 ASTRA G šikmá zadní část (F48_, F08_) 02/1998-12/2009
OPEL 2.0 Turbo 125kW Z 20 LEL 03/2004-nyní ASTRA H 03/2004-
OPEL 2.0 Turbo 147kW Z 20 LER 09/2004-nyní ASTRA H 03/2004-
OPEL 2.0 Turbo 177kW Z 20 LEH 03/2005-nyní ASTRA H 03/2004-
OPEL 2.0 Turbo 125kW Z 20 LEL 08/2004-nyní ASTRA H kombi 08/2004-
OPEL 2.0 Turbo 147kW Z 20 LER 09/2004-nyní ASTRA H kombi 08/2004-
OPEL 2.0 Turbo 1258kW Z 20 LEL 09/2005-nyní ASTRA H TwinTop 09/2005-
OPEL 2.0 Turbo 147kW Z 20 LER 09/2005-nyní ASTRA H TwinTop 09/2005-
OPEL 2.0 i 16V 100kW X 20 XEV 02/1994-07/1997 CALIBRA A (85_) 06/1990-07/1997
OPEL 2.0 i 16V 110kW C 20 XE 06/1990-02/1994 CALIBRA A (85_) 06/1990-07/1997
OPEL 2.0 i 16V 4x4 100kW X 20 XEV 02/1994-07/1997 CALIBRA A (85_) 06/1990-07/1997
OPEL 2.0 i 16V 4x4 110kW C 20 XE 06/1990-02/1994 CALIBRA A (85_) 06/1990-07/1997
OPEL 2.0 i Turbo 4x4 150kW C 20 LET 03/1992-07/1997 CALIBRA A (85_) 06/1990-07/1997
OPEL 2.2 i (54MWL4) 100kW X 22 XE 03/1995-10/1998 FRONTERA A (5_MWL4) 03/1992-10/1998
OPEL 2.2 i (6B_ZC,6B_VF,6B_66,6B_76) 100kW X 22 SE Y 22 SE 10/1998-nyní FRONTERA B (6B_) 10/1998-
OPEL 2.0 16V 100kW X 20 XEV 03/1994-09/1999 OMEGA B (25_,26_,27_) 03/1994-07/2003
OPEL 2.2 16V 106kW Y 22 XE Z 22 XE 09/1999-07/2003 OMEGA B (25_,26_,27_) 03/1994-07/2003
OPEL 2.0 16V 100kW X 20 XEV 03/1994-09/1999 OMEGA B kombík (21_,23_,23_) 03/1994-07/2003
OPEL 2.2 16V 106kW Y 22 XE Z 22 XE 09/1999-07/2003 OMEGA B kombík (21_,23_,23_) 03/1994-07/2003
OPEL 2.2 i 16V 104kW X 22 XE 11/1996-04/1999 SINTRA 11/1996-04/1999
OPEL 2.0 Turbo 147kW Z 20 LET 04/2003-nyní SPEEDSTER 09/2000-
OPEL 1.7 D 42kW 17 D 10/1988-09/1992 VECTRA A (86_,87_) 08/1988-11/1995
OPEL 1.7 D 44kW 17 DR 07/1992-11/1995 VECTRA A (86_,87_) 08/1988-11/1995
OPEL 2.0 16V 4x4 100kW X 20 XEV 06/1994-11/1995 VECTRA A (86_,87_) 08/1988-11/1995
OPEL 2.0 i Turbo 4x4 150kW C 20 LET 06/1994-11/1995 VECTRA A (86_,87_) 08/1988-11/1995
OPEL 2000 16V 4x4 110kW 20 XEJ 01/1989-10/1990 VECTRA A (86_,87_) 08/1988-11/1995
OPEL 2000/GT16V 110kW 20 XEJ 01/1989-06/1994 VECTRA A (86_,87_) 08/1988-11/1995
OPEL 2000/GT16V 4x4 KAT 110kW C 20 XE 02/1990-11/1995 VECTRA A (86_,87_) 08/1988-11/1995
OPEL 2000/GT16V KAT 110kW C 20 XE 02/1990-11/1995 VECTRA A (86_,87_) 08/1988-11/1995
OPEL 1.7 D 42kW 17 D 09/1988-09/1992 VECTRA A Šikmá zadní část (88_,89_) 04/1988-11/1995
OPEL 1.7 D 44kW 17 DR 07/1992-11/1995 VECTRA A Šikmá zadní část (88_,89_) 04/1988-11/1995
OPEL 2.0 i 16V 100kW X 20 XEV 06-1994-11/1995 VECTRA A Šikmá zadní část (88_,89_) 04/1988-11/1995
OPEL 2.0 i 16V 110kW 20 XEJ 02/1989-10/1990 VECTRA A Šikmá zadní část (88_,89_) 04/1988-11/1995
OPEL 2.0 i 16V KAT 110kW C 20 XE 02/1990-11/1995 VECTRA A Šikmá zadní část (88_,89_) 04/1988-11/1995
OPEL 1.8 i 16V 85kW X 18 XE 10/1995-09/2000 VECTRA B (36_) 09/1995-04/2002
OPEL 1.8 I 16V 85kW X 18 XE1 Z 18 XEL 10/1995-09/2000 VECTRA B (36_) 09/1995-04/2002
OPEL 2.0 i 16V 100kW C 20 SEL X 20 XEV 10/1995-09/2000 VECTRA B (36_) 09/1995-04/2002
OPEL 2.2 i 16V 108kW C 22 SEL Z 22 SE 09/2000-04/2002 VECTRA B (36_) 09/1995-04/2002
OPEL 1.8 i 16V 85kW X 18 XE 11/1996-09/2000 VECTRA B kombi (31_) 11/1996-07/2003
OPEL 1.8 i 16V 85kW X 18 XE1 Z 18 XEL 11/1996-09/2000 VECTRA B kombi (31_) 11/1996-07/2003
OPEL 2.0 i 16V 100kW C 20 SEL X 20 XEV 11/1996-09/2000 VECTRA B kombi (31_) 11/1996-07/2003
OPEL 2.2 i 16V 108kW C 22 SEL Z 22 SE 09/2000-07/2003 VECTRA B kombi (31_) 11/1996-07/2003
OPEL 1.8 i 16V 85kW X 18 XE 10/1995-09/2000 VECTRA B šikmá zadní část (38_) 10/1995-07/2003
OPEL 1.8 i 16V 85kW X 18 XE1 Z 18 XEL 10/1995-09/2000 VECTRA B šikmá zadní část (38_) 10/1995-07/2003
OPEL 2.0 i 16V 100kW C 20 SEL X 20 XEV 10/1995-09/2000 VECTRA B šikmá zadní část (38_) 10/1995-07/2003
OPEL 2.2 i 16V 108kW C 22 SEL Z 22 SE 09/2000-07/2003 VECTRA B šikmá zadní část (38_) 10/1995-07/2003
OPEL 2.0 OPC 141kW Z 20 LET 09/2001-06/2005 ZAFIRA A (F75_) 04/1999-06/2005
OPEL 2.0 OPC 147kW Z 20 LER Z 20 LET 11/2002-06/2005 ZAFIRA A (F75_) 04/1999-06/2005
OPEL 2.0 147kW Z 20 LER 07/2005-nyní ZAFIRA B (A05) 07/2005-