WAREHOUSE SELECTION  (1)
NEWS LIST

Spona výfuku p.80mm FISCHER   (934-980)

Spona výfuku p.80mm FISCHER  (934-980)
Price (net of VAT):
53,70 CZK
VAT:
21 %
Price including VAT:
65,00 CZK
Store name In store
centrální sklad KOLÍN Not in storage
prodejna Uhlířské Janovice Not in storage
prodejna Kutná Hora Not in storage
ID:
934-980
Number of assortment group:
Name of assortment group:
Seller:
centrální sklad-prodejna - Kolín
centrální sklad-prodejna - Kolín
Mail
prodej.kolin@autosoucasti.cz
Phone
321716756
SKYPE
prodejna - Uhlířské Janovice
prodejna - Uhlířské Janovice
Mail
prodej.janovice@autosoucasti.cz
Phone
327542375
SKYPE
prodejna - Kutná Hora
prodejna - Kutná Hora
Mail
prodej.kutnahora@autosoucasti.cz
Phone
327313510
SKYPE
Výrobce OE kód
BOSAL 254940
CITROËN 95654017
EBERSPÄCHER 8.91.7.97
FIAT 9401713699
FIAT 9610486280
FIAT 9624037280
FORD 1725787
HJS 83.23.6524
HJS 83.32.4008
MITSUBISHI 1584A254
PEUGEOT 171344
PEUGEOT 171369
REINZ 70-42494-00
RENAULT 6025308329
WALKER 86219
Spojovací díl potrubí: příchytka
průměr v mm: 80
Brand Sorte Type
CITROEN 2.2 HDi 115kW 4HN (DW12MTED4) 02/2007-nyní C-CROSSER (EP_) 02/2007-
CITROEN 2.0 HDi 138 100kW RHJ (DW10BTED4),RHR (DW10BTED4) 10/2006-nyní C4 Grand Picasso (UA_) 10/2006-
CITROEN 2.0 HDi 138 100kW RHJ )DW10BTED4) RHR (DW10BTED4) 02/2007-nyní C4 Picasso I (UD_) 02/2007-
MITSUBISHI 2.2 DI-D 4WD 115kW 4HK 4HN 08/2007-nyní OUTLANDER II (CW_W) 11/2006-
PEUGEOT 2.2 HDi 115kW 4HN (DW12MTED4) 02/2007-nyní 4007 (GP_) 02/2007-
PEUGEOT 1.9 TD 66kW DHX (XUD9TE) 10/1996-10/2004 406 Break /8E/F) 10/1996-10/2004
PEUGEOT 2.0 HDi 110 79kW RHS (DW10ATED) RHZ (DW10ATED) 08/2001-10/2004 406 Break /8E/F) 10/1996-10/2004
PEUGEOT 2.0 HDI 110 80kW RHZ (DW10ATED) 02/1999-04/2004 406 Break /8E/F) 10/1996-10/2004
PEUGEOT 2.1 TD 12V 80kW P8C (XUD11BTE) 10/1996-10/2004 406 Break /8E/F) 10/1996-10/2004
PEUGEOT 2.2 HDi 120kW 4HP (DW12BTED4) 06/2008-nyní 407 (6D_) 05/2004-
PEUGEOT 3.0 155kW XFV (ES9A) 05/2004-nyní 407 (6D_) 05/2004-
PEUGEOT 3.0 V6 155kW XFV (ES9A) 10/2005-nyní 407 kupé (6C_) 10/2005-
PEUGEOT 2.2 HDi 120kW 4HP (DW12BTED4) 06/2008-nyní 407 SW (6E_) 05/2004-
PEUGEOT 3.0 155kW XFV (ES9A) 05/2004-nyní 407 SW (6E_) 05/2004-
PEUGEOT 2.2 16V 120kW 3FY (EW12J4) 09/2005-nyní 607 (9D, 9U) 01/2000-
PEUGEOT 2.2 HDi 125kW 4HT (DW12BTED4) 05/2006-nyní 607 (9D, 9U) 01/2000-
PEUGEOT 2.0 HDI 100kW RHR (DW10BTED) 06/2006-nyní 807 (E) 06/2002-nyní