WAREHOUSE SELECTION  (1)
NEWS LIST

Filtr palivový Daewoo,Land Rover,Peugeot,Rover DENCKEREMANN   (A110016)

Filtr palivový Daewoo,Land Rover,Peugeot,Rover DENCKEREMANN  (A110016)
Price (net of VAT):
57,90 CZK
VAT:
21 %
Price including VAT:
70,00 CZK
Store name In store
centrální sklad KOLÍN Not in storage
prodejna Uhlířské Janovice Not in storage
prodejna Kutná Hora Not in storage
ID:
A110016
Number of assortment group:
Name of assortment group:
Producer:
DENCKERMANN
Seller:
centrální sklad-prodejna - Kolín
centrální sklad-prodejna - Kolín
Mail
prodej.kolin@autosoucasti.cz
Phone
321716756
SKYPE
prodejna - Uhlířské Janovice
prodejna - Uhlířské Janovice
Mail
prodej.janovice@autosoucasti.cz
Phone
327542375
SKYPE
prodejna - Kutná Hora
prodejna - Kutná Hora
Mail
prodej.kutnahora@autosoucasti.cz
Phone
327313510
SKYPE
Výrobce OE kód
AC GF481
AC GF481B
AC GF583
AC GF626
AC GF651
AC GF652
ACDelco FS9136E
AMC Filter DF-7740
ASHIKA 30-03-393
ASHUKI 0399-0090
BLUE PRINT ADG02302
BOSCH 0 986 450 119
CATERHAM 3I1628
CHAMPION L219/606
CLEAN FILTERS MBNA 984
DAEWOO 25055129
DAEWOO 96130396
FILTRON PP 859
FRAM G3727
GENERAL MOTORS 2505052
GENERAL MOTORS 25055046
GENERAL MOTORS 25055052
GENERAL MOTORS 25055128
GENERAL MOTORS 25055129
GENERAL MOTORS 25055480
GENERAL MOTORS 25121435
GENERAL MOTORS 25121673
GENERAL MOTORS 25171109
HENGSTENBERG H229WK
HOFFER 4070
IPS Parts IFG-3393
ISUZU 8250551290
JAPANPARTS FC-393S
MAHLE FILTER KL 158
MANN-FILTER WK 612/2
MAPCO 62512
MEAT & DORIA 4070
MECAFILTER ELE6019
MULLER FILTER FB117
NIPPARTS J1330900
QUINTON HAZELL WF8064
ROVER CBC1063
ROVER CBC7083
ROVER ESR3117
ROVER ESR4065
ROVER NMD6091AB
ROVER NMD6091AC
ROVER NNA6091AA
ROVER NTC6936
ROVER WJN101520
SCT Germany ST 329
SOFIMA S 1564 B
SogefiPro FT5294
UFI 31.564.00
WIX FILTERS WF8064
vnejsi prumer 1 [mm]: 55
vnejsi prumer 2 [mm]: 59
Rozměr závitu 1: M16X1.5
Rozměr závitu 2: M16X1.5
vyska ( v mm ): 110
Brand Sorte Type
DAEWOO 1.5 16V 65kW A15MF 10/1993-09/1994 ESPERO (KLEJ) 10/1991-09/1999
DAEWOO 1.5 16V 66kW A15MF 02/1995-06/1999 ESPERO (KLEJ) 10/1991-09/1999
DAEWOO 1.8 66kW C18LE 02/1995-09/1999 ESPERO (KLEJ) 10/1991-09/1999
DAEWOO 1.8 70kW C18LE 02/1995-06/1999 ESPERO (KLEJ) 10/1991-09/1999
DAEWOO 2.0 74kW C20LZ 10/1991-09/1993 ESPERO (KLEJ) 10/1991-09/1999
DAEWOO 2.0 77kW C20LE 02/1995-06/1999 ESPERO (KLEJ) 10/1991-09/1999
DAEWOO 1.5 16V 66kW A15MF 02/1995-08/1997 NEXIA (KLETN) 02/1995-08/1997
DAEWOO 1.5 44kW G15MF 08/1996-08/1997 NEXIA (KLETN) 02/1995-08/1997
DAEWOO 1.5 52kW G15MF 02/1995-08/1997 NEXIA (KLETN) 02/1995-08/1997
DAEWOO 1.5 55kW G15MF 02/1995-08/1997 NEXIA (KLETN) 02/1995-08/1997
DAEWOO 1.5 16V 66kW A15MF 02/1995-08/1997 NEXIA limuzína (KLETN) 02/1995-03/2001
DAEWOO 1.5 44kW G15MF 08/1996-08/1997 NEXIA limuzína (KLETN) 02/1995-03/2001
DAEWOO 1.5 52kW G15MF 02/1995-08/1997 NEXIA limuzína (KLETN) 02/1995-03/2001
DAEWOO 1.5 55kW G15MF 02/1995-08/1997 NEXIA limuzína (KLETN) 02/1995-03/2001
LAND ROVER 4.0 V8 4x4 136kW 56 D 11/1998-06/2004 DISCOVERY II (LJ, LT) 11/1998-06/2004
LAND ROVER 3.9 4x4 140kW 42 D 07/1994-03/2002 RANGE ROVER II (LP) 07/1994-03/2002
LAND ROVER 4.0 4x4 136kW 06/1998-03/2002 RANGE ROVER II (LP) 07/1994-03/2002
LAND ROVER 4.6 4x4 160kW 60 D 06/1998-03/2002 RANGE ROVER II (LP) 07/1994-03/2002
PEUGEOT 1.6 THP 110kW 5FX (EP6DT) 06/2009-nyní 3008 06/2009-
PEUGEOT 1.6 THP 115kW 5FV (EP6DT) 06/2009-nyní 3008 06/2009-
PEUGEOT 1.6 VTi 88kW 5FS (EP6C) EP6 06/2009-nyní 3008 06/2009-
ROVER 220 GSi 100kW 20 T4H 05/1994-06/1999 200 kupé (XW) 10/1992-06/1999
ROVER 220 Turbo 147kW 20 T4G 10/1992-06/1999 200 kupé (XW) 10/1992-06/1999
ROVER 214 55kW 14 K2A 14 K2D 09/1993-10/1995 200 Šikmá zadní část (XW) 10/1989-10/1995
ROVER 214 GSi/Si 70kW 14 K4C 01/1990-10/1995 200 Šikmá zadní část (XW) 10/1989-10/1995
ROVER 214 GSi/Si 76kW 14 K4F 12/1992-10/1995 200 Šikmá zadní část (XW) 10/1989-10/1995
ROVER 214 Si/Gsi 66kW 14 K4C 14 K4D 10/1989-10/1995 200 Šikmá zadní část (XW) 10/1989-10/1995
ROVER 220 GTi 100kW 20 T4H 01/1993-10/1995 200 Šikmá zadní část (XW) 10/1989-10/1995
ROVER 220 GTi 103kW 20 M4F 09/1991-10/1995 200 Šikmá zadní část (XW) 10/1989-10/1995
ROVER 220 Turbo 147kW 20 T4G 01/1993-10/1995 200 Šikmá zadní část (XW) 10/1989-10/1995
ROVER 414 GSI/SI 66kW 14 K4C 14 K4D 04/1990-04/1995 400 (XW) 04/1990-04/1995
ROVER 414 GSI/SI KAT 76kW 14 K4F 01/1993-04/1995 400 (XW) 04/1990-04/1995
ROVER 420 GSI/SLI/GTI/Vite 100kW 20 T4H 01/1993-04/1995 400 (XW) 04/1990-04/1995
ROVER 420 GTI/GSI/Vitesse 103kW 20 M4F 02/1992-04/1995 400 (XW) 04/1990-04/1995
ROVER 420 Turbo 147kW 20 T4G 01/1993-04/1995 400 (XW) 04/1990-04/1995
ROVER 414 Si 76kW 14 K4F 05/1995-03/2000 400 šikmá zadní část (RT) 05/1995-03/2000